škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Görüntü egsoz uygulama tavsiye

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akın55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sipariş verip uygulayan var mı? Görüntü nasıl acaba. Ben de alıp uygulamak istiyorum.

Çevrimdışı kapadokya50

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
görüntünün güzel olacağını düşünüyorum..uygulayan varmı bende merak ediyorum açıkcası...

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Verdiğiniz linkteki ürün;

Bence gayet güzel duruyor, zaten o parçalar için, park sensörlerinin alt kısmındaki plastik kısımda yer mevcut, onlar olmadan bir boş geliyor orası :)

Ürün kendi vidasıyla birlikte geliyor fakat biz uygularken ayrıca silikonda sıktık, 5-6 aydır aracın üzerinde.
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2015, 16:27:04 Gönderen: Abstraction »

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni superb difüzör uygulamasi yapan yokmu tamponun alt kismi cok bos duruyor

Çevrimdışı Akın55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence çok güzel görünüyor. Ürün tam oturuyor mu oradaki yerlerine. Bir de bu hangisi fırçalanmış krom görünümlü plastik mi? Çünkü mat görünüyor da.

Çevrimdışı kapadokya50

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Abstraction;550737
Verdiğiniz linkteki ürün;

Bence gayet güzel duruyor, zaten o parçalar için, park sensörlerinin alt kısmındaki plastik kısımda yer mevcut, onlar olmadan bir boş geliyor orası :)

Ürün kendi vidasıyla birlikte geliyor fakat biz uygularken ayrıca silikonda sıktık, 5-6 aydır aracın üzerinde.

Harika olmuş güle güle kullanın o likteki siteden mi aldız kaç günde geldi güvenilir bir sitemi...

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gittigidiyorda var urün 220tl. bide superb yapsalar hemen alacam
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2015, 22:15:07 Gönderen: ali729 »

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gidin bir kromajcya olculerini alsin max 100 tl ye yapar

Superb ya da octi farketmez

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akın55;550814
Bence çok güzel görünüyor. Ürün tam oturuyor mu oradaki yerlerine. Bir de bu hangisi fırçalanmış krom görünümlü plastik mi? Çünkü mat görünüyor da.

Evet ürün tam oturuyor. Ürün yukarıdaki linkte verilen ürün, tam olarak krom görünümlü değil biraz mata kaçıyor renk olarak.

Alıntı yapılan: kapadokya50;550856
Harika olmuş güle güle kullanın o likteki siteden mi aldız kaç günde geldi güvenilir bir sitemi...

Teşekkürler, evet o siteden almıştık, yanlış hatırlamıyorsam 9 günde gelmişti, güvenilir bir site, herhangi bir problem olmaz.

Fakat şuanda fiyatı ne kadar bilmiyorum, kargo ücretidi ekleniyor üzerine, gittigidiyordaki ürüne de bakabilirsiniz isterseniz.

Çevrimdışı dervişbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.drive.net/r/skoda/1303477/
Bunun yerine güzel bir krom parça çok daha güzel görünecektir. Ben bunun rengini sevmiyorum, krom görünümlü plastik..