škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Soygun- Körfez Köprüsü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pascalim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.iltekbilisim.com
Bence otomobil 75 ağır vasıtalar 120 olmalıydı. Böylelikle daha fazla kullanılır hale gelirdi.  

Birde bunun dönüşü var. Bence giderken vapur dönüşte köprü kullanılabilir.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arac tasima tiri alsak, bu kenardan yukle 8 araba 20 dolar alsak 160 dolar eder. Ote kenarda birakip bu kenara bi 160 dolar daha git gel 320 dolar. Tira fiyat farkli olmazsa 70 dolar kopruye ode kalir 250 dolar. gunde iki kere git gel yapilsa 500 dolar = 1500 tl 100-150 mazot tutar

La guzel para be. .  ne dersiniz yapan olurmu acep.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;571921
Arac tasima tiri alsak, bu kenardan yukle 8 araba 20 dolar alsak 160 dolar eder. Ote kenarda birakip bu kenara bi 160 dolar daha git gel 320 dolar. Tira fiyat farkli olmazsa 70 dolar kopruye ode kalir 250 dolar. gunde iki kere git gel yapilsa 500 dolar = 1500 tl 100-150 mazot tutar

Senin TIR' a bir dorse lazım o zaman hocam.:wnk::D
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;571927
Senin TIR' a bir dorse lazım o zaman hocam.:wnk::D

Aklıma böyle şeyler geldi bir an :)

elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;571931

Dorseye TIR takmışlar ya la!:rm:

Cep telefonundan yazdım. Yazım hataları affola.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;571627
Uçakla istanbul izmir bilet fiyati zaten 100lira civari yakiti bosver reis :D

Bu güzeldi, havadan 100 TL bile değil, karadan sadece körfez 120 TL :o

Onca yatırım bir yerden çıkacak, girişlerde ismimizin altına ..... katkılarıyla diye yazdırırız artık.;)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;571931

Anam bu cok iyiymis , yukleme indirmede kolay olur :-))))

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
körfez köprüsünü kullancaklarını sanmıyorum ama diğer yollar zaman ve para yönünden etkili. Örneğin ben bursa orhangaziden otoyola girdim yalova altınovadan çıkış yaptım 5.90 tl ödedim. otoyol şuan iyi ama körfez köprüsünü kimsenin kullanacağını düşünmüyorum.

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Asıl acı olan ; köprü geçiş ücretimin Türkiye Cumhuriyeti Lirasından değil de  Amerikan Federal Devleti Doları olarak telaffuz edilip belirlenmesi 35$ + KDV  Milli Amerikan İradesi

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;571976
Asıl acı olan ; köprü geçiş ücretimin Türkiye Cumhuriyeti Lirasından değil de  Amerikan Federal Devleti Doları olarak telaffuz edilip belirlenmesi 35$ + KDV  Milli Amerikan İradesi

öyle deme KDV' miz standart Türk işi

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Iste bize gereken ticari zeka budur! Ayakta alkisliyorum, tebrik ediyorum sayin abicim. Bravo!

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeyildirim;571977
öyle deme KDV' miz standart Türk işi

Bu yüzden Milli Amerikan İradesi yazdım ya. Hem nalına hem mıhına...

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

kafa zehir... :D

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Döwlet yapıp işletecek ve sonra devredecek olan kişi/firma/şirket (neyse artık) günlük 75.000 araç geçiş garantisi vermiş. 74.999 araç geçerse üstünü döwlet tamamlayacak; 75.001 araç geçerse o fazladan geçen 1 araçtan alacağı nah poyint.