škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Opel'e Dönüş; Astra K

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın. Çok güzel duruyor, maşallah.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: schumici;578061
İkinci eli şu an gaza gelmiş durumda resmen, adamların koyduğu fiyatlara sıfır km alınıyor nerdeyse :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nerdeyse değil, direk pazarlıklı sıfır fiyatları istiyor nomıssızlar.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah. Allah (c.c) kazasız, belasız kullanmayı nasip etsin.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece opel icin deil tum 2. Eller bu durumda neredeyse

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Zaten beni de sıfıra yönlendiren o oldu, ikinci el temiz araştırıp bulma derdi ile birlikte düşük km ve temiz araca çok fiyat istiyorlar, üstüne 3-5 koyup sıfır almak daha mantıklı

Kendi aracımı satarkende gözlemledim, ben ederi neyse onu yazdım, benden daha yüksek yazan ilanların hala bir çoğu aktif, ben ise zor satılır denilen aracı 25. günü de sattım doğru fiyatlandırma ile

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu araca karar verdiğimiz halde sırf aklımızda kalmasn diye tüm markaları gezdik o zaman fiyat performans anlamında en mantıklı aracı aldığımızı anladık fabiadan vazgecirip buna yönelttiğim icin icimde hep bi acaba vardı ama bugün yüzünde ki memnuniyeti görünce daha bi rahatladım abi [MENTION=6878]schumici[/MENTION] tekrar tekrar Allah kazasız belasız ağız tadıyla binmeyi nasip eder inşallah

LG-H542 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;578161
aracın ses sistemi nasıl ?

Radyoda çok çok başarılı değil ama usb yada Bluetooth'tan dinliyorsanız yeterince tatmin edici

Alıntı yapılan: 06lkn66;578230
Bu araca karar verdiğimiz halde sırf aklımızda kalmasn diye tüm markaları gezdik o zaman fiyat performans anlamında en mantıklı aracı aldığımızı anladık fabiadan vazgecirip buna yönelttiğim icin icimde hep bi acaba vardı ama bugün yüzünde ki memnuniyeti görünce daha bi rahatladım abi [MENTION=6878]schumici[/MENTION] tekrar tekrar Allah kazasız belasız ağız tadıyla binmeyi nasip eder inşallah

LG-H542 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harbiden be Ömer, dünyaları gezdik kaç bayiye girdik çıktık kaç araç denedik hatırlamıyorum :D

İyi ki gel bi bakalım şu araca demişsin, eyvallah kardeşim :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: schumici;578157
Zaten beni de sıfıra yönlendiren o oldu, ikinci el temiz araştırıp bulma derdi ile birlikte düşük km ve temiz araca çok fiyat istiyorlar, üstüne 3-5 koyup sıfır almak daha mantıklı

Kendi aracımı satarkende gözlemledim, ben ederi neyse onu yazdım, benden daha yüksek yazan ilanların hala bir çoğu aktif, ben ise zor satılır denilen aracı 25. günü de sattım doğru fiyatlandırma ile

Doğru fiyatlama candır, zaten ilanın ilk çıkış günleri "bi deneyeyim" diye biraz yüksek yazdın mı kendi ayağına sıkmış oluyorsun. 3 gün sonra bile fiyatı düşürsen çok kıymeti olmuyor. İlk çıkışta makul fiyat + ilk arayanları ciddiye almak = erken satış :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah, güzel günlerde kullanın..

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;578299
Doğru fiyatlama candır, zaten ilanın ilk çıkış günleri "bi deneyeyim" diye biraz yüksek yazdın mı kendi ayağına sıkmış oluyorsun. 3 gün sonra bile fiyatı düşürsen çok kıymeti olmuyor. İlk çıkışta makul fiyat + ilk arayanları ciddiye almak = erken satış :)

Telefonda çok kişiyle görüştüm ama ilk yüzyüze görüşmeye gelenle ertesi gün notere gidip satışı hallettik, kendi ustasında da kontrol ettikleri herşey benim dediğim gibi çıkınca almamaları için sebep kalmadı, güven oluşumu çok önemli :)

Alıntı yapılan: Akif Hoca;578344
Maşallah, güzel günlerde kullanın..

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok sağolun hocam :)