škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Opel Astra 2009

FF · 22 · 8049

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnsignia'mıdır minsing'yamıdır ne karın ağrısı ise ondan çok daha iyi olmuş bence :hanz: Geçen caddede canlı gördüm,önce anlamadım bu ne nan dedim meğersim İnsignia'mış :hanz: Bir tarafı hanya derken diğer tarafı konya diyor resmen :hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;13842
İnsignia'mıdır minsing'yamıdır ne karın ağrısı ise ondan çok daha iyi olmuş bence :hanz: Geçen caddede canlı gördüm,önce anlamadım bu ne nan dedim meğersim İnsignia'mış :hanz: Bir tarafı hanya derken diğer tarafı konya diyor resmen :hanz:

modernize edilmiş bi tasarım. omega için selefi dersek, çok başka bir şey olmuş. kötü gözükmüyor gözüme fazla, ama SuperB ile mukayese edersek şayet, iç hacimce rakipsizdir ki kendisi, önden SuperB çok başarılı, kartal bakışlı. ama arka tasarımda İnsignia biraz önde gibi, aracın genel hatları ile daha uyumlu İnsignianın arkası. SuperB de daha kararlı bi arka dizayn olabilirdi, ama bu açığı aşmış bagaj kapağı mantığı ile kapatır diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2009, 15:36:54 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;13845
modernize edilmiş bi tasarım. omega için selefi dersek, çok başka bir şey olmuş. kötü gözükmüyor gözüme fazla, ama SuperB ile mukayese edersek şayet, iç hacimce rakipsizdir ki kendisi, önden SuperB çok başarılı, kartal bakışlı. ama arka tasarımda İnsignia biraz önde gibi, aracın genel hetları ile daha uyumlu İnsignianın arkası. SuperB de daha kararlı bi arka dizayn olabilirdi, ama bu açığı aşmış bagaj kapağı mantığı ile kapatır diye düşünüyorum.

Valla arkası "bence" berbat Hakan'cığım.Hatta ilk fark ettiğimde uzak doğulu bir marka sandım,onların öyle abudik gubidik kezban modelleri vardır onlardan biri sandım,sonra logoyu görünce hiç şaşırmadım haa dedim geçtim kenara.Opel'le falan işim olmaz zaten,üç modeli dışında Opel defteri benim için yıllar önce kapanmış bir defterdir.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Opel Calibra 4x4 Turbo. opel tarihinin en iyi aracı bence. hatta avrupa arabalar içinde top 10 derim.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;13849
Opel Calibra 4x4 Turbo. opel tarihinin en iyi aracı bence. hatta avrupa arabalar içinde top 10 derim.

Calibra,Manta ve GSI'dan sonra Opel bitmiştir zaten :ok:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;13749
Güzel ya..Beğendim kendilerini...:)
Şaşırmadım.:hoh::huh:

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende beğendim
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!