škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vol'ün Izgara Boyasını Sökme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Quadrifoglio;348022
Güzel fikir:) Benimkinde tek parça gibi duracağından yakışır mı bilemiyorum.
Kaplama olarak düşündüm ama sanırım piano black kaplama çok zor olur ,onun yerine boyatmak lazım.

çok girinti çıkıntı olacağı için skıntı olur plasti dip in parlağı olsa onla yapılırdı fakat en mantıklısı plastik astarı boya ve vernik olacaktır

Çevrimdışı Prometheus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Quadrifoglio;348022
Güzel fikir:) Benimkinde tek parça gibi duracağından yakışır mı bilemiyorum.
Kaplama olarak düşündüm ama sanırım piano black kaplama çok zor olur ,onun yerine boyatmak lazım.

bende s60 ın ucgen ızgaralarını pıano black yapmak ıstıyorum ama ne derece guzel olur bılemıyorum arac asıl gırı sız zaten bılıyorsunuz dıyer forumdan :)

Çevrimdışı Quadrifoglio

• swedespeed
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Prometheus;361706
bende s60 ın ucgen ızgaralarını pıano black yapmak ıstıyorum ama ne derece guzel olur bılemıyorum arac asıl gırı sız zaten bılıyorsunuz dıyer forumdan :)
Tabiki biliyorum:sun:

Şimdi s60'ın panjura daha dikkatli baktımda siyah kısımlar düz değil ve üst kısımlar kapalı piano black kaplama yapması biraz zorlar gibi:hmm:.Gece gece iç kararttım ama bence yakışır.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel çalışma :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Prometheus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Quadrifoglio;361727
Tabiki biliyorum:sun:

Şimdi s60'ın panjura daha dikkatli baktımda siyah kısımlar düz değil ve üst kısımlar kapalı piano black kaplama yapması biraz zorlar gibi:hmm:.Gece gece iç kararttım ama bence yakışır.

aynen dedıgınz gibi oldu volvan volvodaki usta ile konustum ızgara oldugu ıcın boya tutmaz dedi