škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeniden skodaya döndüm.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun, kazasız, cezasız(!?)...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun rabbim kazadan beladan korusun inşallah.
Radara girmişsin geçmiş olsun önemli olan sağ salim evinize gelmiş olmanız... Üzülmeye değmez

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Beytullah kardeş hayırlı olsun.Kazasız belasız  mutlu günlerde 1000.

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun tekrar skoda ya hoşgeldin :clap:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
allah razı olsun.

5*112 sac janta ihtiyacım olacak. kışlıkları 195*65*15 takmak istiyorum. satan elinde olan varmı?
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı ugurlu Baskan, iyi günlerde kullan, ekonomi ve konfor bir arada masallah,

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;448987
Hayırlı ugurlu Baskan, iyi günlerde kullan, ekonomi ve konfor bir arada masallah,

hakkaten ekonomik. ceed mazot canavarıymış :D
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı zulfikar22

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ogretmensitemiz.com/
hayırlı olsun güle güle kazasız belasız sürüşler nasip etsin

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: beytullah;448972
allah razı olsun.

5*112 sac janta ihtiyacım olacak. kışlıkları 195*65*15 takmak istiyorum. satan elinde olan varmı?

Aracınız hayırlı uğurlu olsun,aradığınız jant bende var,aracı sıfır aldığımda çelik jantla değişmiştim,CMS Jantın kolisinde kapaklarıyla birlikte ilk günkü gibi duruyor.Set olarak 200 tl  ye kargo yapabilirim.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;449025
Aracınız hayırlı uğurlu olsun,aradığınız jant bende var,aracı sıfır aldığımda çelik jantla değişmiştim,CMS Jantın kolisinde kapaklarıyla birlikte ilk günkü gibi duruyor.Set olarak 200 tl ye kargo yapabilirim.

pm attım. görüşelim.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;449047
Abi octiye bir sis farı şart bence :D

bugün Bayramoğlu skoda ile görüştüm. hella çiftine 180 tl dedi. bakıyorum. en kısa sürede taktıracam inşallah.

Çevrimdışı Burakkayalık

• Vagkolik
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun öncelikle. Piyasadaki orta sınıf teneke diye tabir edilen araçlarla       (opel,reno,fiat,pejo,citröen,ford,chevrolet,hyundai ) neredeyse aynı fiyat aralığında ve hem donanım hem kalite hem sağlamlık açısında kat be kat üstün VW-AUDİ kalitesiyle üretilen araçlarımızın hayranıyım.Daha önce A4 sahibiydik (2006 2.0 T quattro) Şuan 2011 Octavia 1.4 tsi elegance var Audiden sonra yadırgadığım tek bir yeri bile yok herşey aynı.İnsanlara Skoda deyince bi yüz ekşitiyorlar ve ben bunun araba kültürsüzlüğünden kaynaklandığını düşünüyorum.Fransız tenekesi renoya 70 bin bayınca kral araba olduğunu zannediyolar asıl onlara üzülüyorum.Tekrar hayırlı olsun iyi günlerde binin.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Burakkayalık;449075
...İnsanlara Skoda deyince bi yüz ekşitiyorlar ve ben bunun araba kültürsüzlüğünden kaynaklandığını düşünüyorum...
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya çalışma, önyargı, takıntı, ...vs. nedenlerle oluyor bu maalesef.