škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 tsi vs 1.0 mpi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;527104
Bence full araba almak herzman daha mantıklı. Zira referansta yol bilgisayarı bile yok

Farketmez hocam yol bilgisayarı çok önemli değil. Çok merak edersem takar odb cihazını bakarım. Hız sabitleyici ve cam otomatikleri var en azından. 300 tl ye bir sis takımı alınır. Lastikler eskidiğinde ise 15 inç alaşım jant bulunur 750 tl ye oldu bitti. Benim için güvenlik sistemi daha önemli buda üst model ile yan hava yastığı dışında aynı. 4 bin tl lik farka değmez diye düşündüm.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;527112
Farketmez hocam yol bilgisayarı çok önemli değil. Çok merak edersem takar odb cihazını bakarım. Hız sabitleyici ve cam otomatikleri var en azından. 300 tl ye bir sis takımı alınır. Lastikler eskidiğinde ise 15 inç alaşım jant bulunur 750 tl ye oldu bitti. Benim için güvenlik sistemi daha önemli buda üst model ile yan hava yastığı dışında aynı. 4 bin tl lik farka değmez diye düşündüm.

Sisler var hocam jantları da benden alırsın ozman :)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;527113
Sisler var hocam jantları da benden alırsın ozman :)

Yeni kasada kaldırmışlar :(  okadar bekler misiniz lastikleri biraz eskitelim :) fiyat konusunda ne dersiniz zam gelir mi yoksa bekleyeyim mi biraz daha.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;527114
Yeni kasada kaldırmışlar :(  okadar bekler misiniz lastikleri biraz eskitelim :) fiyat konusunda ne dersiniz zam gelir mi yoksa bekleyeyim mi biraz daha.

Zam işini hiç bilemiyecem hocam ne desem boş. Sizin fiyat aldığınız bu içinde ekran falan olan makyajlı kasa mı

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen hocam euro 6 motorlu. 5 inç ekran var ama baz modelde siyah beyaz. Direksiyondan kumandası yok fakat usb ve sd kart okuyucu koymuşlar. Asıl sürpriz hız sabitleyici hele birde yokuş aşağıda sabitlerse bence gayet tutarlı donanımı var.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;527126
Aynen hocam euro 6 motorlu. 5 inç ekran var ama baz modelde siyah beyaz. Direksiyondan kumandası yok fakat usb ve sd kart okuyucu koymuşlar. Asıl sürpriz hız sabitleyici hele birde yokuş aşağıda sabitlerse bence gayet tutarlı donanımı var.

Yokuş aşağı derken fren yapmasını diyorsanız yapmaz. Ekran mekran iyi olmuş ozaman yaa biraz daha brkliyim tüp takılanlarının piyasası artısın  seneye maaşa geçince birine gazlar vrs-cupra falan çakarım [emoji23][emoji23][emoji23] o değil 15 krş depo ortlamasıyla geziyorum pislolojim kaldırmaz biraz düşündümde [emoji23]