škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

rapid spaceback 1.4 tdi bolero müzik sistemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hunkarhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
Müzik sistemi ile ilgili bazı sorularım var. Bilen arkadaşların desteğini rica ederim.
1- Kullanıcı kitabında smartlink (mirrorlink) uygulamasından bahsediyor ama benim cihazda menüde mevcut değil.
2- Müzik sistemindeki rehberdeki kişilere resim nasıl eklenir?
3- Neden CD okuyucu yok?
4- Sd ya da usb'den video oynatılıyor mu?
5- USB şarjında sorun yaşayan var mı? Bende telefon açıkken şarj ediyor ama şarj tamamen bitince bir 30-40 dk şarj etmeme rağmen telefon açılmadı. Düşük amperle mi şarj ediyor acaba?
Müzik sisteminin başka güzel veya olumsuz özellikleri hk da yorum yapabilirsiniz.
Selamlar.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güzel yanı çok , geri viteste otomatik kısılması gibi fakat D ye alınca uzun süre tekrar eski ses seviyesine gelmiyor :)

istasyon logolarına çocukların , hanımın fotoğrafını koydum , iyi duruyor.
telefon kullanımı pratik

CD olmaması hadi neyse de SD kart için torpidoda koca yer kaplanması saçma

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araç eu5 oldgundan böyle bir teybimiz olamadı:))) genel olarak memnunmusumuz

Çevrimdışı Mgenco

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bolero ekrandan çok memnunum. Cd olmamasıda çok büyük sorun mu ? Aslında değil. Sd card, flashdisk,bluetooth bağlantısı ile zaten iş cözülüyor ve hem daha pratik hemde daha teknolojik diye düşünüyorum. Fakat torpidoda kapladığı yerede maşallah diyorum. Ama geri herşeyiyle çok memnunum. Kullanıcılarında %99 unun memnun kalacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 4 aydır daha cd takmadım desem. Ama torpidoda kapladığı yerden dolayı bolero olmadgına seviniyorum.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cd olmaması bence de ilk başta eksiklik gibi görünse de hem alışıyorsunuz hem de arabanın içinde CD , CD kapları yok birarada dursunlar diye CD çantası , CD lerin çizilmesi gibi sıkıntılardan uzaklaşıyorsunuz.
Zaten çoğunlukla kendi zevkime göre oluşturduğum MP3 leri dinliyordum , flash disk o işi çok güzel çözüyor.

Torpidoda yer kaplayan zaten bende sadece SD kart yuvası , o da olmasa da olurdu ancak 3 aydır dikkat ettim torpidonun biraz ufak kalması da güzel çünkü gereksiz ıvır zıvır koymamaya özen gösteriyorsunuz ve temiz derli toplu kalıyor.

Gerçekten gerekli eşyalar zaten sığıyor.

Üstelik BOLERO nun artıları ufalttığı torpido gözünden çok daha fazla bence.
Grafiklerin detayları bile yeter de artar...

Çevrimdışı Mgenco

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;535978
cd olmaması bence de ilk başta eksiklik gibi görünse de hem alışıyorsunuz hem de arabanın içinde CD , CD kapları yok birarada dursunlar diye CD çantası , CD lerin çizilmesi gibi sıkıntılardan uzaklaşıyorsunuz.
Zaten çoğunlukla kendi zevkime göre oluşturduğum MP3 leri dinliyordum , flash disk o işi çok güzel çözüyor.

Torpidoda yer kaplayan zaten bende sadece SD kart yuvası , o da olmasa da olurdu ancak 3 aydır dikkat ettim torpidonun biraz ufak kalması da güzel çünkü gereksiz ıvır zıvır koymamaya özen gösteriyorsunuz ve temiz derli toplu kalıyor.

Gerçekten gerekli eşyalar zaten sığıyor.

Üstelik BOLERO nun artıları ufalttığı torpido gözünden çok daha fazla bence.
Grafiklerin detayları bile yeter de artar...

Noktası noktasına katılıyorum. Torpidoda o kadar abartılcak küçükte değil baya eşya alıyor diyebilirim. Benim işimi görüyor sonuna kadar

Çevrimdışı Mehmet41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Youtube da gezinirken bendeki boleronun aynısını gördüm bir farkla mirrorlink yazılımı yüklüydü.
Anlamadığım fabia nın bolerosunda mirrorlink yüklüyken benim araçta olmaması ilginç.

https://youtu.be/MsW2S2Q_D2g

Çevrimdışı Mehmet41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bolero ekranıyla ilgili hangi akıllı telefonlar mirrorlinki kullanılabilir olduğunu gösteren bir sayfa buldum.
Yaw boleroda mirrorlink yüklü olsa bile kullanamıyorum...
Benim samsung note 3 te mirrorlink çalışmıyor.
Ama note 4 te çalışıyor. :(
Güncelleme gelirse mecbur telefonuda yenileyecez artıkın.

http://compatibilitylist.skoda-auto.com/

Çevrimdışı Mehmet41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu linktede VIN kodunu girerek boleronuzda yazılım güncelleme varmı bakabilirsiniz.

http://updateportal.skoda-auto.com/en-gb