škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1993 Favorit

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seyyah;189049
Benim gördüğüm tek gariplik GLXİ. Muhtemelen felicia etiketi var. Bu arada camların otomatik olup olmadığına baktım. Cam kaldırma kolunun yerinde bir delik var. Sonradan dönüşüm yapılmış.

Orjinalden de olsa o kapak var, kapak olması yanıltmasın sizi.
GLXi'de ki sonunda "i" ibaresi bilindiği gibi enjeksiyonu simgeler, Türkiye'ye Favorit/Forman kasasında hiçbiri orjinal enjeksiyonlu gelmedi var ama Türkiye'ye gelmedi. Anlamak çok kolay, kaputu kaldırılıp bakıldımı 1 sn'de anlaşılacak birşey zaten, önemli olan diğer kısımlar.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 aydır satılmadı gitti. Hergün görüyorum. Şeytan arada bir aracım olmadığını fısıldayıp duruyor. En azından ayağın yerden kesilsin en kötü ihtimalle paraya ihtiyacın olunca az zararla satarsın diyor.:favo1:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi tekrar dikkatimi çekti, bu son iki fotodaki Favorit için konuşuyoruz değil mi? ve rengi metalik gri, Silver Line'nın aynısı gibi hatta rengi. Silver Line dışında o renkte ne GLX olur ne LX olur ne de başka, Silver Line desem değil lakin arka stopları karartılmış olması gerekir, karartılmamış stopluda Silver Line olmaz. Toplanmış araba o büyük ihtimal, tamamen melez birşey çıkartmışlar ortaya "bence". Ya da sadece arkadan darbeli en iyimser tahminle.
Ön çamurluk içlerine bakın, siyah davlumbaz olması lazım, davlumbaz yoksa iş daha çorba. Davlumbazı olmayan da ne Silver-Black line olur nede GLX, bunlar davlumbazlı paso, bunların dışındaki modeller direk sactır, davlumbaz olmaz orjinalden.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vatandaşı daha önce aramıştım. Silver line demişti.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seyyah;189130
Vatandaşı daha önce aramıştım. Silver line demişti.

Stopları karartılmış olmak zorunda, karartılmamış stoplu Silver Line olmaz, yok. Değişimin nedenini bilmek lazım, değişmiş çünkü stopları.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;190708
Stopları karartılmış olmak zorunda, karartılmamış stoplu Silver Line olmaz, yok. Değişimin nedenini bilmek lazım, değişmiş çünkü stopları.

Hala satılmamış. Bazen kendi kendime 5000 liralık hatta 4750 bırakılacağı söylenmiş bir araba da da bu kadar üstünde durulmaz al bin diyorum. Ama bazende yaza kadar bekle o zaman daha iyisini alırsın diyorum.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seyyah;190711
Hala satılmamış. Bazen kendi kendime 5000 liralık hatta 4750 bırakılacağı söylenmiş bir araba da da bu kadar üstünde durulmaz al bin diyorum. Ama bazende yaza kadar bekle o zaman daha iyisini alırsın diyorum.

Derin bir kazası yoksa çokta önemli değil aslında, alınıp binilebilir neden olmasın. Böyle uygun fiyatlı arabaya binmeninde rahatlığı başka olur, kafan rahattır. Benim kuzenimde 80 küsür model Ford Taunus var, maksat ayağı yerden kessin mantığıyla alınıp kullanılan bir arabadır,kapısını bile kitlemiyor :rm:

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu alet nasıl? Vatandaşı aradım 2. veya 3. sahibiymiş. 102000 km imiş. GLX olup olmadığından emin değil. Kilometresi orjinal mi dedim. Vatandaşın şarjı bitti.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-94masrafsiz-forman-42279629/detay/

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: seyyah;192273
Bu alet nasıl? Vatandaşı aradım 2. veya 3. sahibiymiş. 102000 km imiş. GLX olup olmadığından emin değil. Kilometresi orjinal mi dedim. Vatandaşın şarjı bitti.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-94masrafsiz-forman-42279629/detay/
1- Kesin ve net GLX değil.
2- Farların duruşundan önde işlem yapıldığı çok belli. İşlemi de hakkıyla yapamamışlar. Üstelik LX' ten itibaren ön tamponun altında spoyler olması lazım bunda yok.
3- Bagaj kapağı veya arka kısımda da işlem var. Logolar yok ve stopların kasayla birleştiği kısımdaki lastik conta yok.
4- Fotoğraflardan görülebildiği kadarıyla çürük yok. Çok genel olarak fena değil.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;192445
1- Kesin ve net GLX değil.
2- Farların duruşundan önde işlem yapıldığı çok belli. İşlemi de hakkıyla yapamamışlar. Üstelik LX' ten itibaren ön tamponun altında spoyler olması lazım bunda yok.
3- Bagaj kapağı veya arka kısımda da işlem var. Logolar yok ve stopların kasayla birleştiği kısımdaki lastik conta yok.
4- Fotoğraflardan görülebildiği kadarıyla çürük yok. Çok genel olarak fena değil.

Sağ ol. Bu açıklamadan sonra almıyorun. Nerdeyse işlem görmeyen yeri kalmamış.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;189122
Ön çamurluk içlerine bakın, siyah davlumbaz olması lazım, davlumbaz yoksa iş daha çorba.

Bugün yine gördüm. Davlumbaz var. Muhtemlen harbiden silver line bu alet.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1993 model alınınca kusursuz beklememk lazım zaten madem yaza daha iyi bir alabilceksiniz bunu 4500 e alın en kötü 4000 e satar yine o aracınızı alırsınız bu süre zarfında da arabasız kalmazsınız. (tabi büyük bir sorun çıkarmazsa size) :ok:

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Az önce sahibiyle görüştüm. Mustang aracı varmış tamirciye bırakmış tamirci yapamamış. Parasınıda iade edmeyince aracı varmiş. Resim ilave etmeye çalışacak. Araçta lpg yok. Arka cam altında hafif çürüme varmış. Arka çamurluklar tekerlek üstlerinde hafif çürüme varmış. Ön çamurluklar biraz daha kötüymüş değişmesi gerekiyormuş. Ama motorda üfleme falan yok dedi. Yazan fiyattan ineceğini de söyledi.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-1994-skoda-favorit-lx-bakmadan-gecmeyin-46546481/detay

Ugur A.

• Ziyaretçi
Fotolardan sonra yorum yazmayı tercih ederim zira oradaki foto yabancı bir siteden araklama.:wnk:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;216227
Fotolardan sonra yorum yazmayı tercih ederim zira oradaki foto yabancı bir siteden araklama.:wnk:
:+1::+1:Aynen. Uğur Abim Doğru Söylüyor :ok:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah