škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracımı Satacağım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, 2013 model Rapid Elegance Manuel vites 1.6 TDİ aracımı satmayı düşünüyorum.
Aracım 75 bine geldi. Bakımını ben yaptıracağım büyük ihtimalle. Ancak garantisi bittiği için servise gidip kazık yemeyi düşünmüyorum.
Aracımda sol ön çamurlukta sürtmeden dolayı boya var. Sol arka kapının da çubuğu değişti. Işıklarda tır yandan dokunmuştu. Küçük bir göçme olmuştu ama onu vakumla çektiler. 300 TL civarı masrafı oldu. Bunun dışında bir sıkıntısı yok.
Arabayı sakin kullanırım ve çok temiz durumdadır. Hızla işim olmaz. Genelde hız sabitleyiciyle yolculuk ederim.
Araçta aracı alırken serviste taktırdığım geri görüş kameralı Necvox multimedya sistemi var.
Aracımda orjinal bagaj havuzu ve araç içi havuzlu paspas, 200 TL verdiğim koltuk kılıfı var. Aracın alıcısına çelik jantıyla beraber 195/55/15 kışlık lastikleri de vereceğim. Haricen satmayı düşünmüyorum.
Araçtan 50 bin TL istiyorum. Ben Düzce'deyim. İl dışından alıcısı olursa masrafları için küçük bir indirim yapacağım. Onun dışında fiyatta indirim yapmayacağım.
Araçtan fazlasıyla memnunum ama eşim otomatik vites istediği için değiştirmeyi düşünüyorum. Bana kalsa yıllarca binerim.
Almayı düşündüğüm araç 2011-2012-2013 1.6 TDİ DSG Octavia Elegance. Mümkünse 100 bin km'yi geçmemiş olması tercihimdir.
Şu an Samsun'da cenazedeyim. Düzce'ye dönünce fotoğraf atacağım inşallah.
Sormak istediğiniz bir soru olursa cevabını belki bugün veremem. Malum geri döneceğim, yolda olurum.
Teşekkür ederim.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi