škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

3 Kollu Spor Deri Direksiyon

Atly · 44 · 11445

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;544833
Zaten bu fyatlar civarı kazalı araçlardan temiz yıpranmamış bulunur. elbet sıfır olsa daha iyi olur ama gümrükte takılma riski ya da 1 ay bekleme durumu vs. olmaz. zaten bizim esas problemimiz direksdiyonu bulmak değil ; bulunca iyi bir servise yeni direksiyonu araca programlatabilmek..Servisler bakım tamirat gibi işlerden daha çok para kazandıkları için bu işlere burun kıvırıyorlar

Hocam önce ki aracımda,Bmw'de direksiyonu M performance Led'li direksiyon ile değiştirmiştim, herhangi bir kodlama falan yapılmadan kullandım, kodlama falan yapılması gerektiğine eminmisin?

Çevrimdışı Atly

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;545258
Hocam önce ki aracımda,Bmw'de direksiyonu M performance Led'li direksiyon ile değiştirmiştim, herhangi bir kodlama falan yapılmadan kullandım, kodlama falan yapılması gerektiğine eminmisin?
Airbag birebir uyar mı bizim merak ettiğimiz bu. Bir de direksiyon üzerindeki tuşlar çalışır mı.

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Atly;545259
Airbag birebir uyar mı bizim merak ettiğimiz bu. Bir de direksiyon üzerindeki tuşlar çalışır mı.

Göbek iki direksiyonda da aynı , airbag'de sıkıntı olmaz...Tuşların çalışması için herhangi bir kodlamaya gerek yok diye biliyorum.
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2015, 19:18:19 Gönderen: Y.Emre52 »

Çevrimdışı Atly

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;545397
Göbek iki direksiyonda da aynı , airbag'de sıkıntı olmaz...Tuşların çalışması için herhangi bir kodlamaya gerek yok diye biliyorum.
Hocam şu direksiyon simidini bi bulalım önce sonra ben kafaya koydum bu işi deneyeceğim...

Çevrimdışı dervişbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.drive.net/r/skoda/1303477/
Aracımda altı kesik 3 kollu direksiyon olmasa tercih etmeyebilirdim; o kadar çok seviyorum şu aracın direksiyonunu..

Çevrimdışı Atly

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dervişbey;545625
Aracımda altı kesik 3 kollu direksiyon olmasa tercih etmeyebilirdim; o kadar çok seviyorum şu aracın direksiyonunu..
Hocam hafta başına kadar samsundanyı m. Müsaitseniz şu açtırdığınız özelliklerle ilgili bilgi almak isterim sizden.

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Atly;545472
Hocam şu direksiyon simidini bi bulalım önce sonra ben kafaya koydum bu işi deneyeceğim...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-otosentez-den-2014-model-skoda-octavia-1.2-tsi-dsg-benzin-245905704/detay bu tarz kazalı bir araçtan alabilirsin...

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Atly;545259
Airbag ile hiç alakası yokmuş teknik olarak... ben standart Bolero yu da bluetoothlu modelle değiştirmeyi de planladığım için yeni Direksiyonda ki ses tuşlarının çalışması için programlanması gerekeir diye düşünüyorum. Ama siz sadece direksiyon değişecekseniz programa  gerek olmaz...

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;545938
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-otosentez-den-2014-model-skoda-octavia-1.2-tsi-dsg-benzin-245905704/detay bu tarz kazalı bir araçtan alabilirsin...
Ben bu adamları aradım. O arabayı kafaya koymuşlar öyle komple satıyorlar teyp ve direksiyon için
 1 500Tl  telif ettim yanaşmadılar..

Çevrimdışı murad1876

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Atly;544317
Herkese merhaba. Merak ettiğim bir konu var. 2013 model elegance octaviam için 2014 modellerin bir kısmında ve 2015 modellerde olan 3 kollu spor altı kesik olan direksiyon simidi bulsam acaba airbag uyar mı. Ya da direksiyon üzerindeki tuşlar çalışır mı. Herkese iyi forumlar.

Hocam ben de şu anda bu arayış içerisindeyim. 2011 octaviam için çıkma 3 kollu direksiyon arıyorum.Siz bulabildiniz mi acaba, veya çıkma konusunda yardımcı olabilecek arkadaş var mı.....

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle