škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb active yol tutuşu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araba zaten oturaklı, viraja sert girme veya banket gibi kaydırma olaylarının olmadığı durumlarda zaten devreye girmiyor. aslında bir nevi sürücüye hakaret eden bir sistem kısaca sen kullanmayı beceremiyorsun bırak ben kullanayım diyor. aslında active tek kötü yanı park sensörlerinin olmayışı

Çevrimdışı alicinkilic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende Jetta bakarken sevdiğim bir dostumun tavsiyesi üzerine Superb 1.6 TDI baz modelini almıştım. Memnun kalacağınızdan eminim. Yol tutuş konusunda bir sorun yok.

Hondası olan bir arkadaş, sert virajlı yollardaki rahatlığı görünce Superb in skoda amblemini söküp Mercedes logosu mu koysak demişliği vardır.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben geçen gün yoğun siste istanbul yolunun ankara çıkışından dönerken açtım sisleri diğer arabalar dörtleri yakıp 50-60 ile giderken 100-120 arası bastım gittim. araba canavar gibi gitti. beni tek geçen A5'ti. asfaltı ağlattım ama o sisten beni görmedi o ayrı.

Çevrimdışı yesilkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
nihayet rodajı tamamladım. alet şu an 2.000 km 'de. kullanım kitapçığına uygun olarak kullandım ve ilk 1.000 km hiç zorlamadım. 1.000 ~ 1.500 km arası ise yavaş yavaş hız denemelerim oldu. 200 km yi gördüm kadranda, velakin önüme bir mercedes s350 çıkınca yavaşlamak zorunda kaldım. (şaka değildi bu...)
motor tek keleime ile şahane. yol tutuşu kesinlikle tatminkar. nekadar doğru bir karar verdiğimi şimdi daha iyi görüyorum. kesinlikle tavsiye ederim, bu araç parasından çok fazlasını hak ediyor. görüpte şaşırmayan arkadaşım yok inanın.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen duyanlar dudak bukuyor gorenler super superb diyor

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: chook;416910
Aynen duyanlar dudak bukuyor gorenler super superb diyor

Daha ben ne görebildim ne binebildim :) annem benim yerime rodajını tamamlıyor. Kısmetse 1 hafta sonra Antep'e gittiğimde aracı tamamen açılmış bi şekilde kullanmaya başlayabilicem :D

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tsi motor yaptığınız kilometreye oranla bence iyi bir seçim kazasız belasız esp aratmaz bencede tabi kullanıma bağlı