škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb'imiz Geldi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mubtela05

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 Model TDI Prestige Paket DSG şanzıman aracimiz çok şükür geldi. Ayrıca Business Gri ve Panoramik Sanroof opsiyonlarini eklettik. Araç 26. haftada üretilmiş, yani 8 inç ekran, arka cam sileceği ve geri görüş kamerası yıkama özellikleri ile geldi. Bu arada lastikler Continental olarak gelmiş ve klima güncellemeleri de yapılmış. Aracı nasip olursa Pazartesi gidip teslim alacağım. Ayrica serviste ön cam da dahil cam filmi uygulamasi yapıldı. Rabbim herkese araçlarını kazasiz belasız kullanmayı  nasip etsin.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araciniz hayırlı olsun güle güle kullanın . Arka silecek opsiyonmu standartmi geliyor

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mubtela05

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet artik silecek opsiyonu standart olmuş. Çok teşekkür ederim.

Çevrimdışı Attorney58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun... Silecekti süperb bayilerde yok. Fotoğrafları paylaşır mısınız rica etsek... Bu arada inşallah sunroof ses problemi çözülmüştür

Çevrimdışı olcayozdogan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mubtela05;586533
2016 Model TDI Prestige Paket DSG şanzıman aracimiz çok şükür geldi. Ayrıca Business Gri ve Panoramik Sanroof opsiyonlarini eklettik. Araç 26. haftada üretilmiş, yani 8 inç ekran, arka cam sileceği ve geri görüş kamerası yıkama özellikleri ile geldi. Bu arada lastikler Continental olarak gelmiş ve klima güncellemeleri de yapılmış. Aracı nasip olursa Pazartesi gidip teslim alacağım. Ayrica serviste ön cam da dahil cam filmi uygulamasi yapıldı. Rabbim herkese araçlarını kazasiz belasız kullanmayı  nasip etsin.

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın inşallah bende almayı düşünüyorum aracım satışta satar satmaz alıcam inşallah nasıl memnunmusunuz ? Sakıncası yoksa ne kadara geldi siz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı mubtela05

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Attorney58;586551
Hayırlı olsun... Silecekti süperb bayilerde yok. Fotoğrafları paylaşır mısınız rica etsek... Bu arada inşallah sunroof ses problemi çözülmüştür.

Teşekkür ederim. Fotoğraf atmayi beceremedim denedim de fotonun boyutu büyük diyor. Inşallah en kisa zamanda atayim. Daha araci teslim almadim dediğiniz gibi inşallah ses problemi çözülmüstür. Lastikkerle alakali sıkıntıları okumuştum bakalim Conti'ler nasıl olacak?

Çevrimdışı Attorney58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mubtela05;586563
Alıntı yapılan: Attorney58;586551
Hayırlı olsun... Silecekti süperb bayilerde yok. Fotoğrafları paylaşır mısınız rica etsek... Bu arada inşallah sunroof ses problemi çözülmüştür.

Teşekkür ederim. Fotoğraf atmayi beceremedim denedim de fotonun boyutu büyük diyor. Inşallah en kisa zamanda atayim. Daha araci teslim almadim dediğiniz gibi inşallah ses problemi çözülmüstür. Lastikkerle alakali sıkıntıları okumuştum bakalim Conti'ler nasıl olacak?

Aşağıdaki linkte anlatıldığı gibi yaoabilirsiniz:

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32245
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

Çevrimdışı hakan1234

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mubtela05

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tüm arkadaşlara teşekkür ederim iyi dilekleri için. Resim atma işini de en yakın zamanda halledeceğim inş. Şu an yoğunluktan pek uğraşamadım kusura bakmayın.

Çevrimdışı mubtela05

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2016, 11:04:15 Gönderen: mubtela05 »