škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yakıt problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan4444

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
   Arkadaşlar 2004 1.2 fabia sahibiyim 10 gün önce falan araba teklemeye ve gitmemeye başladı sağa çektim anlayan birilerine danıştım çekici çağır servise götür dediler skoda yetkili servisine gittim ateşleme bobini denildi değiştirildi 136 tl ye araç çalıştı yalnız şimdide çok yakmaya başladı 100 km de7.5 falan yakan aracım şehir içinde 8.9-9.0 ları bulmaya başladı tekrar yetkili servise götürdüm bişey bulamadılar aracı bilgisayar takıp.Daha sonra birde sanayiye gideyim dedim tavsiye edilen bir ustaya oda bujileri değiştirdi kelebek boğazını temizledi 75 tl ye düzelmesi lazım dedi ama sorun devam ediyo sinir olmaya başladım mutlaka forumda da başına gelenler olabilir diye buraya yazayım dedim antalya da oturuyorum geçen gün korkuteli ilçesi yolunda deniyeyim dedim uzun yol 60 km falan gösterge yine 7.4 falan gösteriyor 80-90 ile gittim çok değilmi sizcede uzun yolda yağ değişimi de yeni sayılır daha 6 bin km var değişmesine herşey ateşleme bobini değişiminden sonra başladı

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serkan havaların soğuduğunu dikkate al, en son ölçüm yaptığın zamanki hava şartlarını bir hatırala bakalım....
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı serkan4444

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hava yeterince güzeldi sıcaktı yani antalyadayım ben 30 derece vardı araba ki ben geçen martta aldım arabayı o zaman daha soğuktu hava şehir içi 7.6 yı geçmedi 100km de şehir dışıda 6.0 6.5 civarıydı 10 gün önce ateşleme bobini değişti ondan sonra oldu ne olduysa anlayamadım serviste anlamıyor bilemiyorum başından geçen varsa diye buraya yazdım