škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Orijinal? Vw grubu longlife 3 motor yağı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;652019
Satıcı hepsiburada olduğu için güvenilir geldi.

Hepsiburada satıcı . Ben şimdiye kadar serviste yaptırdım bakımları malum iyi niyet garantisi olayı . bunu alıp gitsem acaba yaparlar mı?

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ceycey34;652092
Hepsiburada satıcı . Ben şimdiye kadar serviste yaptırdım bakımları malum iyi niyet garantisi olayı . bunu alıp gitsem acaba yaparlar mı?

Dışarıdan yağ almıyorlar. Telefon edin sorun yine de.

Çevrimdışı Swift

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;652093
Dışarıdan yağ almıyorlar. Telefon edin sorun yine de.

Aracım Temmuz 2015 çıkışlı. Ek garantisi yok. 60bin ve 75bin bakımlarında Motul yağımı ve anti alerjen polen filtremi kendim alıp götürdüm. Gık demediler. Sonrasında iyi niyet garantisinden dsg vites konum sensörü değişti, dert etmediler.

Garantisi bitmiş araç servise gelsin diye ciddi indirim yapıyor adamlar, niye sıkıntı çıkarsınlar ki?

Servisler Mersin Kavi ve Ankara AND bu arada.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Swift;656441
Aracım Temmuz 2015 çıkışlı. Ek garantisi yok. 60bin ve 75bin bakımlarında Motul yağımı ve anti alerjen polen filtremi kendim alıp götürdüm. Gık demediler. Sonrasında iyi niyet garantisinden dsg vites konum sensörü değişti, dert etmediler.

Garantisi bitmiş araç servise gelsin diye ciddi indirim yapıyor adamlar, niye sıkıntı çıkarsınlar ki?

Servisler Mersin Kavi ve Ankara AND bu arada.

ben Aydoğanlara götürüyorum, onlar almıyor, gerçi 2 yıl önce And da almıyoruz demişti. ben çok sorun etmiyorum, servisin kullandığı yağ gayet kaliteli zaten.
benim de iyi niyetten kavrama ve mekatronik değişti araca vagcomla bazı güncellemeler yapmıştım sorun etmediler.