škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 Süspansiyon Hakkında bilgi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar geçen ay lastkleri değişirken lifte kalkmışken biraz inceleyeyim dedim nasıldır fabişin süspansiyonları çünkü sürüş hissi güzel gergin bir süspansiyonu var tok bir his e güven veriyor yol tutuş kayma vb. testleri yapmadım uzun yol yapınca detaylı inceleyeceğim  şöyle bir bakınca;

Arka amortisörlerin Monroe marka olduğunu gördüm ama önlerde bir marka göremedim bilen varsa paylaşması iyi olur monroe marka ideal bir marka ve fabrika çıkışı için güzel seçim

Önler klasik tek salıncak Marcpherson tip süspanyion  arkalar şaftlı sistem ancak dikkatimi şaft konfor sağlamsı için diğer markalardan farklı olarak 10 cm daha içten konulmuş ve buda çok güzel düşünülmüş, helezonlar Sarı orta sert 3,5 luk helezon isteğe göre değiştirebilir gerek varmı keyf meselesi.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir de şu fotoğrafları 640*480 formatında koysanız net olarak görebileceğiz. Bu haliyle işkence oluyor konular.

Çevrimdışı dorland

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
süspansionla ilgili bende yorum eklemek isterim fabıa 3 kullanıcısıyım..fabıa nın süspansiyonları konfora yönelik orta sertlikte ayarlanmış,kıyaslama yaparsak darbe emişi bir polo kadar değil,ama kesinlikle bu kötü olduğu anlamına gelmez gayet tatminkar..

Çevrimdışı bekomach

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dorland;601013
süspansionla ilgili bende yorum eklemek isterim fabıa 3 kullanıcısıyım..fabıa nın süspansiyonları konfora yönelik orta sertlikte ayarlanmış,kıyaslama yaparsak darbe emişi bir polo kadar değil,ama kesinlikle bu kötü olduğu anlamına gelmez gayet tatminkar..

Bundan 3 sene önce 2012 Polom vardı (makyajsız comfortline), Fabia hem darbe emiş hem de konfor olarak kesinlikle Polo'dan daha iyi. Ayrıca ön süspansiyondan ciddi lokurtular geliyordu Polo'da. Ama muhtemelen makyajla bir iyileştirme yapılmıştır.

Çevrimdışı dorland

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekomach;601093
Bundan 3 sene önce 2012 Polom vardı (makyajsız comfortline), Fabia hem darbe emiş hem de konfor olarak kesinlikle Polo'dan daha iyi. Ayrıca ön süspansiyondan ciddi lokurtular geliyordu Polo'da. Ama muhtemelen makyajla bir iyileştirme yapılmıştır.

doğrudur hocam,ben arkadaşımla beraber aynı dönemlerde araç aldık,ben fabıa yı tercih ettim o yeni poloyu..poloyu baya kullanma fırsatım oldu,dediğiniz lokurtu seslerini yeni poloda kısmen gidermişler..ama fabıa da daha çekici şeyler var:ok:

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de Fabia alırken bu kadar yumuşak süspansiyon beklemiyordum. Verdiğim ücrete göre yolda çukurları vs. hissederim diye düşünüyordum, ancak araç çok konforlu.

Şirkette arkadaşlarım aracı kullandıklarında Passat gibi dediler ki haksız da sayılmazlar. Tabi bu konforda 15" jant olmasının da artısı fazla.