škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Rs

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tapout

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
teşsekur ederim, severek biniyorum,  hem performans hem yakııt ekonomisi :) :lol:

Çevrimdışı tapout

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar; maalesef aracımı sattım,:( sevmeme rağmen ciddi biçimde yağ eksiltti, aracın dod tarafından test edildiği sanırım doğru değilmiş?

Çevrimdışı ALANSO

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İlginc , benim 4500 oldu 1gr dahi eksiltmedim Yuce otoya her 1000km gidiyorum servis müdürü dahil bunu onaylıyor , cok şükür basıma gelmedi...

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun,

Yağ eksiltme probleminden acayip şekilde şikayet var.Polo gtı olsun,ibiza cupra olsun çok ciddi şekilde şikayet var o konuda 1.4 180 lerin galiba en büyük sorunu o.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirlisi olsun...

1.4 tsi larin en buyuk kusuru yag eksiltmesi... makine guzel ama kusurlu ve cok dikkatli olunmasi lazim.. surekli kontrol edilmeli...

Çevrimdışı tapout

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ALANSO;441610
İlginc , benim 4500 oldu 1gr dahi eksiltmedim Yuce otoya her 1000km gidiyorum servis müdürü dahil bunu onaylıyor , cok şükür basıma gelmedi...
şanslısınız o zaman :) maşallah... benim rs ilk yağ eksiltmesinde  garantide olmasına rağmen yağın ücretini istemişlerdi, kullanım kitabında yazdığı için  normaldir, eksiltir ; yapılacak bişey yok dediler.

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
maşallah. ön lastiklere hava lazım galiba.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun :( Bizimde eski Megane'nın motorunu dağıtmışlardı. Motor arabadan daha pahalı olunca satmıştık aracı. Neyse yine skoda'ya devam mı? :ok:

Çevrimdışı tapout

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GNC75;441887
maşallah. ön lastiklere hava lazım galiba.
teşekkür ederim, ama artık yeni sahibi ilgilenir lastik havasıyla :tmr:

Alıntı yapılan: alperen;441901
Çok geçmiş olsun :( Bizimde eski Megane'nın motorunu dağıtmışlardı. Motor arabadan daha pahalı olunca satmıştık aracı. Neyse yine skoda'ya devam mı? :ok:
teşekkür ederim, araba biraz stress yarattı bende, yağ mevzusundan dolayı, alırken de biliyordum ama neyse... skodaya ara vermeyi düşünüyorum seat ın fiyatları bilhassa seat toledo oldukça donanımlı ve güzel geldi bana, fiyat da uygun yalnız Octavia ya muadil mi yoksa rapide mi muadil onu bilemedim, fiyat ve donanım acısından.... lansman fiyatları iyi gibi geldi bana...1.4 tsi 122 bg style 45.600 iyi fiyat sanki.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Toledo Rapid in mudaili... Fiyat donanım açısından mantıklı bir araba, ne yazık ki Rapid fiyat olarak daha pahalı, ama aradaki makası biraz kapadılar... Şu an 2 bin tl fark var..

Ama şu anki piyasa şartlarında en iyi seçenek bence yeni leon...