škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Fabia Choice

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Acemi Ysn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sahibinden.com da fabia.choice ilan var açıkçası fabia almak istiyorum ama choice modelini pek bilmiyorum ayrıca nasip olursa ilk aracım olacak. Araç 2005 model 26.900 TL yalnız 400 TL lik hasar kaydı var, alınır mı.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aracın genel durumunu bilemem ama bakımlı mı nasıl kullanıldı falan diye. ancak 400 liralık hasar kaydını kafaya takmazdım sonuçta 400 liraya kaza olmaz boya falandır 2.el aldığımız araçlarda da boyaya takılırsak hiç bişey alamayız. siz aracın genel durumunu bi inceleyin motor şanzıman vs.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam forum kuralları gereği ilk mesajınızda kendinizi tanıtmanız istenir, bu kurala uyarsanız iyi olur.

Sorunuzun cevabı alt konularda fabia 1 başlığı altında birçok kez konuşuldu. Fabia 1 donanım farklarına oradan bakabilirsiniz. 400 liralık hasar kaydı mühim değil ancak cebinden ödeyip yaptırılan hasarlar tramerde çıkmaz o nedenle aracı iyi bir kaportacı+ustaya göstermek lazım (computestlerin canı cehenneme).

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Acemi Ysn;586262
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ogretmenden-temiz-skoda-fabia-327912670/detay bakma şansınız var mı, çok teşekkür ederim şimdiden.

aracın orjinalinde 15 inc çelik jant olması lazım. bu arkadaş ya jantları satmış yada kışlıkla falan kullanıyordur. dıştan temiz görünüyor, farlar 80 tl ye temizletilir :) amma velakin herhalükarda bu arabanın ederi en fazla 25 bin tl. gerçi piyasa allak bullak olmuş kim kime ne kadara ....

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+1
orj jant yoksa 25 de vermem ben olsam...zaten bir eksi puanı  BBZ kodlu motordan, bari jantları tam olsun...düzgon bir vw, skoda ustasına göstermeden, PC ye baglatmadan almayın.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)