škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yüce Motor a havalandırma ızgaraları için kampanya yapmaları talebinde bulundum.

trio · 27 · 8164

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aşağıda paylaştığım metin ile Yüce Motordan fabia 1 araçlarımızın havalandırma ızgaralarına kampanya yapmasını istedim.

Değerli Yetkililer skoda kullanıcısı olarak sizden bir isteğim olacak aslında tüm skoda fabia 1 kullanıcılarının genel bir sorunu bu araçlarımızın havalandırma ızgaraları çok hassas ve zaman içerisinden büyük bir bölümü kırılarak zarar görmüş skoda marka araçlara gönül veren kullanıcıların buluşma adresi olan internet forumlarında sıkca gündeme gelen bir konu bu ızgaralarımızı değiştirmek istiyoruz ama fiyatları çok yüksek bir çoğu kullanıcı japon yapıştırıcısı ile yapıştırarak idare etmeye çalışıyor tabi bu hareketli bir parça yani iptal etmek zorunda kalıyoruz sahibinden.com adresinden de satılık fabia 1 araçlara bakarsanız havalandırma ızgaraları hep kırık sizden ricamız bu ürünlerde bir kampanya yaparak biz skoda kullanıcılarına yardımcı olmanız.

Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel bir girişim. Umarım olumlu yanıt verirler.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
parça bulmakta mı sıkıntı çekiyorsunuz ?

yoksa fiyatı mı fazla geliyor? eger öyleyse kaç tl dan satılıyor ?

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;508209
Parça var sağ sol 150+150 = 300 tl orta gurup 380 tl toplam 680 tl

Açıkçası 4 plastik parçaya 680 TL para almak resmen soygundur.. Sırf bu yüzden bir dahaki aracım skoda olmayacak ...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Girişim için tebrik ederim.  Yüce ve Skoda yı bu fahiş fiyattan dolayı kınıyorum..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok şık bir parça...10 yıl, usûlünce kullandım, hiç bir problem yaşamadım.
 Yandaki silindiri kullanarak aç-kapa yapılırsa bir sorun çıkmıyor ama direkt panjuru yönlendirmeye kalkarsanız illaki kırılıyor.
Genelde 3-4 el değiştiren fabialarda var bu sorun, küçük çocuğu olan, ya da bu panellere eşya torbası, araba kokusu asanlarda kırılıyor.

Girişim umarım olumlu sonuç verir ama 680 lik parçayı kaça indirirlerse alım yapılır? mesela bırakın 300'ü; 150 deseler bile 100 kişiden 2 kişi ya alır, ya almaz...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı superb2009

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Elinize,emeğinize ve düşüncenize sağlık. Çok güzel bir girişim olmuş umarım güzel bir indirim yaparlar.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar indirim olursa ben alacağım en son yaptığım araştırmalara göre orta kısıma 250 yanlara 150 şer lira fiyat aldım benim ortanın solu ve sağ havalandırmam kırık yani 4 te 2 sağlam 2 kırık siteden attığım maile muhtemelen cevap gelmeyecek hatta kesin gelmeyecek çünkü onu okuyan işini yapmayacak mesaisini bitirip evine gidip ay sonuda maaşını alacak ama ben bugün direk Yüce Motor Genel Müdürü Tolga Şenyücel e mail attım... Tabi oda cevap verir umarım skoda ailesi sadece yeni araç satmak mı yoksa eski müşterilerede değer vermek mi göreceğiz.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sayın Genel Müdürüm skoda kullanıcısı olarak sizden bir isteğim olacak aslında tüm Skoda Fabia I kullanıcılarının genel bir sorunu araçlarımızın iç klima havalandırma ızgaraları çok hassas ve zaman içerisinden büyük bir bölümü kırılarak zarar görmüş skoda marka araçlara gönül veren kullanıcıların buluşma adresi olan internet forumlarında sıkça gündeme gelen bir konu bu havalandırma ızgaralarımızı değiştirmek istiyoruz ama fiyatları çok yüksek orta ızgara gurubu 250 yan ızgaralar 150 şer tl bir çok skoda sever kullanıcı japon yapıştırıcısı ile yapıştırarak idare etmeye çalışıyor tabi bu hareketli bir parça yani iptal etmek zorunda kalıyoruz http://www.sahibinden.com adresinden de satılık Fabia I araçlara bakarsanız eklerde de görüleceği üzere örneklemeye çalıştım, havalandırma ızgaraları hep kırık sizden ricamız bu ürünlerde bir kampanya yaparak biz skoda kullanıcılarına yardımcı olmanız.

Bu konuda bir çalışma başlatmayı uygun görürseniz araçlarımızın servis noktalarına ulaşması için forumlarda konuyu paylaşarak duyurulmasında yardımcı olabiliriz.

http://www.sahibinden.com/skoda-fabia?a5_min=2001&a5_max=2007

Yeni SKODA kullanıcıları ile birlikte biz eski kullanıcılarınızı da unutmamanızı rica ederiz;
Gelecekte yepyeni SKODA araçlarda buluşmak ümidi ile..

Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Merhabalar,

Öncelikle bildiriminiz için teşekkürlerimizi sunarız.

Belirtmiş olduğunuz kompanentlerin sıcak-soğuk akım farkı dolayısıyla deformasyona uğraması ile ilgili olarak yapış olduğunuz bildiriminiz, ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bildiriminiz tarafımızdan değerlendirmeye alınmıştır.

Bildiriminize sonsuz teşekkürlerimizi iletir, olası yeniden yapılandırmalarla ilgili olarak tarafınıza bilgi vereceğimizi belirtmek isteriz.

Saygılarımla / Best Regards

Ahmet Yunus Çorak, Müşteri İlişkileri Yetkilisi - Customer Relations Supervisor
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2015, 11:37:03 Gönderen: trio »

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar orta konsol 250 yanlar 150 tl fiyatlar ne Oranda olursa almayı düşünürsünüz forumda biraz acemiyim kaç kişi değiştirmeyi düşünür fiyatlar düşerse bir anket yapabilir miyiz anket sonucumuzu da paylaşabiliriz yetkililerle gerekirse ?

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;508684
Arkadaşlar orta konsol 250 yanlar 150 tl fiyatlar ne Oranda olursa almayı düşünürsünüz forumda biraz acemiyim kaç kişi değiştirmeyi düşünür fiyatlar düşerse bir anket yapabilir miyiz anket sonucumuzu da paylaşabiliriz yetkililerle gerekirse ?

Hocam altı üstü plastik parça, öyle ahım şahım bir yapısı da yok basit bir sistem . Hadi olsunda tüm takımın ederi 200 lira olsun ...  üstüne çıkarsa gerçekten boşa para vermek gibi bişey olur ...

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araçlarda daha mühim sorunlar varken bunda indirim istemek ve beklemek hayalperestlik olur.
Skoda ve kardeşi grupların en Pahalı ve kolay bızulabilen parçası katalitik konvertör 4200 tl civarı
Triger seti 1600 tl
Otomatik cam sistemi sorunu ona keza...
Bence bunlara el atmak daha mantıklı.
Ama bu girişiminizi de tebrik ediyorum. Teşekkürler

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür Ederim, Triger seti 1600 tl fabia I için mi dediniz ?  Ben Triger seti Devirdaim pompası rulmanlar V kayışı ve rulmanları motor yağı  yağ filitresi hava filitresi polen filitresi tüm soğutma sıvısı değişimi orjinal turuncu antifiriz ile ve motor alt muhafaza gaz kelebek gövde temizliği yeniden kalibrasyonu işçilik dahil 900 tl ye yaptırdım kayışlar Continental devirdaim İna yada febi tam hatırlayamadım. Şanzıman yağını ve Hidrolik direksiyon sıvısının seviyelerinide kontrol ettik eksik değildi tabi değişme kmsi gelmiş olabilir ama aracı 2. el aldığım için bilmiyorum durumu göre gelecekte bakacağım büyük ihtimal baskı balata değişeceğim zaman şanzıman yağınıda değiştiririm şuan baskı balatam iyi durumda. Sol ön kapıda switch arızalıydı Anahtar kontakta kaldı far açık kaldı sesli ikazılarım çalışmıyor bagajda sorun yaşıyordum onuda 50 tl ye yaptırdım. Hatta dün de ön fren disklerimi febi marka ön balatalarımı ve arka balatalarımı değiştirdim toplam 200 tl tuttu parçalar. Lpg filitresini değiştireceğim Mimgas marka kit var internetten baktım filtreler ikili paket olarak satılıyor 30 tl sipariş verdim gelsin değiştireceğim. Bujilerimi yeni değiştirmiştim zaten yıllardır lpgli araç kullanıyorum yakıt tüketimi için bujilere hava filitresine çok dikkat ederim.  Benim ızgaraya ihtiyacım vardı sanırım oto parfümü yada cep telefonu tutacağı takılmaktan kırık olduğu için canımı sıkıyordu gördükçe değiştirmek istedim Orta Izgaramda geldi ama octavia gelmiş geri yolladım cuma elimde inşaallah fabianın 0 ızgarası tanıdıklar dostlar vasıtası ile maliyeti 120 tl oldu çok değerli bir dostum yeni araç hediyesi olarak aldı sağolsun orta ızgara komple yetkili servisten çok sıra dışı bir durum tabi. Ama konuyu takip etmeye devam edeceğim herkes adına. Şimdi aracıma yapacaklarımın sonuncusu olarak sıra Deri direksiyonda direksiyonu kaplatacağım dikiş ipleri skoda yeşili olacak birde vites topuzunun derisine de aynı renkten dikiş attıracağım.

Resimdeki gibi olacak ama dikişler skoda yeşili aracın iç aydınlatması ve logosu ile uyum sağlayacaktır.

« Son Düzenleme: 22 Nisan 2015, 18:48:01 Gönderen: trio »