škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2011 roomster lpg uyumu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uğur-romi57

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım şu konuda sıkıntım var 2011 mode 1,2 70 bg active roomster im var benzin fiyatlarından dolayı lpg taktırmak istiyorum acaba verim farkı oluyormu bu konuda tecrübesi olan arkadaşların yardımını bekliyorum teşekkürler

Çevrimdışı Dr.SKULL

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim de sizin gibi 2011 model 1,2 70 bg active roomsterim var. İstanbul Ümraniye Oğuşlardan sıfır olarak almıştım.  Aldığımda Oğuşlar'ın çalıştığı Zavoli marka kit taktırarak aldım. Aracım 29.000 km ye geldi. Bu süre içerisinde sadece lpg ile ilgili bir bölümün vidasının sıkılmamasından dolayı aracımın su eksiltmesi haricinde bir sorun yaşamadım. İstanbul şehir içi trafiğinde 24-25 kuruş tüketimim oluyor (LPG 2,58) LPG için verdiğim parayı fazlasıyla çıkardım. Yılda hesaplamalarıma göre 2000 TL kar ediyorum. Bence hiç düşünmeden taktırın. Ancak ustayı iyi seçin işinin ehli olsun

Çevrimdışı uğur-romi57

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok teşekkür ederim motor küçük olduğu için hep terettüdle baktım bugüne kadar bende taktıracağım o zaman lpg

Çevrimdışı Dr.SKULL

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uğur-romi57;445120
çok teşekkür ederim motor küçük olduğu için hep terettüdle baktım bugüne kadar bende taktıracağım o zaman lpg

Rica ederim. Ancak hangi marka kit taktırırsanız taktırın. Usta çok önemli iyi bir usta bulun. Araştırma yapmadan iyi usta bulmadan taktırmamanızı öneririm.

Çevrimdışı uğur-romi57

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
anlıyorum ilginiz için teşekkürler oğuşlarda taktırmayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz birde landirenzo veya atiker marka taktırmayı düşünüyorum

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uğur-romi57;445210
anlıyorum ilginiz için teşekkürler oğuşlarda taktırmayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz birde landirenzo veya atiker marka taktırmayı düşünüyorum

atiker hakkında pek iyi şeyler duymuyorum landirenzo takmanız yararınıza olabılır

Çevrimdışı Dr.SKULL

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uğur-romi57;445210

Oğuşların kendisi zavoli takıyor. Ya da yan markası Cangas diye bir marka. Dudulluda Zavolinin bölge müdürlüğü var (Polaris). Oğuşlar benimkini orada yaptırmıştı. O sıralar Oğuşlar kitleri kendisi takmıyordu. Şimdi kendileri de bayi olmuş. Telefonları 0216 466 93 33 -0216 466 19 22. Atiker'i bilmiyorum. Ama çevremde taktırıp sorun yaşayan da var sorunsuz kullanan da. Landirenzoyu forumda daha önce övmüşlerdi. Daha önceki araçlarımda hep BRC vardı. BRC'yi de tavsiye edebilirim. Ancak bana soracak olursanız kendi aracımda sorunsuz kullandığım için Zavoliyi öneririm. Dudullu Zavoli de Oğuşların onlarca aracına dönüşüm yaptı. Filtre ve ayar için gittiğimde hep skodaları görüyordum. Yeterince ustalaşmışlardır. Ayrıca Bölge müdürlüğü olduğu için sorun olursa daha kolay çözersiniz diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Markadan önce musteri memnuniyeti fazla olan bir usta bulmanızı oneririm. Usta markayı vezir de eder rezil de.

Çevrimdışı uğur-romi57

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
anlıyorum iyice araştırıp taktıracağım ilginiz için teşekkür ederim

Çevrimdışı matrix55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba bende 2011  var. lpg taktırdım KME marka çok memnunum tavsiye ederim.rampada 2.vitesde bayılma vs asla yok vites gecişlerindede çok başarılı.