škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bunlarda benden.. Fabiama dokunuşlar.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: patiksiz;596071
Kol dayama orijinal mi hocam ? Fiyatı ve servisten alınmadı ise nerden temin edebileceğimizi paylaşır mısınız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Orjinal, sahibindende roomster ını satan birinden almıstım 2.el olarak. Aracını satmıs, kol dayamayı ayrı satıyordu.Malum sıfırı pahalı. Hem ona yaradı hem bana. 220 liraya almıstım.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer replika kol dayama düşünürseniz 100-150 arası aksesuarcılarda bulunur...
Golf4, bora, octavia1 gibi arabalarınki, hemen hemen uyuyor, ben o seçeneği kullandım, şimdilik sorun yok..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı jk21

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: patiksiz;596071
Kol dayama orijinal mi hocam ? Fiyatı ve servisten alınmadı ise nerden temin edebileceğimizi paylaşır mısınız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Orjinalin Parça Kodu "dao700001" Sanırım Bu Şekilde Sitede Buldum..

Birkaç Model Bende Görmüştüm Sahibindeni Dolanırken Birini Delip Sabitlemek Gerekiyor Diğeri Araca Özel Yapılmış Deniliyor Ama Uymaz Gibi Çıkma Bulmak Veya Görerek Almak En İyisi Gibi :)

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-skoda-roomster-2007-ve-sonrasi-kol-dayama-siyah-360044682/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-skoda-roomster-orjinal-kolcak-kol-dayama-355557918/detay
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2016, 14:10:11 Gönderen: jk21 »

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam parçaları nerden temin ettiğinizi ve fiyatlarını yazar misiniz sirayla zahmet olmazsa. Fiyatlarini merak eden arkadaslar mutlaka vardır.  Şahsen ben paspas ve eşiklerin fiyatini merak ediyorum.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;596539
Hocam parçaları nerden temin ettiğinizi ve fiyatlarını yazar misiniz sirayla zahmet olmazsa. Fiyatlarini merak eden arkadaslar mutlaka vardır.  Şahsen ben paspas ve eşiklerin fiyatini merak ediyorum.

Miirim , rüzgarlıklar haric hepsi skoda orjinal aksesuarlarından. Ben hepsini 5 sene önce SERVİSİNDEN aldım, şimdi güncel fiyatlarını bilmiyorum.

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özkan82;596636
Miirim , rüzgarlıklar haric hepsi skoda orjinal aksesuarlarından. Ben hepsini 5 sene önce SERVİSİNDEN aldım, şimdi güncel fiyatlarını bilmiyorum.

Cevap için teşekkürler.

Çevrimdışı KoxaL35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öcelikle çok güzel görünüyor. bugün izmir vosmer e gittim. orjinal kol dayamaya 1200 TL dediler ve Kaput izolasyon parçasının fabia modelinde olmadığını söylediler. Ayrıca bugün gelen ÖTV zammı herkese hayırlı olsun.

Çevrimdışı Akifca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben resimleri göremiyorum. Yardımcı olabilecek birisi var mı?

Çevrimdışı VrS29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle maşallah arac cok guzel. ALLAH kaza bela vermesin. Difüzörü nerden temin edebilirim acaba ?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi