škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yolcu kismi havalandirma kanalı sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kağan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sağ taraftakı havalandırma kanalının bir diliminin tek tarafı çıkmış ya da kırık bunu tamamen mi değiştirmek gerekiyor. Bu parcanin fiyatını bilen var mi. Çok önemli bir şey değil ama görüntüyu bozuyor. Ya da ben çok titiz davranıyorum :-)

Çevrimdışı 101hp

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kağan;461513
Arkadaşlar sağ taraftakı havalandırma kanalının bir diliminin tek tarafı çıkmış ya da kırık bunu tamamen mi değiştirmek gerekiyor. Bu parcanin fiyatını bilen var mi. Çok önemli bir şey değil ama görüntüyu bozuyor. Ya da ben çok titiz davranıyorum :-)

yanlış hatırlamıyorsam forumda tamirinin resimli anlatımı vardı.benimde aynı şekilde bitanesi kırık diğerlerini açık konuma getirip kırık olanıda aynı pozisyona alıyorum böylece görüntüyü de bozmuyor ;)

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı sorun bende de var teki kırık bende görüntü kirliliği olmasın diye hepsini aynı konuma getiriyorum

Bu arada konu anlatımı burada iyi forumlar

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=222
« Son Düzenleme: 13 Mart 2014, 12:02:57 Gönderen: brkdmr38 »

Çevrimdışı Kağan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar teşekkürler bu forumu seviyorum herkes arabasıyla çok ilgili ve yardımsever:)

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dun ben sokecektım ama simdiki halinden daha kötü hale gelmesinden korktugum ıcin bir kaç denemeden sonra vazgeçtim.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim gözümü en çok korkutan kısmı ön göğüsten ızgara panelini ayırmak. tırnak denilen lanet gavur icadından nefret ediyorum ne zaman elimi atsam hep bir tırnak kırıyorum. yazın sıcakta sökmek lazım