škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Özledim keratayı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
güzel bi konuymuş bende ilerde satarsam bu konunun üzerine  muhabbet dönerim :d

Çevrimdışı harun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.opelcarclub.com

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;304142
Vay be, tam polisajlıkmış  :)

Fabia'dan daha çok cila görmüştür biliyor musun :D kaç defa cilalı şampuan ile yıkayıp ve üzerine birde cila çekerdim, şoför kapısında azıcık bellidir orayı daha çok yapmışım:D , bu fotoğraflarda peşini bıraktığım dönemleri biraz, babamı kaybettiğim yıl uğraşmıyordum artık, fotoların çekildiği zaman hazirandı, sonra zaten o Aralık ayında Fabia'ya geçtim. Tam senin elin değmelikti ama, çok güzel testte yapardın :) neyse bunu veririm sana artık, bu baharda el atmak istiyorum artık benim arabaya, yılların kiri var üzerinde bir kendine gelsin garibim :) anca gazlıyoz:D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Baki abi bakımlı olduğu belli dipdiri duruyormuş.yalnız şoför kapısına kadar polisaj işine baya bi güldüm :D

Az önce benimkinin aynından gördüm AVM de , satılıkmış birde :(

-------------------------------------------------

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Favorit kullanıcıları araçlarına çok temiz bakıyor ya nasıl bağlıyorsa artık kendine :)

Konudaki tüm Favoritlere maşallah hepsi birbirinden güzelmiş.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fotoda gördüğün hali en üst seviyede bakımlı tüm kronik sorunlarından kurtulmuş, yepyeni halidir. Mekanik ve motor olarak inanılmaz iyi durumdaydı Gökçen'ciğim :) acentadaki halinden daha sorunsuz durumda orda:D fotonun çekildiği gün 68'lik Fabia vardı arkadaşın, mekandan çıkışta ışıklara kadar tatlı bir asılmıştık, lan dedi kafa kafaya gidiyoz bayağı senle demişti :D çok çok tatlı gidiyordu, ah ulan ah, hafifliği yeterdi :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;304687
Bu fotoda gördüğün hali en üst seviyede bakımlı tüm kronik sorunlarından kurtulmuş, yepyeni halidir. Mekanik ve motor olarak inanılmaz iyi durumdaydı Gökçen'ciğim :) acentadaki halinden daha sorunsuz durumda orda:D fotonun çekildiği gün 68'lik Fabia vardı arkadaşın, mekandan çıkışta ışıklara kadar tatlı bir asılmıştık, lan dedi kafa kafaya gidiyoz bayağı senle demişti :D çok çok tatlı gidiyordu, ah ulan ah, hafifliği yeterdi :D
Benimkinin durumu ilk çıktığında daha iyiymiş. :) Ne zamanki hararet yaptı. Hiç eski haline dönmemişti abi. Çok şey atlattı ya öyle diyeyim :D Hafifliği konusunda katılıyorum 1 tonun altında bişeydi sanırım :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;304914
Benimkinin durumu ilk çıktığında daha iyiymiş. :) Ne zamanki hararet yaptı. Hiç eski haline dönmemişti abi. Çok şey atlattı ya öyle diyeyim :D Hafifliği konusunda katılıyorum 1 tonun altında bişeydi sanırım :D
136L 840kg, 135LX 875 kg.:wnk:

Benim 136L' yi kantarda çeyrek depo benzinle ve sürücüsüz tarttığımda tam 840 kg çıkmıştı.:wnk:

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ya gökçen kaç senede gelişiyor bu kadar el değiştirme dağıtma toparlama vs. ?

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;304933
136L 840kg, 135LX 875 kg.:wnk:

Benim 136L' yi kantarda çeyrek depo benzinle ve sürücüsüz tarttığımda tam 840 kg çıkmıştı.:wnk:

Heeaa aynen :rm::rm: 850 kg şeydi :D motorsiklet kadar nerdeyse :D hafifliğinin avantajı çok vardı, yeterki uzun yolda rüzgara yakalanma :D

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah'ım benide bu konuya düşürmez inşallah :(
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir anımı paylaşayım, karlı bir gün, gültepenin yokuşlu bozuk yollarındayım, bakkala girmiştim,yerde 1 karış kar var, kışlık lastik var arabada, tek başımayım neyse aldım atıştırıcak birşey, kontağı kapamıştım.Marşa bastım ses var ateşlemiyo, 2-3 defa denedim, şaşkınlık içindeyim yapıcağı tuttu,açtım telefon servisle konuşuyorum hava buz gibi kim kaputu açıcak şimdi yakındamısın dedim,uzakta çıktı, içerde ben arabaya biraz fırça attım,son kez kontak yaptım tek marşda çalıştı. Böyle birşey bu araba, can yoldaşım :(

Alıntı yapılan: MadeN;304938
ya gökçen kaç senede gelişiyor bu kadar el değiştirme dağıtma toparlama vs. ?
1 senede oldu abi.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;305183
Bir anımı paylaşayım, karlı bir gün, gültepenin yokuşlu bozuk yollarındayım, bakkala girmiştim,yerde 1 karış kar var, kışlık lastik var arabada, tek başımayım neyse aldım atıştırıcak birşey, kontağı kapamıştım.Marşa bastım ses var ateşlemiyo, 2-3 defa denedim, şaşkınlık içindeyim yapıcağı tuttu,açtım telefon servisle konuşuyorum hava buz gibi kim kaputu açıcak şimdi yakındamısın dedim,uzakta çıktı, içerde ben arabaya biraz fırça attım,son kez kontak yaptım tek marşda çalıştı. Böyle birşey bu araba, can yoldaşım
Aha! Ben direkt küfür ediyom.:rm: Marş basmayınca "şerefsizlik etme lan işte, alacaz benzinini" deyince çalışıyor terbiyesiz.:D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç favom olmadı benim :(
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI