škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 ye navigasyon sistemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracım 2015 model ve smartlink özelliği var ama aktif ettirmedim. Bu özelliğimi aktif ettirsem yoksa navigasyon sistemimi taktırsam kararsız kaldım, önerilerinizi bekliyorum ve önemsiyorum. Linkteki cihazın octavia uyumlu olanına 1.600 TL isiyor, aracın tüm özelliklerini kullanabilirmiyim şüphesi var, boleroyu ararmıyım diye çekiniyorum. Görüşlerinizi beklerim,

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-volkswagen-android-4.410.2-inch-golf-7-multimedya-navigasyon-285966836/detay

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;568084
Arkadaşlar aracım 2015 model ve smartlink özelliği var ama aktif ettirmedim. Bu özelliğimi aktif ettirsem yoksa navigasyon sistemimi taktırsam kararsız kaldım, önerilerinizi bekliyorum ve önemsiyorum. Linkteki cihazın octavia uyumlu olanına 1.600 TL isiyor, aracın tüm özelliklerini kullanabilirmiyim şüphesi var, boleroyu ararmıyım diye çekiniyorum. Görüşlerinizi beklerim,

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-volkswagen-android-4.410.2-inch-golf-7-multimedya-navigasyon-285966836/detay

Ben bu aletlerin daha araç ayarlar menüsüne girenini görmedim. Klima kontrolü tamam da , ses, ışık, park sensörü, lastik basıncı, ESP ESC, kapı klitleri, welcome home, ve daha birçok ayar o üniteden yapılıyor. Bu cihazlar ile hepsini kaybediyorsunuz. Kabul edilir birşey değil. Biri iddaa etmişti yapılıyor diye ama ben hiçbir ispatına raslamadım.  Varsa bilen gören link versin...

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;568094
Ben bu aletlerin daha araç ayarlar menüsüne girenini görmedim. Klima kontrolü tamam da , ses, ışık, park sensörü, lastik basıncı, ESP ESC, kapı klitleri, welcome home, ve daha birçok ayar o üniteden yapılıyor. Bu cihazlar ile hepsini kaybediyorsunuz. Kabul edilir birşey değil. Biri iddaa etmişti yapılıyor diye ama ben hiçbir ispatına raslamadım.  Varsa bilen gören link versin...

https://www.youtube.com/watch?v=dObkkM1mVVc&feature=youtu.be

ben böyle bişey bulmuştum ama TR dil desteği var mıdır bilmiyorum ayrıca ne kadar kullanışlıdır oda belli değil ( forumda 2.kez paylaşıyorum :) )

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;568084

Kesinlikle pişman olursun bu tip 4 cihaz aldım biri pioneer olmasına rağmen piman oldum.Sana değil herkese tavsiyemdir orjinal değilse aracınızın orjinalliğini bozmayın.
Şuan elimde olanların 2 sini bırakın 2. el satmayı sevmediğim birine hediye etmeye utanırım.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Swing sistemlere belki ama bolero ve emsallerine karşı kesinlikle servislerde dahi takılan bu tip ürünler aracın tüm fonksiyonlarını desteklemeği gibi beklentileri dahi karşılamıyor pişmanlığa ve atmayada kıyılamayan çöpe neden olunuyor.Atsan atılmıyor satsan satılmıyor.
En güzeli portatif cihazlar al cama yapıştır kullan daha ekonomik ve ergonomik oldukça kullanışlı ve sadece araçda da değil her an işe yarıyor.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: By_Carizma;568096

ben böyle bişey bulmuştum ama TR dil desteği var mıdır bilmiyorum ayrıca ne kadar kullanışlıdır oda belli değil ( forumda 2.kez paylaşıyorum :) )

Linkini vermiş olduğunuz ürün bu ürünlerin en kötüsü diyebilirim bu ürünün rcd 510 ve rns 510 lara alternatifi olan and 110 android olanını da kullandım ve kullandığım cihazların en kötüsü bu idi özellikle octavia için uzak durulması gereken bir cihaz.Aracın sesle kontrol ünitesi devre dışı kalıyor ve ecu ile uyumuda berbat,radyosu bişeye yaramaz.Bu ürünü servislerde takıyor lakin uzak durun derim.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Satıcı arkadaş çok ilgili birisi. Kesinlikle bütün özelliklerinin çalışacağını söyledi. Ama insanın içinde bir şüphe kalıyor. Neticede baya para vereceğiz, ayrıca zahmetli bir iş.

Acaba diyorum smartlink özelliğini aktif ettirsem dahamı iyi olur
« Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 14:37:56 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;568108
Satıcı arkadaş çok ilgili birisi. Kesinlikle bütün özelliklerinin çalışacağını söyledi. Ama insanın içinde bir şüphe kalıyor. Neticede baya para vereceğiz, ayrıca zahmetli bir iş.

Acaba diyorum smartlink özelliğini aktif ettirsem dahamı iyi olur

Bu tarz ürünlerin mutlaka denenerek alınması taraftarıyım. En basitinden dokunmatik hassasiyeti bile insanı çileden çıkarabilir. menü geçişlerine falan bakmak lazım, ara yüzlere. Hepsini geçtim aslolarak gerçekten tüm kontroller mevcut mu? Satarken her şey iyidir de, sonradan sıkıntı çıkabilir(Bu satıcı illa öyledir demiyorum tabii).
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;568110
Bu tarz ürünlerin mutlaka denenerek alınması taraftarıyım. En basitinden dokunmatik hassasiyeti bile insanı çileden çıkarabilir. menü geçişlerine falan bakmak lazım, ara yüzlere. Hepsini geçtim aslolarak gerçekten tüm kontroller mevcut mu? Satarken her şey iyidir de, sonradan sıkıntı çıkabilir(Bu satıcı illa öyledir demiyorum tabii).

Satıcı İstanbul da ben Konya da olunca deneme imkanı olmuyor malesef.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi bu konunun maduru olarak yazayım Ar Lox marka cihaz aldım emsallerine göre daha üstün özelliklere sahip cihazdı fakat ilk takıldığında direksiyon kumandası hariç başka hiç bir ayar menüsü yoktu satıcıyı arayıp bana vaat ettiğiniz hiç bişey olmadı diyerek sitem ettim satıcı ilgili birisiydi abi hemen getir Can-box değişelim dedi ve değişiklik oldukdan sonra sorun kalmadı araç için tüm ayarları yapabiliyodum bi tek bluetooth bağlantısında karşıya ses gitmeme durumu vardı bide maxi dod ekrandan arama filan yapamıyodum falan filan derken orijinal sisteme geri döndüm ve rahat ettim sizede tavsiyem orijinal sistemden şaşmayın illaki bişeyler eksik oluyor, heleki androidli multimedya cihazlarına hiç bakmayın bi kere açılması 30 saniye sürüyor, en mantıklısı dediğim gibi orijinal sistem

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;568119
Satıcı İstanbul da ben Konya da olunca deneme imkanı olmuyor malesef.

Adana'da Consol Elektronik de orjinal naviganyonlu cihazlar var sana İstanbul'dan daha yakın, fiyatı yüksek ancak almaya değer takmaya değer kullanmaya ise fazlasıyla değer,pişman olmayacağın işe gir gireceksen.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;568155
Adana'da Consol Elektronik de orjinal naviganyonlu cihazlar var sana İstanbul'dan daha yakın, fiyatı yüksek ancak almaya değer takmaya değer kullanmaya ise fazlasıyla değer,pişman olmayacağın işe gir gireceksen.

Aradım arkadaşı ancak henüz haritalar yokmuş, gelince ücretsiz yükleriz dedi. Tabiki fiyatta biraz tuzlu

Çevrimdışı reha1907

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;568094

söylediklerinizin hepsini yapan cihazı kullanmaktayım çokta memnunum necvoxın cihazı aracı aldığımda taktırmıştım. bi tek ses özelliği aktif değil o da kabul edilebilir. navigasyon, geri görüş kamerası, tv ve dvd özelliği de cabası

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-navigasyon-cihazi-necvox-dvn-p-1097-skoda-octavia-new-platinum-navigasyonlu-multi-272588698/detay

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: By_Carizma;568096

Hakkaten 2.47 civarı ilgili menüler var gibi iiymiş [emoji7]

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: reha1907;569206
söylediklerinizin hepsini yapan cihazı kullanmaktayım çokta memnunum necvoxın cihazı aracı aldığımda taktırmıştım. bi tek ses özelliği aktif değil o da kabul edilebilir. navigasyon, geri görüş kamerası, tv ve dvd özelliği de cabası

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-navigasyon-cihazi-necvox-dvn-p-1097-skoda-octavia-new-platinum-navigasyonlu-multi-272588698/detay
Süpermiş nazar değmesin. Ses özelliği derken ? Bas tiz falan mı ?

Dostum ilgili menüleri inceleyen kısa bir video çeksen çok güzel olur aslında.