škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapı direklerindeki kaplamalar kalkıyor :(

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şöfer kapısı ve yolcu kapısındaki kaplamalarım kalkıyor dostlar ne yapabilirim..

bmp resim yükle

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Harika bir konu çünkü 2 gündür bu soruna çare aramaya çalışıyorum.  Bende de ayni durum söz konusu acaba npsak, nasil halletsek diye içim içimi yiyor...

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;596647
Harika bir konu çünkü 2 gündür bu soruna çare aramaya çalışıyorum.  Bende de ayni durum söz konusu acaba npsak, nasil halletsek diye içim içimi yiyor...

Arabamdan soğumamak icin çareler arıyorum bende, ama ufak biseyde olsa can sıkıyor. Sakındıkca çöp batıyor gözümüze..:(

Çevrimdışı tugrul875

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim fabişte de   aynı dert var  gözüme çarptıkça can sıkmaya başladı

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tuningcide şuan kaplatıyorum piano black e, bitsin resimleri atarım. Daha fazla dayanamadım..

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özkan82;596667
Yaptırdım :)

resim yülke

Hocam resim görünmüyor da hızlıresim'den yükleyebilir misiniz tekrar..

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Fabia II

• ST Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araçta da aynı problem mevcut. Ne kadara yaptırdınız acaba? Güzel olmuş.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia II;596681
Benim araçta da aynı problem mevcut. Ne kadara yaptırdınız acaba? Güzel olmuş.

50 liraya yaptırdım. Fakat iş bitince adam bidaha asla yapmam dedi :D Orjinal folyosunu sökünce altında yapıskanı kalıyor, tinerle dahi çıkmıyor. Bi kutuda etiket sökücü kullandık.

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tabelacılardan ince siyah  veya  piano black parlaklığında pleksi levhadan alarak yapabilirsiniz.
Önce şablonunu, karton veya kalın bir kağıttan yapıp tabelacıya götürürseniz aynısını kesip size verir.
Daha sonra sıcak silikon tabancası veya Würth  yapıştırıcı ile  yapıştırırsanız yeni modellerdeki gibi güzel bir görüntü elde edersiniz.

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2016, 20:21:04 Gönderen: SKODAFABİA2 »

Çevrimdışı Fabia II

• ST Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özkan82;596684
50 liraya yaptırdım. Fakat iş bitince adam bidaha asla yapmam dedi :D Orjinal folyosunu sökünce altında yapıskanı kalıyor, tinerle dahi çıkmıyor. Bi kutuda etiket sökücü kullandık.

İşi bu nasıl yapmam demiş. Aldığı ücretten mütevellit bir daha yapmam demiştir bence :) Vallahi benim hem kapı direklerine hem de tavana sağlam bir kaplama yaptırmam gerekiyor. Konya'da varsa bu işi yapan birilerini tanıyan bu konunun altına yazabilirlerse sevinirim. :)

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia II;596784
İşi bu nasıl yapmam demiş. Aldığı ücretten mütevellit bir daha yapmam demiştir bence :) Vallahi benim hem kapı direklerine hem de tavana sağlam bir kaplama yaptırmam gerekiyor. Konya'da varsa bu işi yapan birilerini tanıyan bu konunun altına yazabilirlerse sevinirim. :)

Bu işle ugrasan esnaf cok aç gözlü nacizane fikrim. Ben yazin kaplattim tavani 600-700 tl isteyenler oldu, el insaf dedim!

Çok aradım Istanbul'da ve en uygununu 350 tlye buldum ve mecbur yaptırdım çünkü aracim cift renk ve diger kaplama deforme olmuştu.

Çevrimdışı Fabia II

• ST Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;596787
Bu işle ugrasan esnaf cok aç gözlü nacizane fikrim. Ben yazin kaplattim tavani 600-700 tl isteyenler oldu, el insaf dedim!

Çok aradım Istanbul'da ve en uygununu 350 tlye buldum ve mecbur yaptırdım çünkü aracim cift renk ve diger kaplama deforme olmuştu.

Anladım üstadım. Bende biraz konya piyasasını araştırayım bakalım. Bulursam işin ehli buraya yazarım :) sizin araç çok güzel görünüyor. Benim ki antresıt gri tavanı beyaz yaptıracağım.