škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracınızın en sevdiğiniz veya ilginç fotosu - 1 foto sadece

lrfan · 1259 · 714424

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mxdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınızı görmek isteriz... başlığı altında iken bu canavarında fotosunu eklesen ya....:haha:
Yalnız gizli silahın çok hoşmuş :ok:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bu iş bora(videodaki) :D En eski ama en kıvrak motor bizim tarladaki :D Nedendir bilmem en çok bunu seviyorum, mazotuna kum karıştırınca gece kor kor kum taneleri atıyor egzosttan öle enjektörleri var tıkanmıyor :)

Bu hiç bi işe yaramaz bizde kepçe takıverdik :++:

Uploaded with ImageShack.us

Buda ağır işlerin adamı kocaayak 266 :D Çalıştırmadan önce iki kere düşünürüm, mazotu bitirip çok bıraktı beni :) (devirmişliğimde var römorkunu :D)

Birde en son bir Antonio Carraro almıştık Afyon'dan, ağaçların altına girebilsin diye :) (bu temsili onu çekmemişim) Belden kıvrılabiliyor ağaçların arasını sürerken kolaylık sağlıyor :) ilk turbo traktörümüz

efe_38

• Ziyaretçi
41 kere maşallah :ok: güle güle binersiniz inş..

highline heralde,kaç model?2009-2010 gibi çünkü 2008'e kadar altta sis farı yoktu :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;155961
41 kere maşallah :ok: güle güle binersiniz inş..

highline heralde,kaç model?2009-2010 gibi çünkü 2008'e kadar altta sis farı yoktu :)

Erdem abinin araç Comfortline Efe.
Ama +olarak Highline Panjur,Bi-Xenon Farlar,Cam Filmi,RCD510,DSG gibi donanımlar var.Çok hoşuma giden bir araç:)
Allah kaza bela göstermesin:ok:

Çevrimdışı errddm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;155963
Ama +olarak Highline Panjur,Bi-Xenon Farlar,Cam Filmi,RCD510,DSG gibi donanımlar var.Çok hoşuma giden bir araç:)

Can gereken açıklamayı yapmış :)

Araç 2010 model 1.4 tsi comfortline..Özel sipariş ile aldık..fabrikasyon Bixenon + RCD 510 var araçta..Birde sonradan serviste highline grill takıldı..benim yaptıgım bir tek sis lambasının etrafındaki krom kaplama..Onuda birkaç arkadaş ebay den getirttik:)

Aldıgımız zaman 1.4 tsi larda highline yoktu , o yuzden böle bir yolla aldık aracı..

Herkesin iyi dilekleri için teşekkürler, allah herkese daha iyilerini nasip etsin inşallah:)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;155963

hele diyom :D highline'lerde altta sis farı yok ama aceba 2010 modellere koydularmı diye düşündüm far yıkama ve panjur çıtaları falan beni yanlış bir tahmine yönlendirdi :D ama baya hoş olmuş :ok:

birde dikkatimi çeken far tam orjinal değil gibi veya tam karşıdan çekildiği için bana öyle geldi,gündüz farının önündeki kapak bunda daha içeride gibi duruyor,normalde biraz daha önde olur ama böyle daha iyi durmuş :ok: VW'e duyrulur :++:

Çevrimdışı errddm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;156101
hele diyom :D highline'lerde altta sis farı yok ama aceba 2010 modellere koydularmı diye düşündüm far yıkama ve panjur çıtaları falan beni yanlış bir tahmine yönlendirdi :D ama baya hoş olmuş :ok:

birde dikkatimi çeken far tam orjinal değil gibi veya tam karşıdan çekildiği için bana öyle geldi,gündüz farının önündeki kapak bunda daha içeride gibi duruyor,normalde biraz daha önde olur ama böyle daha iyi durmuş :ok: VW'e duyrulur :++:

valla fabrikasyon bixenon..tam anlamadım dediginiz olayı ama dediğiniz gibi belki açıdandır..Cunku diğer highline bixenonlarından hiç bir farkı yok..bide açılı bir foto

Bu arada 2010 a kadar highlinelarda bixenon olduğu için ön sis yoktu..Sonra şikayet geldi heralde kasa değişiminden önceki son 2-3 parti de highlinelarda sis lambası eklendi 2011 model B6 kasalarda..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
La Efe,illaki bulacan bi yamuk :D
2800Liraydı o farların liste fiyatı yanlış ahtırlamıyorsam,köküne kadar orjinal :D
Araç özel sipariş olduğu için sonradan takılma değil,fabrikadan öyle çıktı o araç :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;156331
La Efe,illaki bulacan bi yamuk :D
2800Liraydı o farların liste fiyatı yanlış ahtırlamıyorsam,köküne kadar orjinal :D
Araç özel sipariş olduğu için sonradan takılma değil,fabrikadan öyle çıktı o araç :)
Fabrikanın orijinal kullandığına nereden bu kadar emin olabiliyorsun ki?:hih:
Efe yürü arkandayım.:kiki:

Çevrimdışı errddm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;156337
Fabrikanın orijinal kullandığına nereden bu kadar emin olabiliyorsun ki?:hih:
Efe yürü arkandayım.:kiki:

Dogru haklısın aslında, zaten bizim araç çakma passat :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: errddm;156354
Dogru haklısın aslında, zaten bizim araç çakma passat :)
Dur sen karışma!:D Can' a sardırıyoruz biz.:++:
Bu arada kazasız belasız İnşaallah.:ok:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skodamı bu çakma parça takacak:hhh:

:++::++::++:

Kan çıkar abi,DAS AUTO! ya laf yok :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;156390
Skodamı bu çakma parça takacak:hhh: