škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Motora giren yavru kedi !

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merak etmeyin tüyüne dahi zarar gelmedi!

Bu sabah gayri ihtiyari arabanın silecek suyuna bakim dedim. Normalde hic yaptığım biseyde değil. Kaputu açtım, motorda ne var ne yok şöyle bi incelim dedim. Baya kirlenmiş bi yıkıyım derken bisey fark ettim, beni izleyen iki boncuk göz! Evet bu bir yavru kediydi. Bugün şans ondan yana idi. Araçlarımızı çalıştırmadan 1 dk lık bu kontrolü yapalım arkadaşlar, bu güzel canlıların ölümüne sebep olmayalım..

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi ara benim arabanın motorunada girmişti. Allahtan tam marşa basarken sesini duymuştum, yoksa ne olurdu bilmiyorum. Bu konuda üşenmemek lazım, dediğiniz gibi 1 dakika ayırıp kontrol edilebilir.

Bu arada kedi çok tatlıymış :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Havalar soğudu. Oradaki sıcaklığı fark eden hayvanlar için bulunmaz bir sığınak.

Komşumuzun, çocukları için aldığı ve bahçede, küçük bir kulübede beslediği iki tavşan vardı. Bunlar sık sık arabanın altından davlumbazın içine giriyorlardı. Çok çok zor da olsa uzun uğraşlar sonucunda kaç kere çıkardım. İlk sefer de fark etmediğim için uzun bir süre gezdirmiştim. Ama iki tavşana da hiç bir zarar gelmedi. Sonra tavşanlar kayboldu, herhalde komşumuz başka birine verdi.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bazen 1. köprüye girerken yoğun trafikte bariyer kenarlarında ölü yavru kediler görüyorum. İşte böyle motorda seyahat eden, araç durunca inmeye çalışan, indiğinde ezilen veya motorda ölmüş olarak yere düşen kediler.. Kaderleri bu galiba :(

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok sevimliymiş.. sabah erken saatlerde arabayı çalıştırmadan önce en azından kaputa elinle vurmak lazım.. büyük kediler kesin kaçar da yavru kediler kaçmayabilir...

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun.
Allahtan ülkemizde çok yılan yok.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;482099
Geçmiş olsun.
Allahtan ülkemizde çok yılan yok.

Burda yılana motor girmiş sanki [emoji2]

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hahahaha :) Motor kayışı ! Hakiki yılan derisi !

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siz yine şanslıymışsınız ben geçen gün tam 1 saat uğraştım sür veriyorum dürtüküyorum yok çıkmıyor motorun oralarda gezip duruyor direksiyon kutusunda yürüyor turbonun yamacına sokuluyor falan iyi uğraştırmıştı beni :)

Motoru açtığımda benim karşıma böyle bi yılan çıksa heralde 3 gün uyuyamazdım :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadir hayırlı olsun kırmızın...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)