škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Xenon yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba.
2 ay önce rapid spaceback aldım. Arabamda orjinal fabrika çıkışı mercekli xenon far var. Bozuk yollarda ışık huzmesinde titreşim görüyorum sanki mercek titriyor. sadece bozuk yolda oluyor, ufak bir titreşim. Bu normal mi? Servise danışmam gerekir mi?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeren;539900
merhaba.
2 ay önce rapid spaceback aldım. Arabamda orjinal fabrika çıkışı mercekli xenon far var. Bozuk yollarda ışık huzmesinde titreşim görüyorum sanki mercek titriyor. sadece bozuk yolda oluyor, ufak bir titreşim. Bu normal mi? Servise danışmam gerekir mi?

Hocam mercekleriniz orjinalse adaptif özelliği de vardır. Yani sağa sola dönebilme yetisine sahiptir. Mercekler hareketli olduğu için bu tarz bozuk yollarda merceklerde ufak çaplı sarsıntılar normldir ve tüm adaptif bi-xenonlarda görülür

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;539901
Hocam mercekleriniz orjinalse adaptif özelliği de vardır. Yani sağa sola dönebilme yetisine sahiptir. Mercekler hareketli olduğu için bu tarz bozuk yollarda merceklerde ufak çaplı sarsıntılar normldir ve tüm adaptif bi-xenonlarda görülür

adaptif bixenon değil sadece xenon, uzunları yakınca baska halojen bi ampul yanıyor. tüm adaptif bixenonlarda görülür diyorsanız benimkisinde de titreşim olmasında bir sakınca yok sanırım

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gayet normal. adaptif ilmada altyspi ona gore hazirlandigindan ufak bir titresim bozuk yollarda gorulebilir

Çevrimdışı unveren55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim yeti de de var, bende bilgilenmiş oldum normal miş :)