škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Favorit Az Yakar Diyenlere;

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hidyak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bence çift bogazlı mikserden bul bende ondan var.. tamircime dedim teklisi varmıs bunların onadan takayım yok dedi bunlar iyidir sen hiç karıstırma onu dedi. bende ellemedim kaldı öle...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim fsi benzinde şu soğuk günlerde 6.5 lt ile 7.2 lt arası değişiyor.Yani 27 krş ile 32 krş arası şu günlerde.Octi o cüssesi ile normal o zaman.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hidyak;490951
bence çift bogazlı mikserden bul bende ondan var.. tamircime dedim teklisi varmıs bunların onadan takayım yok dedi bunlar iyidir sen hiç karıstırma onu dedi. bende ellemedim kaldı öle...

Çift boğazlının altı dolgulu. O yüzden havayı düzgün alamıyor. Bu tek boğazlının içi boş. Girişten sonra aşağıya doğru 2 cm yüksekliğinde ve 8 cm çapında bir boşluk var. Ben çizdim projesini. Yaptırmak için düzgün bir tornacı bulmak gerekiyor sadece. Ankara içerisinde yardımcı olmak isteyen olursa bana ulaşsın.

Çevrimdışı hidyak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Projeyi çizdim. %90 yukarıdaki miksere benziyor. Sadece yaptıracak bir yer lazım. Yani yaptırırken sıkıntı çıkarmayacak nazımızı çekecek bir yer.

Çevrimdışı hidyak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yani bu mikserin orjinali yokmu ? yada bizdeki mikserin altına senin resimdeki gibi bir parça koysak conta istediğimiz yüksekliği yakalayamazmıyız ?

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam mikserin orijinali diye bir şey yok doğrusu. Polonyada satışı var ama Türkiye'ye gelmesi sıkıntı ve maliyetli bir iş. Zaten şu an kullandığımız çift delikli mikserlerin altında 1 cm lik conta var ve yükseklik sınırda. Üst kapağa değmek üzere. Conta ile yükseklik sağlanır ama bu sefer üst kapak havayı daraltır.  Bahsi geçen mikserde ise yükseklik aynı ve içerisi boş olduğundan havayı tolere ediyor.

Çevrimdışı hidyak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kış geldi malum arabalar lpg de cok yakıyor ayrıca kış olması nedeniyle lpg soguk oldugu için tanklar daha fazla gaz alıyor bide cok yakıyor sanıyoruz :D

Çevrimdışı ilhan67

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kardeş senin arabanda sorun var tam adamını bulamamışşın benim skodam 10 tl. gaz ile  ortalama 50- 55 km yol gidiyo  birde hiç massarf yapmıyorum masraf yaparsam onu yakıta sayıyorum ne kadar çok masraf yaparsan okadar canın sıkılır bir okadarda sogursun fenni muayeneden fenni muayeneye ne gerekiyorsa yapıyorum  başka birşey yok hergün 25-30 km. yol yapıyorum şimdiden kolya gelsin

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşımda benzinli favorit vardı km de 0.60 kr civarı yakıyordu [emoji3]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ayarsizdir. Benzinli favonun da yaktigi yakicagi 35 kurus cunku