škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

favonun kapı döşemesi fitilleri ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abilerim bizim favonun sağ ön kapının sol alt ve sağ üstteki sol ön  kapınında sadece sağ alt tarafın fitili kökten yırtılmışmı nolmuşsa  hiçbişe tutmuyo ve çirkin duruyo oralara ne yapabilirim acaba matkapla  del vida geçir falan demeyin sakın haa bahsettiğim yerler (ımageshackta sorun var o yüzden ufak gözüküyo kusua bakmayın) ;

http://img193.imageshack.us/g/100420111011024x768.jpg/
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Fotolardan neyin ne olduğu belli değil ki. Kasadaki sabit fitillerden bahsediyorsan, değişim gerekiyor demektir.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kapı döşemelerinin fitilleri dğişim gerekiyor ama kapı döşemesinin fitili tutan yerinde sorun var gibi geldi bana yapılırmı o
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı firatdo

• Acemi Detailing Man
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;218508
kapı döşemelerinin fitilleri dğişim gerekiyor ama kapı döşemesinin fitili tutan yerinde sorun var gibi geldi bana yapılırmı o

Resimdeki gibi klipsi mi bahsediyorsun? Kapı döşemesinde fitil yoktu sanırım.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firatdo;234493
Resimdeki gibi klipsi mi bahsediyorsun? Kapı döşemesinde fitil yoktu sanırım.

evet aynen bu
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı firatdo

• Acemi Detailing Man
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;234501
evet aynen bu

Yedek parçacılarda bulursun. Favorit kapı döşemesi klipsi deyin. Zor bulunacak parçalardan biri değildir. Kırılan klipsleriyle değiştirin ve döşemeyi vurun sacına oturulmasını sağlayın.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yalnız galiba döşeme yırtık gibi geldi bana ona ne yapacağım ?
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eğer döşemenin altındaki karton kırılmışsa iyi bir polyesterciye git yada fiberci aynı şey zaten :) onlar yapıştırır orayı sana en ucuz maliyetli yol bu yada ben uğraşırım dersen 502 yapıştırıcı bi paket karbonat en iyi çözümdür
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: serkan35;235160
eğer döşemenin altındaki karton kırılmışsa iyi bir polyesterciye git yada fiberci aynı şey zaten :) onlar yapıştırır orayı sana en ucuz maliyetli yol bu yada ben uğraşırım dersen 502 yapıştırıcı bi paket karbonat en iyi çözümdür
O dediğin Favorit' in kapı döşemelerinde zor zira altı kontrplak denilen bir malzeme ve suyu çektiğinde ufalanıyor maalesef.:(

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
uğur abi senden iyi bilmem ama benim bmw ninde kapı kartonları ince karton gibi bişeydi sanırım sıkıştırılmış talaştan yapılıyor ki sanırım favonunda aynıdır biz o zaman 4 kapıyıda o şekilde yapıştırmıştık 6 ay kadar kullandım o süre içinde sorun çıkarmadı bana
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: serkan35;235179
uğur abi senden iyi bilmem ama benim bmw ninde kapı kartonları ince karton gibi bişeydi sanırım sıkıştırılmış talaştan yapılıyor ki sanırım favonunda aynıdır biz o zaman 4 kapıyıda o şekilde yapıştırmıştık 6 ay kadar kullandım o süre içinde sorun çıkarmadı bana
O zaman en azından sorup soruşturmakta fayda var.:wnk:

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;235168
O dediğin Favorit' in kapı döşemelerinde zor zira altı kontrplak denilen bir malzeme ve suyu çektiğinde ufalanıyor maalesef.:(
zaten aklımda lx tipi kapı döşemeleri takmak var belki öyle yaparım bunlarla hiç uğraşmam
SKODA FAVORIT 136L VRS