škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia II aux bağlantı

cSKn · 6 · 2137

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar araçlarımızda aux bağlantısı mevcut. Bende aracımda aux kablosuyla bir ucunu oraya diğer ucunu notebook'a bağlamak istiyorum. Herhangi bir sorun olurmu ? Amacım örneğin notebooktan film açıp aracın kolonlarından ses almak. Bu mümkünmüdür ? Bu tür konularda bilgim olmadığı için soruyorum.
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dediğiniz gibi olur herhangi bir sorun olmaz :) Teyibi de Aux moduna almayı unutmayın :)

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Mantıken evet. Denemek lazım, bir sorun olacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı şekilde navigasyon sisteminizi,cep telefonunuzu ipodunuzu vb 3,5 mm ses çıkışı olan bir çok cihazı bağlayabilirsiniz sıkıntı olmaz :) Ben genelde navigasyon ve cep telefonumu bağlıyorum cd vs uğraşmıyorum :)

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Anladım sağolun. Önceden başıma gelen birşeyi anlatayım ; Bir arkadaşın aracının teybi  orjinal değildi sonradan takılanlardan şu içinden monitör çıkanlardan.  USB girişine benim flash belleği taktığımda flash bellekte aşırı bir  ısınma meydana gelmişti ve çıkardığımda ekran tamamıyla gitmişti. Yani  rahmetli olmuştu özetle. Aracın teybinde birşey yoktu. Böyle bir durum  yaşadığım için çekiniyorum böyle şeylere bu sefer notebook'u yakmayalım  :)
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cSKn;362633
Anladım sağolun. Önceden başıma gelen birşeyi anlatayım ; Bir arkadaşın aracının teybi  orjinal değildi sonradan takılanlardan şu içinden monitör çıkanlardan.  USB girişine benim flash belleği taktığımda flash bellekte aşırı bir  ısınma meydana gelmişti ve çıkardığımda ekran tamamıyla gitmişti. Yani  rahmetli olmuştu özetle. Aracın teybinde birşey yoktu. Böyle bir durum  yaşadığım için çekiniyorum böyle şeylere bu sefer notebook'u yakmayalım  :)

Benzeri başımıza geldi, notebook'un USB girişinin helvasını yedik :D Allahtan birden fazla giriş vardıda sorun olmadı, diğerlerini kullandık artık :D eski cihazdı zaten, bu cihazlarda bazı şeyler piyango, standartlar fiziki olarak sağlansada gerilim v.b durumlar bazen can sıkabiliyor maalesef :o ihtiyatlı olmakta fayda var diyeceğimde insan denemeden de nasıl anlayacak :hmm: