škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Konu kilitleme hususu..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu platform, birbirimize yardımcı olmak fikir alışverişinde bulunmak amacıyla kuruldu diye tahmin ediyorum ve doğal olarak da öyle.. Dün vag.com ile ilgili bir konu açtım, ama hooop kafamıza çekiç yer gibi, daha önce bu konu açıldığından kilitlendi..
Şimdi soruyorum, amac birbirimize yardımcı olmak mı? Eger öyleyse kısa bir cvp ya da bir önce açılan konunun linkini paylaşmak yeterli olabilirdi. Ben bu sitenin arama motorunu kullanamıyorum oraya basinca klavye kayboluyor, sonucta o konuyu bulamadım yani. Hem bunu yapmak zor birsey de değil. Yok eğer amaç milletin hatasini acigini aramaksa dunku olan gibi hemen konu kitlenir.. Ha gerekce cok fazla aynı hususta konu acilması ise, kilitlenen konu da hala orda duruyor ilk sayfadan dusmemis, e hala orda duran konuya guzel bi cvp verilmis olsa bisey mi kaybetmis oluruz?
Sonuçta uluslararası bir sozleşme yapmıyoruz bu kadar sert kurallara gerek yok.
Benim dusuncem bu sekilde, katılmayabilirsiniz saygilar..

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tartışmalı konulara girmeden :) dünkü ihtiyacınıza cevap vereyim. 3. sırada sabit konu başlığı var "Superb III Kodlamalar" diye. Orada aradığınız cevapları bulabilirsiniz sanıyorum. Bir de bilgisayardan siteye girdiğinizde arama kısmına basınca sorun olmuyor bende, açılan pencereye direk bilgisayar klavyesinden yazabiliyorum. Ayrıca gelişmiş arama seçeneklerini de kullanabilirsiniz.
saygılar

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Foruma üye olurken forum kurallarını kabul ettiğinizi beyan ediyorsunuz; dolayısıyla kurallara uymakla mükellefsiniz her üye gibi. Kurallar sizin beğeninize göre de şekillenmiyor. Zahmet buyurup kuralları da okursanız hangi durumlarda ne gibi yaptırımlarda bulunacağımızı da görürsünüz; tıpkı sizin konuyu kilitlediğim gibi.

Arama özelliği oldukça iyi çalışıyor; masa üstü, diz üstü, android, ios bütün platformlarda çalışıyor; siz beceremiyorsanız yapacak bir şey yok.

Demişsiniz ki; "Eger öyleyse kısa bir cvp ya da bir önce açılan konunun linkini paylaşmak yeterli olabilirdi", kilitlediğim konunun(buyrun linki: http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=35805) 3. mesajında zaten faydalanmanız gereken linki de verdim(her nasılsa orada görmemişsiniz, tekrar vereyim: http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=34207); linke tıklasaydınız istediğiniz bütün bilgilere ulaşabilirdiniz. Kaldı ki konu önemli olduğu için tarafımca sabit konu da yapılmıştır, az biraz alt foruma bakınsaydınız "arama" yapmadan da görebilirdiniz, zira alt forumun 3. konusu. Bu durumda şahsınıza özel nasıl kısa ve güzel bir yanıt bekliyordunuz onu da ben anlayamadım. İlgili link verilmiş; daha ne?

Burası bir forum, doğrudur; ancak her önüne gelenin mevcutta bulunan konuları defalarca açmak suretiyle çöplük haline getirebileceği bir platform da değildir.

Kısacası önce kusuru kendinizde arayın verip veriştirmeden önce...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...