škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2009 model aracimda arma sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımın daha garantisi bitmedi fakat ön v arka armasında dış halkasında metal bölümün beyazlama sorunu peydah oldu garanti kapsamında değiştirirler mi?
Bir de ayna ayar tuşlarında bazı arkadaşaların da yaşadığı ve siteden takip ettğim üzere soyulma problemi var değiştirirler değil mi?
Son olarak bunu gittiğim herhangi bir yetkili servisinde yaparlar mı çünkü aldığım bayi lav edildi ne bu sorunlarımı nerde sağlıklı bir nihayete kavuşturabilirim?

Teşekkürler!!!

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun aracınız güzelmiş.değiştirme işlemi kullanıcıya bağlı değilse kesinlikle yapmaları gerek.neden soyulur ki anlamış değilim.benim octi de 2003 model olmasına rağmen hala  öyle bi sorun yok.anlamış değilim açıkçası.skoda adi iş yapmaz diyorum ama kul hatası olabilir diyelim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kullanıcı hatası olacak ekstra birşey yapmadım iç kısmından metalik renklerin deforme olması söz konusu ama neden olur bilemiyorum bir de yazmamışım ama dışındaki jelatin kısmın soyulması kabarması da söz konusu hatamdan olacağını zannetmiyorum ama herhangi bir yetkili servis yapar değil mi?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozerakin;94547
Aracımın daha garantisi bitmedi fakat ön v arka armasında dış halkasında metal bölümün beyazlama sorunu peydah oldu garanti kapsamında değiştirirler mi?
Bir de ayna ayar tuşlarında bazı arkadaşaların da yaşadığı ve siteden takip ettğim üzere soyulma problemi var değiştirirler değil mi?
Son olarak bunu gittiğim herhangi bir yetkili servisinde yaparlar mı çünkü aldığım bayi lav edildi ne bu sorunlarımı nerde sağlıklı bir nihayete kavuşturabilirim?

Teşekkürler!!!

Armaları kontrol ederler, durup dururken olmaz ama kimyasal bir sıvı temas etmiş olabilir.

Ayna kontrol kumandalarındaki soyulma bende de olmuştu.Garantiden hallettirmiştim..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fıratt

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracı kesin bulbuller skodadan almışın zottirik bir bayimiş benim aracta oradan çıkma servis kayıtlarını bile eksik girmişler garantide sorun yaşadık onlar yuzunden sende yaşarsın kesin.
adam periyodik bakımı servis kaydına işlememiş boyle bir zihniyet

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Değişim yaparlar sorun olacağını sanmam bizim boyadanın bazı yerlerinde kabarma var 12 yıl garanti vermişlerdi ama malesef pek bir işe yaramadı bizde onları göstericez hakkınızı arayın . .

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet bülbüllerden aldım Allah onların belasını verdi şirket kapandı Arkadaşlar başı oldukça ağrımış biri olarak konuşuyorum bayiye dikkat!
İnşallah sorun çıkarmazlar herhangi bir yetkili servise gidebilirim değil mi?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozerakin;94657
Evet bülbüllerden aldım Allah onların belasını verdi şirket kapandı Arkadaşlar başı oldukça ağrımış biri olarak konuşuyorum bayiye dikkat!
İnşallah sorun çıkarmazlar herhangi bir yetkili servise gidebilirim değil mi?

Başka servislerde bakabilir evet;)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI