škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

LPG için bi kaç soru..

Ziyaretçi · 54 · 17879

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güle güle kullan.artık rahatlıkla gazlayabilirsin.

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;83663
Çok gazlama benzine atmasın :p
ne sensörüydü onun adı.yusuf abinin araba 100 geçtikten sonra arıza veriyordu ya neydi o?:D

mertcankar

• Ziyaretçi
merak edenler için yazıyorum ilk 20lira gaz atmıştım o gazla km'de 25krş yaktı (normal çünkü yeni lpg)

sonra 5lira attım o gazla km'de 18krş yaktı inş daha da düşer :D

he senin km gösterge çalışmıyo demeyin google earth :D :D

Çevrimdışı elektro28

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benimde 93 favom var lpgli 15 kuruş yakarsın ama şehir içinde değil şehir dışında yakıyor o kadar şehir içinde 20 kuruş yakıyor benimki valla hem sizin orda lpg ucuzmuş valla bizim burda 2.1tl

Çevrimdışı yagmur_ef

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dogru ben taktırdım 11 ay bındım ruhsata işletmeden sadece bayının sana verdıgı kagıtta tarıh yok trafık sorarsa planları beklıyorum dıyosun o kadar  planları bayıden alma sen aldıgın taktırde 1 ay içinde işletmen lazım cezası 80 tl ona gore

Çevrimdışı ocelikors

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
15 kuruş yakılır fakat şehir içi yoğun trafikte 20 kuruşlara çıkabilir. Benim km'de 15 kuruşun altına indiğimde oluyor fakat istanbul yolu yarı şehirler arası sayılır abartılı bir trafik yok.
Cahil ile sakın latife etme. Dili zehirli olduğundan gönlünü yaralar.

mertcankar

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ocelikors;98296
15 kuruş yakılır fakat şehir içi yoğun trafikte 20 kuruşlara çıkabilir. Benim km'de 15 kuruşun altına indiğimde oluyor fakat istanbul yolu yarı şehirler arası sayılır abartılı bir trafik yok.

öncelikle aramıza hoşgeldin onur. Aracını benim arabam bölümünde görmek isteriz :) angaradan bir favo daha geldi :D

Çevrimdışı ocelikors

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hoşbulduk :)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ocelikors;98296
yarı şehirler arası derken :D:D

bence orası direkt şehirler arası. tem den bile daha yüksek standarda ship bir yol :D

mertcankar

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mayham85;98401
yarı şehirler arası derken :D:D

bence orası direkt şehirler arası. tem den bile daha yüksek standarda ship bir yol :D

:+1: :D

Çevrimdışı vasily

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
300 tl ye atiker takıyolar arkadasım 170 e kdar düser malum benzinin arkasından gazda geliyor ostimi bi dolas

Çevrimdışı ocelikors

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İstanbul yolunun sıkıştığını gördüm. Şaşmazda sıkışmaya başlayınca çiftlik kavşağında tıkanıyor. Oradan ulusa gidene kadar 40-50 dk'yı bile bulduğu oluyor.
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2010, 09:15:48 Gönderen: ocelikors »

Çevrimdışı saho22

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benki LPG ye en karsı bırıydım ama artık bende bensın fıyatlarına daha fazla dayanamadım taktr gıtsn=)))