škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Selamlar ST ailesi :))

Ziyaretçi · 30 · 8007

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;99184
her binde bi tanışma bölümüne konu açalım bakım gibi :D:D:D:D

her 1000 mesajda bir bakıma girelim :++: 5000 likler balata falan değişsin :hanz::hanz:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;99258
her 1000 mesajda bir bakıma girelim :++: 5000 likler balata falan değişsin :hanz::hanz:
hatta üyelere st bakım kılavuzu yollayalım ona göre yılı yada mesaj sayısı dolanlar belli aralıklarla tanışmaya girsin :hanz::hanz::hanz:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;99316
hatta üyelere st bakım kılavuzu yollayalım ona göre yılı yada mesaj sayısı dolanlar belli aralıklarla tanışmaya girsin :hanz::hanz::hanz:
 :ok: :ok: :ok: :hanz::hanz:

06lkn66

• Ziyaretçi
boş bi günümde kılavuzu hazırlarım belki arabanın kullanma kılavuzundan ama lys hazırlığı çok sıkı olunca zor oluyo saat başı bi onbeş yirmi dk siteye girmeme izin var sadece ondan kelli ders ders ders kafayı yedim

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;99350
boş bi günümde kılavuzu hazırlarım belki arabanın kullanma kılavuzundan ama lys hazırlığı çok sıkı olunca zor oluyo saat başı bi onbeş yirmi dk siteye girmeme izin var sadece ondan kelli ders ders ders kafayı yedim

allaha yardımcın olsun,bende seneye gireğim üniversite sınavına ama korkusu şimdiden sardı.

bir tesellim var oda TM ci olmam :)

şimdiden ailem bilgisayarda çok durmamdan şikayetçi,durduğumda günde 1.30 saat,gerçi bana 5 dk gibi geliyo :++:

06lkn66

• Ziyaretçi
bak sana sadece bugünün programını veriyim ne hale geleceğini anla 6.30 da kalktım
6.40 da servis geldi okula gittim neyse ders başladı 3.saat hocası olmayan coğrafyadan
yazılım vardı yazılıyı hallettim dersten 10.10 da çıktım sınav sonuçları açıklanacak diye
dolmuşa atlayıp eve geldim geldiğimde 11.20 falandı sonucuma baktım babamla telde bi
durum değerlendirmesinden sonra derse oturdum (bu arada hala kahvaltı yok :D)bi
saate yakın ders çalıştıktan sonra siteye falan girdim kahvaltımı yaptım bu arada
cumanın saati geldi namaza gittim geldim tekrar derse oturdum laptopu yanıma aldım bi
yandan araştırma yapıyorum çaktırmadanda siteyi geziyorum bütün dersane ödevlerini
hallettikten sonra dersanede lys3 denemes vardı koştur koştur oraya gittim hallettim
eve geldim bi yemek yedim tekrar derse oturdum dokuzda bıraktım artık hal kalmamıştı
pc nin başına oturdum nete takılıyorum ve bu hergün böyle sebebide önceki yılların
eksikliği bence şimdidençalışmaya hazırlığa başlayın yumurta kapıya dayanınca acayip
zor oluyo bunu farkettim
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2010, 22:25:01 Gönderen: 06lkn66 »

efe_38

• Ziyaretçi
vallaha ne diyim,abimde sınava girdi(arada 16 ay var abimle :D) oğlanın yüzünü göremiyom 5-6 aydır :hanz: ben yatıyom o kalkıyo,o yatıyo ben kalkıyom :)

inş yazın iyi bir derse yüklenip,açıkları kapatıp başlıyacam seneye yoksa sonadan hepsi yığılır kalır :)

bu arada senin sınav nasıldı,puan kaç?

06lkn66

• Ziyaretçi
390 aldımda sosyalden kaydırma yapmışım 14 yanlış çıktı yoksa 420yi falan hesaplıyoduk dersanede

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Ya Efe allahışkına :haha:

İyi bari hoşgeldin :D:++:
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;99567
390 aldımda sosyalden kaydırma yapmışım 14 yanlış çıktı yoksa 420yi falan hesaplıyoduk dersanede

hay maşşalah :ok: kaydırmayıda kafana takma daha 2.ler var :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: srcn09;99569
Ya Efe allahışkına :haha:

İyi bari hoşgeldin :D:++:

boş bulduk sercanım :D :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;99583
hay maşşalah :ok: kaydırmayıda kafana takma daha 2.ler var :)
yha takmıyorum zatende hani kaydırma olmasaydı çok daha iyi olurdu dediğim yerlerde olmuyo değil neyse hayırlısı böyleymiş demekki hakkımızda şimdi düşüncelere daldım polis akademisini düşünüyorum ne yapsam diye

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;99606
yha takmıyorum zatende hani kaydırma olmasaydı çok daha iyi olurdu dediğim yerlerde olmuyo değil neyse hayırlısı böyleymiş demekki hakkımızda şimdi düşüncelere daldım polis akademisini düşünüyorum ne yapsam diye

kusura bakma mesajını görmemişim :(

tabi herşeyin hayırlısı olsun :)

niye polis akademisi? başka seçecek yermi yok:hanz: polislikte biryere kadar çıkılabilir,sonrası zor...

sözelmisin,eşit ağırlıkmı? eşit ağırlıksa dünya kadar güzel meslek var,hukuk uluslararası ilişkiler iç mimarlık işletme vs..

06lkn66

• Ziyaretçi
zaten ilk hedef hukuk ama çevremdeki herkes polisliğe git üni okuyup işsiz kalma riskiyle yaşayacağına polislikte rahat et diyolar ama ilk hukuk o olmazsa uluslararası düşünüyorum

06lkn66

• Ziyaretçi