škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia I Motor koruma kapağı üzerindeki yazı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşal 1.4 benzinli aracımın motor üstündeki koruma kapağında bulunan yazı nasıl olduysa yok. Servisler motor ısındığından kendisi atmıştır diyor. Nereden bulabilirim?:confused:

Çevrimdışı fabia vrs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabia vrs;479442
Hangi yazıdan bahsediyorsunuz skoda mi yoksa 1.4 yazisimi

1.4 16 v yazısı. amblemli
http://www.germancarbreakers.com/ekmps/shops/lbtrading/images/2002-mk6-polo-9n-skoda-fabia-seat-ibiza-1.4-16v-aub-engine-covered-68-183-miles-11778-p.jpg
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2014, 14:58:06 Gönderen: ukalabukalemun »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;479447
Oradaki amblem tek satılır mı emin değilim

linkteki resimde de farkettiyseniz o yazı plaka halinde . Servisler motor üzerindeki koruma kapağı ve üstündeki amblemi beraber satılıyor . Komple geliyor yani. Ben sadece yazıyı tek bulmaya çalışıyorum. Çıkma olur yada orjinal olur. Takıntılı biriyim biraz :)

Çevrimdışı fabia vrs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben size söyliyim servise gerek yok kendin  sanayiden daha ucuza bulursun kapağın üzerindeki plaka duruyosa iyi olur fakat yoksa dert etme benimki de yok ama ben logosunu buldum sanayiden adet yazılan rakam ve harflerle aldım kaliteli olanları tercih et bence 25 liraya geldi hepsi orjinali en farkı yok bence servise okadar para bayilma kapakları birlikte 350 gibi bir fiyat vermişti bana servis

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabia vrs;479452
Ben size söyliyim servise gerek yok kendin  sanayiden daha ucuza bulursun kapağın üzerindeki plaka duruyosa iyi olur fakat yoksa dert etme benimki de yok ama ben logosunu buldum sanayiden adet yazılan rakam ve harflerle aldım kaliteli olanları tercih et bence 25 liraya geldi hepsi orjinali en farkı yok bence servise okadar para bayilma kapakları birlikte 350 gibi bir fiyat vermişti bana servis

resim çekip atma şansınız var mı acaba ? Siz nasıl yaptınız görmek istiyorum.

Çevrimdışı fabia vrs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şu anda işyerindeyim en kisa surede yukliycem ben takıntılı biriyim ancak istenilen fiyat ve rakam yüksek olunca arayışlar içerisine giriyor insan

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabia vrs;479457
Şu anda işyerindeyim en kisa surede yukliycem ben takıntılı biriyim ancak istenilen fiyat ve rakam yüksek olunca arayışlar içerisine giriyor insan

aynen öyle . bende takıntılıyım.kaputu açınca herşey düzgün olsun istiyorum.

Bostancı sanayide başoğlu otm. ve oto 2000 den yan sanayi fiyat aldım 80 tl. Ama orjinalini bulursam süper olacak.

Çevrimdışı fabia vrs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Nihat bey email adresiniz varsa sms atin ben size gondereyim fotoyu bir türlü beceremedim fotoyu yüklemeyi whats up dan da yollayabilirim

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ukalabukalemun;479445
1.4 16 v yazısı. amblemli
http://www.germancarbreakers.com/ekmps/shops/lbtrading/images/2002-mk6-polo-9n-skoda-fabia-seat-ibiza-1.4-16v-aub-engine-covered-68-183-miles-11778-p.jpg
Çok enteresan bendeki sattığım ve aldığım 2006 HB/Combi ambientlerde Skoda  logosu sadece siyah ve ve sadece 1.4 yazısı var ve o siyah bant- logo ve 1.4 yazısı bir bütün tek kalıp. Yapıştırma veya eklenti değil.

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Picasso;479678
Çok enteresan bendeki sattığım ve aldığım 2006 HB/Combi ambientlerde Skoda  logosu sadece siyah ve ve sadece 1.4 yazısı var ve o siyah bant- logo ve 1.4 yazısı bir bütün tek kalıp. Yapıştırma veya eklenti değil.

Aslına bakarsanız geçen sene aldığım bu araçata tam olarak ne yazıyordu net hatırlamıyorum. Çok sıklıkla açmadım kaputu. Bir gün açtığımda o bölümdeki plaka orada yoktu . İnternetteki resimlerde logo+1.4 16V yazısı var. Paket ve motor seçeneklerine göre yazılar değişiyor olabilir.

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sizde mevcut olan bu plaka ve yazıyı satmak isteyen elinden çıkarmak isteyen var ise irtibata geçebilirsiniz. Teşekkürler

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hala arıyorum . Satmak isteyen olursa lütfen irtibata geçsin.