škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süperb ıı aldım teşekkürler skoda

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı furmus07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yıllardır wolsvagen ve bmw mercedes c serileri kullandım en son aracım yeni kasa passat comfortline dı aracım dan gelen sesler yuzunden aracımı sattım...daha sonra araç arştırmaya başladım sattıgım aracın highline modelini yada golf 7 almaya karar verdim antalya başaran a gittiğimde ilgisizlik ve alaksızlıkları alırsan al almassan alma havaları ve ustune benım sovup sayıp orayı terketmem wolksvagenle olan 15 yıllık bağımı koparmış oldu .2013 antalya araç fuarına gitiiğimde arçları incelerken kimse kusura bakmasın arkadaşım bana skodayı incelememi tavsiye etti bende dalga geçer gibi ulan onun lakıbı çarpık bacak skoda işim olmaz dedim..daha sonra ısraraı uzerıne octavayayı inceledim aşık olmuştum yuh dedimmm aracın her tarafı kalıte akıyordu...sonra calısan arkadslardan bırı superb yı tavsıye ettı içine bindiğimde çarpıldım eğer dedim bu aracın test surusu ıyıyse alıcam dedım fıyatı 100 .000 tl dusunuyordu.maximum...test surusu yaptım yerlerdeydim arkadaşlar bayıldım...aracın ellerınde olmadıgını sıparıle gelecegını soyledıler...ben beklemeye dayanamzdım ve fiyatı 85.000 tl diyince 2. kroşe yi yemiş oldum...aracı kayseriden buldum ve aldım elegance prestige paket...hayatımda aracla ılgılı hıc bır forma uye olmadım işim geregı zamanımda olmuyor 3 gunduraracı kullanıyorum ben abartmıyorum aracın her şeyıne aşık oldum...bu foruma uye olmam daki en buyuk neden bir özür dilemektir..yıllarca ön yargılı oldugum için ve yıllarca gereksiz yere çok para verip hiç bir şey almadığım için....yıllarca marka tutkusuyla haketmeyen paraları markalara ödediğim için...bunun gibi bir çok neden sayabilirim...skodanın en üst düzeyinden kullanıcılarına kadar tek tek özür diliyorum...aranızda oldugum ıcın ve bu aracı kullandıgım ıcın coook mutluyummm..belki bunun için cok erken ama aracım bunu yapmam ıcın resmen kalbımı feth ettı eğer aracım bana ılerde zorluk ckarmassa ALLAH bana imkan verdiği sürece asla audiye wolksvagene ve bmw ye para vermıycem...2. el değer kaybından bahsediliyor umrumda değil araba bana istediğimi veriyor daha önceki araçlarımdan hiç bukadar tat almadım...

skoda ailesine ve hepinize teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun
iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

Çevrimdışı zulashi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bundan büyük iltifat mı olur Superb'e. Kazasız belasız kullanın aracınızı. Hayırlı olsun

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oncelikle hayirli olsun... kazasiz belasiz...

Ikinci elde de sizi hic uzmez Skoda.. hele bu modeller superb 1.6 dizel otomatik hayatta uzmez.. araclar geldigi gibi satildi sifiri yok aracin.. 2. Elde satilmak istediginiz anda satarsiniz...

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun.  Allah kaza bela vermesin. Keyifle binersiniz inşallah.

Çevrimdışı furmus07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

fabialife

• Ziyaretçi
hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.
ismi gibi "süper bi" araç, parasını fazlası ile hak ediyor.
değer kaybı falan yok hiç şüphen olmasın. volkswagen ne kadar değer kaybediyorsa bu da o kadar hatta daha az değer kaybediyor.
sen de virüsü kaptın, iddaa ediyorum artık başka araca binemezsin.
ben doğduğumda yani 1961 yılında bizim 1956 model skodamız vardı, 2 yıl önce o aracı yani 1956 model skodayı pırıl pırıl hala kullanılır olarak gördüm.
halen aynı ilde yani ıspartada ilk günkü haliyle geziyor.
3 arkadaşıma bana güvenleri sonucu birer tane octavia almışltım, ikisi hemen birer süperb çekti. kasa makyajlandı hemen makyajlı kasa dizel süperb'e geçtiler.
her zaman söyledim; arabadan beklentisi olan kişi skodaya bindimi bir daha başka markaya geçmez.

Çevrimdışı alicinkilic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı erhaneda2

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
öncelikle aracın hayırlı uğurlu olsun .ALLAH kaza bela vermesin .öncelikle ilk skoda sahibi olana kadar çoğu kişi gibi bende ön yargılıydım. ama şimdi skodaya haksızlık ettiğimi anladım .arabadan çok memnunum.ALLAH herkese nasip etsin.

Çevrimdışı bekir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun ALLAH utandırmasın bende bu aileye yeni katıldım sayılır fakat korkmadan girdim çevremdeki skoda potansiyeline baktım araçlara baktım süper bir tasarım her kesime hitap ediyor ve hakikaten Skoda serviside satışıda diğerlerinden sıcak ve samimi geldi bana Allah kaza bela vermesin güle güle bin senin gibi güzel kalpli insanların aramızda olması mutluluk verir bize biz teşekkür ederiz tekrar hayırlı olsun.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hay maşallah allah kaza bela vermesin güle güle bin aracına:clap:..hayalimdir bi beyaz elegance superb..Skoda arabadır araba bende fabia sedan var bakınca kimse beğenmiyor ama içine binip gezdirdiğimde bu araba ne yaw diyorlar ön yargılı olanları superbin ön koltuğuna alalım beyler...ön yargılı olanlarda aha böyle konuşsunlar anca:koro:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fabialife;445492
...her zaman söyledim; arabadan beklentisi olan kişi skodaya bindimi bir daha başka markaya geçmez.
Hyundai' ye geçiş yapanlar var.:hih:
:kiki::aman::gach:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;445492
hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.
ismi gibi "süper bi" araç, parasını fazlası ile hak ediyor.
değer kaybı falan yok hiç şüphen olmasın. volkswagen ne kadar değer kaybediyorsa bu da o kadar hatta daha az değer kaybediyor.
sen de virüsü kaptın, iddaa ediyorum artık başka araca binemezsin.
ben doğduğumda yani 1961 yılında bizim 1956 model skodamız vardı, 2 yıl önce o aracı yani 1956 model skodayı pırıl pırıl hala kullanılır olarak gördüm.
halen aynı ilde yani ıspartada ilk günkü haliyle geziyor.
3 arkadaşıma bana güvenleri sonucu birer tane octavia almışltım, ikisi hemen birer süperb çekti. kasa makyajlandı hemen makyajlı kasa dizel süperb'e geçtiler.
her zaman söyledim; arabadan beklentisi olan kişi skodaya bindimi bir daha başka markaya geçmez.

profilinde hyundai yazan birisinin octavia veya skoda'dayı tavsiye etmesi ilginç:D:blg::kiki::aman:

:hsg:Mustafa bey süper b gerçekten skoda'nın amiral gemisidir ve alt yapı vw'e aittir.Ama marka olarak prestijli bir marka değildir ve ülkemizde bundan dolayı önyargılı bakılır.Bulunduğum ilçede octi a5 sadece 2 tane birisi bende.Hayırlı olsuz kazasız belasız sürüşler.Bence doğru tercih yapmışsın kalite ve konforun tadını çıkarın.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;445559
Hyundai' ye geçiş yapanlar var.:hih:
:kiki::aman::gach:

geçiş yaptıranlar utansın Uğur.
süperb dizel elegans prestij pakete 2  defa pazarlık yaptım buradaki bayi ile, daha öncede 2-3 araba almıştık.
adana , denizli bayisinin verdiği paralara vermediler, ikisinde de aramızda 2.000 lira gibi bir fark kaldı.
ben de kızdım iyi de indirim yakalayınca ben de gittim hyundai aldım, hiç pişman değilim.
süperb'e para verip ekleyemiyeceğin donanımlar var, 6 ileri 128 hp. hem de 20.000 lira ucuza aldım.
ama bu anadan doğma skodacı olduğum gerçeğini değiştirmiyor.
en büyük skodacı anadan doğma skodacı.