škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 ye navigasyon sistemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı reha1907

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;569209
Süpermiş nazar değmesin. Ses özelliği derken ? Bas tiz falan mı ?

Dostum ilgili menüleri inceleyen kısa bir video çeksen çok güzel olur aslında.

eve gittiğimde video kaydı fotoğraf çekerim. eksik gördüğüm tek konu çalan müziği ve radyo kanalını gösterge tablosuna aktaramaması yoksa direksiyondaki tuşları aktif olarak kullanabiliyorsun. bir üst linkte verilen ekranla aynı boyutta araçla gelen bolerodan da ciddi anlamda büyük

altta verdiğim linkte detaylı resimler mevcut. bahsettiğiniz menüleri gösteren resimleri de çekmişler
http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/skoda/octavia/octavia-5e/necvox-skoda-octavia-multimedya-ve-navigasyon-cihazi-dvn-p1097.html
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2016, 19:26:46 Gönderen: reha1907 »

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: reha1907;569206
söylediklerinizin hepsini yapan cihazı kullanmaktayım çokta memnunum necvoxın cihazı aracı aldığımda taktırmıştım. bi tek ses özelliği aktif değil o da kabul edilebilir. navigasyon, geri görüş kamerası, tv ve dvd özelliği de cabası

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-navigasyon-cihazi-necvox-dvn-p-1097-skoda-octavia-new-platinum-navigasyonlu-multi-272588698/detay

İşte kast ettiğim cihaz bu idi.Bazı servislerin de takmış olduğu bir Cihaz bu.Menşei Çin.Markası çok albenisi yaratılmış piyasanın en kötü ürünü bu.Fiyatını hak etmediği gibi araçla naparsanız yapın tamamen uyumlu değil,mfd ekran bilgilerinden olmakla kalmaz,aracınızın sesle kontrol (elegance&Stayl&l-k donanım araçlarda olan özellik) özelliğini katbediyorsunuz.Direksiyon kumanda hassasiyeti oldukça kötü ve radyosu ise rn kötü yanı.Cihaz ecusu araç ecusu ile tam uyum sağlamadığı g,b, çok çabuk bozulup akü tahribatı yapmasıda büyük vekaçınılmaz br durum.
Alıp da kullananlara hayrını görmesini diler,almayı düşünenlerede biraz daha düşünmesini tavsiye ederim.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2016, 11:36:35 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;569699
İşte kast ettiğim cihaz bu idi.Bazı servislerin de takmış olduğu bir Cihaz bu.Menşei Çin.Markası çok albenisi yaratılmış piyasanın en kötü ürünü bu.Fiyatını hak etmediği gibi araçla naparsanız yapın tamamen uyumlu değil,mfd ekran bilgilerinden olmakla kalmaz,aracınızın sesle kontrol (elegance&Stayl&l-k donanım araçlarda olan özellik) özelliğini katbediyorsunuz.Direksiyon kumanda hassasiyeti oldukça kötü ve radyosu ise rn kötü yanı.Cihaz ecusu araç ecusu ile tam uyum sağlamadığı g,b, çok çabuk bozulup akü tahribatı yapmasıda büyük vekaçınılmaz br durum.
Alıp da kullananlara hayrını görmesini diler,almayı düşünenlerede biraz daha düşünmesini tavsiye ederim.

Bu ürünü inceleme imkanınız oldumu acaba (2015 octavia için)
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-navimex-skoda-octavia-android-multimedia-kamera-anten-hediyeli-277102701/detay?newSearchMode=withFacetedMode&hideSearchFilter=false

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ürünü bende inceledim, doğubank iş hanında 2. Katta yerleri ilandaki ürün rapid uyumlu sanırım ama octavia uyumlu olanıda mevcut, üründe torpido ünitesi ve ekran olarak iki ayrı parça mevcut ben bu ürünü tercih etmedim ekran kalitesini beğenmemişdim o nedenle Ar Loc marka tercih ettim genel olarak bu tip cihazların çoğu aynıdır o nedenle alınacak performans aynı olacaktır....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu ürün benim araca uymuyor. Ancak benim araca uygun olanının da geldiğini ve satabileceklerini söylediler.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;569707
Bu ürünü inceleme imkanınız oldumu acaba (2015 octavia için)
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-navimex-skoda-octavia-android-multimedia-kamera-anten-hediyeli-277102701/detay?newSearchMode=withFacetedMode&hideSearchFilter=false

Hayır, bilakis kullandım 2012 model ambition optimal araçla bile tamamen ecu uyumu olmadı mfd ekranla kısmen uyumlu idi.1 yıl olmadan cihaz sd kart ve cd görmemeye başladı reset atmakla bi kaç gün düzelen cihaz akabinde tamamen söküp tekrar bağlayarak çalıştı kısa bir süre, akabinde evde ki çöplüğüme attım şimdi orda akibetini bekliyor dileyen olursa bedava kutusu ile verebilirim.
Arkadaşlar evvelcede başka bir konu altında deneyimlerimi paylaşmıştım şuan elimde 3 tane 1 ide bir arkadaşın caddy sine takıp araçla beraber giden toplam 4 cihaz.navera navimex necvox ve pioneer olmak üzere 4 farklı cihaz aldım şuan mecburiyetten 2012 optimal aracımızda pioneer i kullanmaktayım ama öle araçla tam uyumlu olmadığı gibi hayal kırıklığı buda.
Bu işe girmeyi düşünen varsa paraya kıyıp orjinalini takrtısın aracına  yoksa da en güzeli portatif navi cihazı diyorum.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2016, 19:08:06 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;569785
Hayır, bilakis kullandım 2012 model ambition optimal araçla bile tamamen ecu uyumu olmadı mfd ekranla kısmen uyumlu idi.1 yıl olmadan cihaz sd kart ve cd görmemeye başladı reset atmakla bi kaç gün düzelen cihaz akabinde tamamen söküp tekrar bağlayarak çalıştı kısa bir süre, akabinde evde ki çöplüğüme attım şimdi orda akibetini bekliyor dileyen olursa bedava kutusu ile verebilirim.
Arkadaşlar evvelcede başka bir konu altında deneyimlerimi paylaşmıştım şuan elimde 3 tane 1 ide bir arkadaşın caddy sine takıp araçla beraber giden toplam 4 cihaz.navera navimex necvox ve pioneer olmak üzere 4 farklı cihaz aldım şuan mecburiyetten 2012 optimal aracımızda pioneer i kullanmaktayım ama öle araçla tam uyumlu olmadığı gibi hayal kırıklığı buda.
Bu işe girmeyi düşünen varsa paraya kıyıp orjinalini takrtısın aracına  yoksa da en güzeli portatif navi cihazı diyorum.

Arkadaşım açıklamalarınız için çok teşekkürler, şevkimi kırdınız açıkcası. Smartlinki aktif ettirdiğimde gps ile çalışan navigasyonları kullanabileceğimi bilsem bu yönteme yöneleceğim. Smartlinkte sadece google nin haritası kullanmak istemiyorum, bu uygulama ısınamadım. Bu cihaz işini sürekle araştırıyorum ama kafa karışıklığından başka bir net sonucu ulaşamıyorum. Ayrı bir cihazmı taktırsam, böyle bir cihaz taktırırsam android mi olsun yoksa Wince mi olsun, yoksa smartlinkmi aktif ettirsem.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbulda olsan bagajdaki cihazı verirdim taktırır denerdin içindede soru işareti kalmazdı

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;569857
İstanbulda olsan bagajdaki cihazı verirdim taktırır denerdin içindede soru işareti kalmazdı

Teşekkür ederim, ama Konya dayım.Artık bi karar vermem lazım ya android bir cihaz taktıracağım veya smartlink i aktif ettireceğim

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Biz wince cihaz tecrübe ettik sizde android takıp bilgileri paylaşırsanız başkalarınada yol göstermiş olursunuz

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;570165
Biz wince cihaz tecrübe ettik sizde android takıp bilgileri paylaşırsanız başkalarınada yol göstermiş olursunuz

Cihaz bulabilirsem resimleride dahil burda paylaşırım

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;569833
Arkadaşım açıklamalarınız için çok teşekkürler, şevkimi kırdınız açıkcası. Smartlinki aktif ettirdiğimde gps ile çalışan navigasyonları kullanabileceğimi bilsem bu yönteme yöneleceğim. Smartlinkte sadece google nin haritası kullanmak istemiyorum, bu uygulama ısınamadım. Bu cihaz işini sürekle araştırıyorum ama kafa karışıklığından başka bir net sonucu ulaşamıyorum. Ayrı bir cihazmı taktırsam, böyle bir cihaz taktırırsam android mi olsun yoksa Wince mi olsun, yoksa smartlinkmi aktif ettirsem.

Mustafa sana naçizane tavsiyem portatif nagasyon cihazıdır.Al yapıştır cama lazım oldukça kullan zira ben öyle yapıyorum.
Herkese de tavsiyem orjinal bir cihaz alıp kullanmayı pahalı bulan portatif navigasyon cihazı alsın herşeyden iyisi onlar.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;570306
Mustafa sana naçizane tavsiyem portatif nagasyon cihazıdır.Al yapıştır cama lazım oldukça kullan zira ben öyle yapıyorum.
Herkese de tavsiyem orjinal bir cihaz alıp kullanmayı pahalı bulan portatif navigasyon cihazı alsın herşeyden iyisi onlar.

Üstadım, sattığım aracımda (2011 corolla) wince cihaz vardı çok memnundum. İşin aslıelektronik cihazlara karşı bir zaafiyetim var. Sizce smartlink nasıl olur

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;569833

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=34761&page=4
Konu başlığında 4.sayfa da belirttiğim gibi smartlink aktif ettirip telefona Android auto programı yüklediği niz taktirde navigasyon sorunsuz çalışıyor. 500 tl ye sürekli güncel navigasyon muz oluyor..