škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kasko için hangi sigorta şirketi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alicinkilic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Skoda Superb im için Kasko şirketi araştırıyorum. Aradığım özellikler; Allah göstermesin ama kaza sonrası işlemlerin hızlı yürüdüğü , bürokrasisi az (şuanda çoğu sigorta şirketi iyi konumda gerçi), skoda servisleri ile anlaşmalı olmalı.

Tavsiye edebileceğiniz ya da öneride bulunabileceğiz sigorta şirketi var mı?

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anadolu sigorta kullaniyorum ben yillardir.. gayet te memnunum... tavsiye ederim..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni sigorta sisteminde çok çeşitlilik var özellikle servis hizmetlerini orjinal olarak almak istiyorsanız Skoda Kasko yaptırın tek merkezden işlem takibi yaparsınız, cam kırıklarında orjinal camla değişim olur. Açıkcası geçirdiğim bir cam değişimi tecrübesinden sonra sigorta firmamı değiştirmek zorunda kalmıştım.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla ben ucuz diye liberty den 1600 tl ye yaptırdım ama daha önceki kazalarımdan axa pahalı ama çok iyi...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sompo japan sig.dan gayet memnunum sağolsun kazadan 5 dk sonra çekici kaza yerindeydi.ayrıca EHOM diye bi sistemleri var 5 bin tl ye yakın masraf çıkmasına rağmen hasarsızlık bozulmadı 2 kazada da bozulmuyormuş,daha ne olsun.her mah.mini onarım anlaşmaları mevcut.diğer kaskolar 800 den aşağı olmaz dediler ben 570 tl ye full kasko yaptırdım ama sigortam.net brokırlık aracılığıyle yaptırdım.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı alicinkilic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Peki sigortam.net kaza anında ne kadar destek oluyor. Bu konuda nasıllar?

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: fenomen;434300
sompo japan sig.dan gayet memnunum sağolsun kazadan 5 dk sonra çekici kaza yerindeydi.ayrıca EHOM diye bi sistemleri var 5 bin tl ye yakın masraf çıkmasına rağmen hasarsızlık bozulmadı 2 kazada da bozulmuyormuş,daha ne olsun.her mah.mini onarım anlaşmaları mevcut.diğer kaskolar 800 den aşağı olmaz dediler ben 570 tl ye full kasko yaptırdım ama sigortam.net brokırlık aracılığıyle yaptırdım.

hocam başınıza gelen kötü olaylar sonrası vermiş olduğunuz bilgilerle sompo japan aklımda iyi bir yer edindi, bir sonraki kaskoyu bu firmaya yaptırmayı planlıyorum bende

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alicinkilic;434341
Peki sigortam.net kaza anında ne kadar destek oluyor. Bu konuda nasıllar?

Ali yeni aracını güle güle kullan, tekerine taş değmesin;)
sigortam.net in herhangi bir olay durumunda destek olacağını düşünmüyorum.
Sadece aracılık yapıp, bir olay karşısında sigorta şirketini muhatap göstereceklerdir diye düşünüyorum.
Muhammet Hocam bu konuda tecrübesini paylaşırsa daha iyi olur..

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim aldığım galeri koç allianz ve groupama ile çalıştığı için bunlara baktım. groupama daha hesaplı olduğu için bunu tercih ettim. istenilen özelliklerin hepsi var. başta orjinal parça olmak üzere ve çalıştıkları firmalardan birine yaptırırsanız işlemde çabuk ve kısa sürede bitiyor.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim arkadaşta Sampo Japan'dan yaptırmıştı. Geçenlerde bir gün araç çalışmadı, aradık elemanları. 5 dk sonra döndüler, çekici yolda, size birde araç ayarladık gelin alın diye. Hayran kaldım valla. Bi dahaki sefere bende onlardan yaptıracam.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ankara sigorta ile çalışıyorum bi problemle karşılaşmadım.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de 2005 den beri kasko olayıyla bizzat uğraştım,Allianz,Axa,Aviva,Ankara vs gibi firmalardan babamın,kardeşimin,kendimin araçlarını kaskolattım.Hiç birinde sorun yaşamadım.Ama bunlar çok güzel sonucu çıkmıyor.En iyisi başına badire gelmiş insanların anlattıklarına göre kasko şirketi seçmek gerekir diye düşünüyorum.
Kabaca da yetkili servislerin anlaşmalı olduğu firmaları tercih etmek daha doğru diyebilirim.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamir için Yetkili servisin anlaşmalı olduğu şirket avantajlı tabiki. Ancak pert olmuş aracın işlemlerini yavaş yapılıyor parasını 2 ay da ödüyorsa düşünmek gerekir..

Çevrimdışı alicinkilic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bir eksper arkadaşa danıştım "ağır hasar ya da pert durumu olmadıktan sonra genel olarak hepsi aynı hizmeti verecektir. Ve hizmet veren sigorta şirketleri artık belli standarda kavuştu." dedi. Bende 5-6 sigorta şirketinden teklif aldım. Arasında teminatlar konusunda farklılık yok. Yetkili servis, geri dönüş, acente gücü, mini onarım ve cam konusunda da güvence aldıktan sonra Liberty Sigortayı tercih ettim.