škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Philips H7 Diamond Vision

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octaviauser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi akşamlar Arkadaşlar octavia 2013 ambititon aracımın farlarını beyaz yapmak istiyorum xenon far ile uğraşmadan halogen farlar ile bu işi halletmeyi düşünüyorum.
Yağışlı ve sisli havalarda da işimi görecek ve uzun mesafede performanslı ampul tavsiyeniz nedir ?

Philips H7 Diamond Vision ampulüne rastladım nette siz ne dersiniz, bu konuda tecrübesi olan arkadaş var mı?

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende optimal aracıma düşünüyorum konuyu takipteyim..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Octablue

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Denemek lazım ama ben hiç araştırmadan
 osram night breaker unlimited sipariş ettim bügün kargo gelecek bi deneyeceğim nekadar kötü olabilir ki :D

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben aracımda photonun tam modelini hatırlayamamakla beraber xenon white olduğunu sandığım 6000k lık bir modelini kullanıyorum. Çok da memnunum. Ki sizin aracınız mercek farlı sanırım benim aracımdan kat kat iyi performans alırsınız

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Philips Diamond Vision'un Osram Night Breaker'a göre daha dayanıklı olduğu forumlarda yazıyor. O yüzden Ceed varken Philips almıştım. ALdıktan 6 ay sonra bir tanesi, ondan bir kaç hafta sonra da diğeri patlamıştı. Demek ki max ömürleri böyle bunların diye düşünmüştüm.

Şimdiki aracımda farlardan baya memnunum ama farları güçlü olmayan/ya da beyaz olsun istediğim başka bir arabam olsa, muayenenin ardından xenon kit takmayı değerlendirirdim.

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Xenon kit yerine LED Farları deneyebilirsiniz.Philips'in photon adlı modeli mevcut lakin Photon sadece Philips'in isim hakkını almış bir firma...

Eğer xenon kit alacaksanız da Mtec tavsiye ederim.Bir önceki aracımda mtec xenon kit vardı ve her şeyiyle muhteşemdi.7 sene kullandım sadece 1 defa ampul değiştirdim.Satarken de üstünde sattım.Mtec ince balans modellerinden alabilirsiniz.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Trakia;608952
Xenon kit yerine LED Farları deneyebilirsiniz.Philips'in photon adlı modeli mevcut lakin Photon sadece Philips'in isim hakkını almış bir firma...

Eğer xenon kit alacaksanız da Mtec tavsiye ederim.Bir önceki aracımda mtec xenon kit vardı ve her şeyiyle muhteşemdi.7 sene kullandım sadece 1 defa ampul değiştirdim.Satarken de üstünde sattım.Mtec ince balans modellerinden alabilirsiniz.

Superb active aracım var .H7 halojenler için led aldım ama ampul montajı duya ampulu kilitledikten sonra duyu döndürerek bağlamalı olduğu için takamadım.Baş bir yol varda benmi bilmiyorum ?

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;608913
Ceed varken Philips almıştım. ALdıktan 6 ay sonra bir tanesi, ondan bir kaç hafta sonra da diğeri patlamıştı. Demek ki max ömürleri böyle bunların diye düşünmüştüm.

Ben de uzun süre Kia ceed concept plus kullandım. Nedendir bilinmez aracımda zırt pırt far ampulleri patlardı (Bir önceki kasa). Sanırım o kasa ceed lerde ekstra bir tesisat sorunu var.

Bir ara 2 kısa + 1 park ampulümün patladığını bilirim 1 hafta içinde. Servise gittiğimde "ölçtük, baktık sorun yok" deyip sallamamışlardı beni.

Mesela yaklaşık 3 yıldır kullandığım Citigo aracımda ve 1 yıldır kullandığım Fabiam'da hiç böyle sorunlar yaşamadım.

Çevrimdışı Octablue

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaslar osram night braker  unlimited aldim ama sag kisa ampulu orjinali ile tam olarak degistiremedim , cok zor takiliyor yada acaba kendim degistirmekten vaz mi gecsem yarin fotograflari atacagim , sadece ampul degisimi icin servise gitmek istemiyorum  sizce?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Poyasadaki aftermarket led lerin aydinlatmasinin kotu oldugunu anlata anlata bi hal olduk. Sizin piyasada buldugunuz en kral led, OEM matrix led yerini tutmaz tutamaz.

En iyi cozum.dediginiz gibi osram vb firmalarin guclu halojen ampulleri.

Onun disinda farlariniz mercekli ise 4100 - 4300 k arasi xenon bakabilirsiniz.

Baska.kelvinli xenonlar veya led ile yagisli havalarda burnunuzun ucunu dahi goremezsiniz

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
diamond vision yağmurda ve siyah asfaltta sıfır yol görüntüsü
ben h7 mercekli farlara niken led xenon aldım ama yol görüntüsü parlaklığı matrix ledler gibi değil cree led olan h7 bi ampül denedim bugün ama yol yapamadık bendekilerden bariz parlak.
philips extrem %130 sarı halojenleri kullanıyordum yol görüntüsü güzel ama sarı olduğu için değişiklik istedim