škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Güvenilir yetkili servis önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Istanbulda gidebileceğim güvenilir çalışanları işinde gerçekten usta olan yetkili servis önerisi olan var mı ?
Yapılacak iş otomatik vites fabia mın şanzuman yağı ve filtresi değişecek.

Çevrimdışı mucahid2004

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Anadolu yakası veli babada lider otomotiv var bu şekilde googleden arat adres ve tel bilgileri var

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mucahid2004;491696
Anadolu yakası veli babada lider otomotiv var bu şekilde googleden arat adres ve tel bilgileri var

lider oto yetkili değil . Yapılacak işlem riskli olduğu için yetkili servise yaptıracağım.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Hocam sana gerçekten tavsiye edebileceğim tek yer kayadibi otomotiv,son 2 bakımımı orda yaptırdım hatta bu hafta satın aldığım arabamı da ordan aldım kesinlikle çok dürüst çalışıyorlar.

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;491699
Hocam sana gerçekten tavsiye edebileceğim tek yer kayadibi otomotiv,son 2 bakımımı orda yaptırdım hatta bu hafta satın aldığım arabamı da ordan aldım kesinlikle çok dürüst çalışıyorlar.

Aracımın ilk çıkışıda orası zaten . Bende oraya götürmeyi düşünüyorum.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yine ümraniyede oğuşlar var orayıda tavsiye ederim.Kayadibideki çalışanların tavırları pek benim hoşuma gitmedi..

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;491716
Yine ümraniyede oğuşlar var orayıda tavsiye ederim.Kayadibideki çalışanların tavırları pek benim hoşuma gitmedi..

mesela örnek verebilir misiniz ? Soru sorabiliyormusunuz? Cevap vermeleri tatmin edici mi ? Bilgililer mi ?

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ukalabukalemun;491714
Aracımın ilk çıkışıda orası zaten . Bende oraya götürmeyi düşünüyorum.

kayadıbındekı servıs calısanları kadar bılgısız umursamaz kımseyı gormedım. Arabamı ordan aldım hatta ilk 2 bakımını da orda yaptırdım. 1000 kez pişmanım. Yüce motor kullanacagım tek yetkılıdır.

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;491747
kayadıbındekı servıs calısanları kadar bılgısız umursamaz kımseyı gormedım. Arabamı ordan aldım hatta ilk 2 bakımını da orda yaptırdım. 1000 kez pişmanım. Yüce motor kullanacagım tek yetkılıdır.

Neler yaşadınız mesela ? En son gittiğiniz tarih yakın bir zaman mıydı ?

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;491747

En son gittiğiniz zaman yakın bir tarih miydi? Neler yaşadınız?
Şanzuman önmeli diye yetkilide bakımını yaptırmak istiyorum.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Hocam yüce motor bozuldu diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum siz en iyisi doğuşun servislerine gidin bilindik yer nasıl olsa esenyurt altur vs

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
etkili servis isterseniz avrupa yakası güngören sanayide şahkan derim. hertürlü tatmin olursunuz.

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşım,
kartal oto sanayinin hemen üstünde yeni yapılan ve e-5 ten gözüken lapis hanın altında (soğanlık köy hizmetleri mevkiindeki kırmızı bina.jaguarın, trafik tescilin yanındaki bina) tahsin kaya sanayi sitesi var.siteye girdiğinde sağdaki bloğun sanırım 3-4 dükkanı.yıldırım skoda servis.babadan skoda ustaları.bende babamın vasıtası ile tanıdım.belki 15 yıllık müşterileriyiz.dışarıda 100 e yaptıracağınızı 110 a yaptırırsınız belki ama (babam fiyatlarının biraz fazla olabileceğini söyler hep ondan böyle dedim.) yaptırdığınız şeyin tam oldumu olmadımı derdini yaşamazsınız.Ahmet ve Mehmet usta.gözünüz kapalı gidin derim ben.ben avrupa yakasından onlara gidiyorum.
reklam yapıyo deseniz de kabulümdür. biz zamanında aptal skoda ustaları yüzünden çok çektik.taki bu adamları bulana kadar. o nedenle siz sıkıntı yaşamayın diye yazdım bu kadar.eminim gidin dua edeceksiniz bana.

reklam derseniz reklam. :D adam oldukları için bende reklamlarını yapmakta hiçbir beis görmüyorum.
giderseniz ilgli alaka geri dönüşümünüde bildirirseniz sevinirim.en azından diğer arkadaşlarada örnek olur

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Şahkan ın ilgisinden memnunum ama parçada bir artısı yok fiyat olarak. Geçenlerde aks körükleri ve ön balataları değiştirdim + polen filtersi...Parça fiyatları normal işçiliktede 80 tl gibi bir fiyat aldılar.Yalnız şimdi yapılması gereken şanzıman yağı ve filtre değişimi . Kime sorduysam yetkilide değiştirin diyor. Şahkan'a bu konuda güvenmek istiyorum ama kafamda soru işaretleri var :confused: yetkili ile arasında 200 tl gibi bir fiyat farkı var bu işlem için.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sıkıntı yok otomatik şanzıman yağı ve filtresi değiştirttim servis kalitesinde düzgün yağ kullanıoyorlar. serkan abiye yada serhana selamımı söyleyin