škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB satın alma arifesinde sorularım ve görüşleriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı doganank

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle herkese merhaba;

Aranıza yeni katıldım. Superb 3 satın alma noktasında Ankara da bir bayi ile görüşüyorum.

Aracı almadan önce ve bazı donanım kriterlerini belirlemek adına sizlerin tecrübelerinden faydalanmak istedim.

Forumda superb ile ilgili yazılan başlıkların büyük bir bölümüne göz attım.

Sormak istediklerim şu şekilde;

1.  DSG ile ilgili günlerdir araştırma yapıyorum. bu şanzıman hakkında çok  fazla şikayet ve sorun okudum. daha önce DSG şanzıman hiç kullanmadım. 2  yıldır mevcut aracımda ZF şanzıman kullanıyorum ancak yorumlardan  ikisinin mukayese bile edilemiyeceğini algıladım.

DSG kullalanan  araç sahipleri özelliklede 70.000 km yi deviren arkadaşlar  tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Bu şanzımandan uzak durup  manuel mi alalım yoksa şansımızı deneyelimmi.

2. forumda okuduğum  bir takım kronik sorunlar vardı. Aracın sağ silecek hortumu, boyanın  zayıf olması ve en küçük kapı tıklamalarında bile hemen kendini  bırakması, klima sorunu, iç trim sesleri, sunroof ta ses problemi,  elektrikli bagaj kapağında hata mesajı alınması. Bu sorunlar yeni araç  alanlarda da oluyormu. yani bir revizyon varmı yoksa bu sorunlar halen servis  müdahalesi ile mi gideriliyor?

3. Ankara da bildiğiniz üzere iki  servis var. İsim vermek istemiyorum ancak en yoğun olanının satış  yaparken bile çok ilgisiz ve alakasız olduğunu gördüm. Satış böyle ise  servis daha fecidir diye düşünüyorum. bu konuda sizlerin görüşleri  nelerdir?

4. Skoda VAG'a bağlıysa skoda satışı Ankara da neden  doğuş oto çatısı altında yapılmıyor. Gerçi bu firmadan servis alan oto  sahipleri de çok şikayetçi.

5. sunroofsuz prestige paket 1.6 dizel (extra  donanımı yok) metalik renkli ekim ayında alan arkadaşlar alış  fiyatlarını paylaşabilirlerse sevinirim.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2016, 18:13:26 Gönderen: doganank »

Çevrimdışı Silverneo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dsg konusunda fazla birşey söyleyemeyeceğim. Milyonlarca satılan dsg araçlardan sadece sorun olanların forumlara mesaj yazdığını unutmayın. Sıfır alıyorsanız garantili olacak araç, bence takmayın. Bunun haricinde bahsedilen diğer sorunlardan hiçbirini yaşamadım, aracım 26. Hafta 2016 Üretimi. Severek biniyorum. Bu fiyata bu segmentte araç bulamazsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi