škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Soygun- Körfez Köprüsü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakikaten dunyanin en pahali koprusu de bizde sanirim. 120₺ ye sika sika ankaradan istanbula gidiyor benim araba :)

Sanirim izmirden istanbula da gider 120₺ ye :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;571576
Hakikaten dunyanin en pahali koprusu de bizde sanirim. 120₺ ye sika sika ankaradan istanbula gidiyor benim araba :)

Sanirim izmirden istanbula da gider 120₺ ye :D

Sent from my iPhone using Tapatalk
İsterse 200tl yaksın, 120ini oraya vermektense hic olmazsa yaktım derim.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
gönül ister ki millet olarak protesto edelim, fiyatı insani şartlara dönene kadar o köprüyü kullanmayalım ama nerdeee.. bütünleşeceğimize zıtlaşıyoruz. itiraz yok, protesto yok benzine mazota yap zammı, alkole sigaraya yap zammı, elektriğe suya yola yap zammı,...  ne güzel kardeşim adamlar haklı, ne kadar zam yaparsam yapayım, ne kadar fahiş fiyat çekersem çekeyim bu kerizler bunu kullanacak, 2-3 gün gündemde kalır onu da seçim zamanında 1/10 harcamayla unuttururum diyor. durmak yok, sömürmeye devam

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
120 tl çok dedim face de.bir arkadaş kamyoncular buna çok sevinecek zen oradan geçtin mi hiç dedi.bende vatana millete hayırlı olsun dedim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;571613
120 tl çok dedim face de.bir arkadaş kamyoncular buna çok sevinecek zen oradan geçtin mi hiç dedi.bende vatana millete hayırlı olsun dedim.

120₺ yi korfez mesafesinde yakabilen araca airbus a380 diyoruz.

Hatta o bile daha az yakar o kadar mesafede muhtemelen :)

Ucak jet yakitinin litresi kac oldu simdi yaa :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;571619
120₺ yi korfez mesafesinde yakabilen araca airbus a380 diyoruz.

Hatta o bile daha az yakar o kadar mesafede muhtemelen :)

Ucak jet yakitinin litresi kac oldu simdi yaa :)

Uçakla istanbul izmir bilet fiyati zaten 100lira civari yakiti bosver reis :D

Çevrimdışı smyomekatronik

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;571613

Gebze den, Gölcük Donanmaya gitmem benim trafiğe yakalanmazsam bir saatimi alıyor. O trafikte çekici veya kamyon kullanmak istemezdim.  
 http://forum.donanimhaber.com/m_43623812/tm.htm linkte  kamyonların yaktığı yakıtlar yazıyor, %33 dediği 33 Lt yakıtsa kamyoncular bayram eder.

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;571564
Ancak böyle facebook twitter forumlar vs. yazarız yakınır dururuz.
Neyi hak edersek öyle yönetiliriz bu konuda google da araştırma yaparsanız hadislere rastlarsınız.

Daha evvel yapıldı mı duymadım, bilmiyorum. Türkiyede ki tüm otoforum başkanları bir araya gelse, sitelerinde ortak bir bildiri yayınlasa, medyayı da işin içine çekseler ve daha geniş kitlere ulaşıp daha cok ses getirseler, tüm sürücülerin bu protestoya destek vereceği haberleri yayılsa belki köprü açılmadan evvel daha uygun bir fiyatlandırma yapılmasına olanak sağlar. Olmaz mı? Neden olmasın ki?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tur toplu bir hareket cok farkli yonlere cekilebilir ve isin icindekiler de cok farkli sekillerde etiketlenebilir

Zaten bizim toplum aliskin. 2-3 gun sikayet edilir sonra herkes unutur. Arada kopruden gecenlerle roportaj yapilur millet "cok pahalli azalmasi laim der" ama 6dk geciyoruz diip yine de kullanir

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MATADOR;571662
Daha evvel yapıldı mı duymadım, bilmiyorum. Türkiyede ki tüm otoforum başkanları bir araya gelse, sitelerinde ortak bir bildiri yayınlasa, medyayı da işin içine çekseler ve daha geniş kitlere ulaşıp daha cok ses getirseler, tüm sürücülerin bu protestoya destek vereceği haberleri yayılsa belki köprü açılmadan evvel daha uygun bir fiyatlandırma yapılmasına olanak sağlar. Olmaz mı? Neden olmasın ki?

Daha once buna benzer 1-2 ufak girisim oldu fakat gerek otomobil forumlari arasindaki cekisme, gerek birilerinin bu isin elinden tutmak istememesi (buyuk guce karsi yapilan hareket neticede) husranla sonuclandi malesef..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;571627
Uçakla istanbul izmir bilet fiyati zaten 100lira civari yakiti bosver reis :D

13 mayıs dalaman kalkışlı sabiha gökçen'e 63 tl 15 mayıs geri dönüş dalamana 55 tl ye pegasus'dan aldım.otobüsden daha ucuza aldım.oh mis gibi.istanbul'dan kocaeli darıca da kalacağız 2 gün.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu köprü biraz daha ticari amaçlı kullananlar için yapıldı.Bence soygun vs demenin gereği yok,kimse zorla kullanmayacak burayı,eski yol hala açık bildiğim  kadarıyla.Sonuçta yapılmış olan yeni bir opsiyon bu yol.

Bu dediğimden kimse ücretlendirmeyi doğru bulduğumu anlamasın.
Zaten bu yoldan kamyon yoğunluğu azalırsa eski yolda da sıkışıklık azalacaktır.

Bu mesaj tapatalktan havalandırılmıştır.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İzmirden yola çıktı istanbula geliyoruz körfez köprüsüne de 120 tl verip 6 dk da geçtik diyelim ee sonra Avcılara geleceğiz diyelim köprüden sonra zaten en az 4 saat sürer köprüyü 6 dk da geçsem ne oluuur 20 dk da geçsem ne olur feribotta bare yarım saat deniz havası alıp çay içip dinleniyoruz bir nevi mola oluyor..

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şahsen köprüyü kullanmam, belki bu yaz sadece tek seferlik deneme için kullanırım. Onun dışında feribot candır. Denildiği gibi al çayını simidini otur oh mis :) Hem mola vermiş oluyorsun. Bazı dönemlerde saatlerce bekleme oluyor orası ayrı. Benimde en büyük korkum feribot fiyatlarının artması. Onun dışında köprü daha çok ticari araç geçişi amaçlı yapılmış orası fiyatlardan aşikar. Bari en azından feribot yoğunluğu azalsa ve fiyatlar sabit kalsa iyi olur. Gönül isterki daha uygun fiyatlı olsaydı da rahat rahat kullanırdık köprüyü.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MATADOR;571662

Alıntı yapılan: viperking;571664
Bu tur toplu bir hareket cok farkli yonlere cekilebilir ve isin icindekiler de cok farkli sekillerde etiketlenebilir

Zaten bizim toplum aliskin. 2-3 gun sikayet edilir sonra herkes unutur. Arada kopruden gecenlerle roportaj yapilur millet "cok pahalli azalmasi laim der" ama 6dk geciyoruz diip yine de kullanir

Alıntı yapılan: DDŞ;571670
Daha once buna benzer 1-2 ufak girisim oldu fakat gerek otomobil forumlari arasindaki cekisme, gerek birilerinin bu isin elinden tutmak istememesi (buyuk guce karsi yapilan hareket neticede) husranla sonuclandi malesef..

Sonra ikinci gezi vakası derler. Yok darbeciye çıkar adımız.