škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb- bmw

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar yıllardır superb kullanıyorum. tüm kasaları elimden geçti memnunsuzluğum da olmadı. şu an araba almak istiyorum ama aklımda  bmw 2014 520i premium vakum kapı hayalet gösterge deri döşeme xenon far ve sunroof vs. dolulukta olan modeli düşünüyorum. 140bin 160 bin arasında değişiyor fiyatı diğer alternatifim ise sıfır superb dizel prestije ve en dolu hali sizin değerli fikirlerinizi almak istiyorum tercihleriniz ne olurdu ve nedeniyle birlikte yazarsanız sevinirim.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence bmw cunku mercedes bmw ve audi onlar baska bi lig diger araclar baska bi lig. Eger bunlarin disinda bi kiyaslama yapsaydin dusunmeden superb derdim. Ama kabul edelim superb bu 3 arabayla yarisamaz

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Silverneo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Araç sizin için statü göstergesi ise BMW, genişlik ve bagaj için Superb, bende 320 ied vardı, iki çocuk ve bagaj için sattım. Ben şahsen araçta f/p arıyorum o nedenle şu anda Superb siparişi verdim. Bmw hevesle aldım ama iyi donanım olmazsa pişman oluyor insan, örneğin deri koltuk vardı ama manueldi. İyi donanım alayım derseniz fiyat makası çok açılıyor. Araçtan ne beklediğinize kendiniz karar vermelisiniz. Bmw hissi olarak insanı cezbediyor fakat Superb mantık aracı bana göre.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
derdim statü değil ama bmw de kullanmak istiyorum yanlış mı yapmış olurum acaba bunun cevabını arıyorum

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
520i kullanmış biri olarak Superb den sonra içi tabiri caizse mezar gibi gelir. Bagajda aynı şekilde. Donanım olarak eksiğiniz olmaz belki fazlası olabilir premium içinde.
Ama gelelim en can alıcı nokta yakıt gerçekten kıyaslanamaz alt değer 7.5lt üst değer 11 lt kadar yolu var ort. 8.5, 9 lt düşünün.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ates;588429
520i kullanmış biri olarak Superb den sonra içi tabiri caizse mezar gibi gelir. Bagajda aynı şekilde. Donanım olarak eksiğiniz olmaz belki fazlası olabilir premium içinde.
Ama gelelim en can alıcı nokta yakıt gerçekten kıyaslanamaz alt değer 7.5lt üst değer 11 lt kadar yolu var ort. 8.5, 9 lt düşünün.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben  superb de 1.6 dizel düşünmüyorum aslında beygirinin düşük olduğunu düşünüyorum ve senede 10 bin km bile yapmıyorum. olursa 1.4 tsı 150 hp olur o da hemen hemen aynı yakmazlar mı acaba.
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 01:07:30 Gönderen: egemenkons »

Çevrimdışı Silverneo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egemenkons;588430
ben  superb de 1.6 dizel düşünmüyorum aslında beygirinin düşük olduğunu düşünüyorum ve senede 10 bin km bile yapmıyorum. olursa 1.4 tsı 150 hp olur o da hemen hemen aynı yakmazlar mı acaba.

1.4 tsi netteki kullanıcı verilerine göre en az %20 daha az yakar Bmw den.. Ben de o sebeple 1.4 tsi tercih ettim, nasipse Çarşamba teslim alacağım aracı.. Servise de haliyle daha fazla ödeyeceksiniz. Maddi yönden dokunmuyorsa , bagaj ve iç mekan genişliği dert değilse bmw tercih edilebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Superb kendini 2 senede bırakıyorsa bmw 5 senede. Superb kullanıp f30 a geçmek üzmez genişlik ararsınız belki onada katlanılır. Zira bmwdeki tokluk kalite donanım bambaşka. Her insan bmw tatmalı. Bizde f30 1.6 motor aldık ve yazılımda yaptırdık. Zaten güçlü ama bu sefer Çıldırdı araç. Aşırı güçlü 2.0 tsi superb almayacaksanız f30 520i derim kesinlikle.. yakıtıda dert etmeyin. 2.0 tdi superb alsanız fark verirsiniz bir sürü yakıt farkını amorti edemez horhor dizel sesi vergisi vs vs değmez. Yani 2.5 vergi tutsa yıllık e yıllık bakım 1300 civarı bmw de + 1200 de vergi deyin aynı para hemen hemen. Yakıtta da binici iseniz lpdi taktırın 25 kuruşa paşa paşa gezersiniz :)

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gonzales;588432
Superb kendini 2 senede bırakıyorsa bmw 5 senede. Superb kullanıp f30 a geçmek üzmez genişlik ararsınız belki onada katlanılır. Zira bmwdeki tokluk kalite donanım bambaşka. Her insan bmw tatmalı. Bizde f30 1.6 motor aldık ve yazılımda yaptırdık. Zaten güçlü ama bu sefer Çıldırdı araç. Aşırı güçlü 2.0 tsi superb almayacaksanız f30 520i derim kesinlikle.. yakıtıda dert etmeyin. 2.0 tdi superb alsanız fark verirsiniz bir sürü yakıt farkını amorti edemez horhor dizel sesi vergisi vs vs değmez. Yani 2.5 vergi tutsa yıllık e yıllık bakım 1300 civarı bmw de + 1200 de vergi deyin aynı para hemen hemen. Yakıtta da binici iseniz lpdi taktırın 25 kuruşa paşa paşa gezersiniz :)

bmw 520i nin vergisi ne kadar üstad

Çevrimdışı Attorney58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bmw nasıl donanım aynı oluyor? Ben 320d yi sattım ve superb düşünüyorum. 140 binlik superb de koltuk soğutmasından tut adaptif cruise vs her şey var. Bmw de o fiyatta ne var bir koltuk ısıtma??? Macera aramayın derim superb gerek prestij gerek kullanışlılık gerek 0 km olması nedeniyle tercih edilmelidir

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Marka olarak tabiki bmw ile skoda kiyasi yapilamaz ancak bu hususta şunları da göz önünde bulundurmak gerekir; alacağınız bmw söylenildiği gibi donanım olarak superb den zayif olucak ancak ic mekan kalitesi ve prestij olarak tabiki daha iyi bmw ne istediğiniz önemli beklentiniz önemli. Birde şöyle iki durum daha var biz superb almadan önce a3 ve a4 bakmıştık kalite olarak çok iyi ancak a3 ten genişlik ve donanim konusu yüzünden a4 ü ikinci el baktik ondan da donanim zayıflığı ve yeni kasası cikicak olmasi yüzünden vazgeçmiştik(düşünün o kalite bir arabada koltuk ayarınız manuel) birde alacağınız araç daha pahalı olucak ve 2014 model diyorsunuz. Bunlar alt alta toplandığında bir değerlendirme yapip kararınızı verirsiniz diye düşünüyorum

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egemenkons;588436
bmw 520i nin vergisi ne kadar üstad

Araç 1.6 motor olduğu için yıllık 997 lira vergisi var.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gonzales;588432

f10 520i demek istediniz heralde

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanın süspansyonlar yeter. Uzun yol rahatı yeter. Superbte ne kadar problem var bir forumu okuyun. En son açılan KORKUNÇ SUPERB DENEYİMİ adlı konu  beni şoka uğrattı. Konuyu prestije vurmaya gerek yok. Ne yaparsan yap Bmw yi al geç. Rahatı yeter ya. En azından berbat skoda servisleriyle uğraşmazsın

Çevrimdışı Attorney58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ne rahatı ?? 3 yıl bmw sürdüm. O kazık süspansiyonlarla ne rahatı?? Her türlü superb rahat bir araç