škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bosch Plus 90 halojen ampul

lrfan · 108 · 46295

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wildermess

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
az önce aldım bu ampülü , Osram Night Breaker Plus H7  ile arasında gidip geldim.fiyat olarak ikiside 50 tl.ben tercihimi bosch'tan yana kullandım

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ah ah ilk çıktığı zaman haberi geliyordu emmim çok övdüydü.Onun sayesinde merceksiz xenona karşı geldik.Daha türkiyeye ilk geldiğinde sakaryadaki bosch servisinden getirtmiştim.İstanbulda yoktu.2yıldır kullanıyorum.

Gearbox

• Ziyaretçi
plus 90 alma niyetim var önerir misiniz? karşı tarafın gözünü alıyor mu xenonlar gibi?

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
görüş mesafesi ve dayanıklılık durumu nice olaki?

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Gearbox

• Ziyaretçi
kullanım süresi olarak 3 yıldız almış ama aracı çalıştırırken farlar açık olursa yüksek voltaj olacağından erken patlar ama düzgün kullanımda 1-1,5 sene gider düşüncesindeyim..

Çevrimdışı wildermess

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ilk kullanıdığım gece çok az deneme fırsatım oldu vay canına dedim
bu gece ve yarın izlenimleri yazarım ilk aldığımdan beri bayram tatili sebebiyle test etme şansım olmadı

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2 seneyi geçmek üzere.follow me home sağolsun bizmkiler kontak açmadan önce yanık bekliyordu o halde bile 2.yıl.
Ben memnunum dediğim gibi karşının gözünü alma yok hatta normal halojenlerden bile daha az göz alıyor.bundan önce philips h7 4300K xenonlarım vardı.Onlar kadar aydınlatmıyor tabiki ama yinede milletin gözünü deşemekten iyidir.
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2011, 02:23:46 Gönderen: ST-max »

Çevrimdışı wildermess

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
dün detaylı kullandım gece , hayran kaldım diyebilirm , orjinal ampüllere göre çok çok iyi , şuan için çok memnunum tavsiye ederim

Gearbox

• Ziyaretçi
ancak bu tüp halojenler fazla ısındığı için farlar erken kararıyor diye duydum..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlar da 55 W ise diğerleri kadar akım çekeceğinden dolayı en fazla onlar kadar ısınır...
Risk barındırmaz yani...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Valla ben 2 seneyi geçkin süredir kullanıyorum tr'deki ilk 3 bosch plus 90'dan biri benimksi.Emmi diye tanılan mehmet abi söylemişti al diye.İyi ki aldırmış xenonlara yakın bir aydınlatması var daha doğrusu normal halojenli araba ile yanyana gelince aydınlatmadaki fark ciddi şekilde açığa çıkıyor.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaç para ki bu ? Bende mi alsam?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: mygokhan;266595
Kaç para ki bu ? Bende mi alsam?

Merceğin var yahu, çak xenonu, ama uzun fara alabilirsin.

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İkisinide kullanma fırsatım olmadı arabadaki ampüller nasıl bişeyse 2007 de aldığımızdan bu zamana patlamadı;ama osram night breaker ın yenisi çıktı.eski serisine göre %50 daha uzun ömürlü. Bu ampüller tamamen şans ve tesisatın kalitesi ile ilgili. Gereken voltajdan biraz fazlası ampülün ömrünü baya kısaltıyormuş. 300 saat deniyor night breaker için.