škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu Resimlerden Sonra Favoriti Daha Çok Seveceksiniz :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Bayıldımmmm sizlerle paylaşmak istedim ;)

-------------------------------------------------

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Temiz ve bakımlı araç bambaşka, tabi Çekler'de yedek parça sıkıntısı yok. 2 sene önce Prag'a gitmiştim, 120L bile çokça var ve cillop durumdalardı çoğu  :)

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Yapabilene çok güzel arabadır favoritler ama dediğim gibi, yapabilene..  :)

Beyaz favo çok hoşuma gitti, gerisini boşkoy.. :)

Hep alçaltıp ufak bi jant atmak istedim favoya ama kısmet olmadı.. Elimden geldiği kadar sıradanlıktan çıkardım ama..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyaz araçda fazla bişey yok ama çok tatlı gerçekten :)
aah ah orasının şahini işte :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Beyazın yaylar kesilmeyip de orijinal kısa yay kullanıldıysa, yol tutuşu harika olmuştur kanaatindeyim.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;98879
Beyazın yaylar kesilmeyip de orijinal kısa yay kullanıldıysa, yol tutuşu harika olmuştur kanaatindeyim.
Ordada favorite göre spor yay yokmudur ki?

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;98887
Ordada favorite göre spor yay yokmudur ki?
Bilmem ki. Vardır herhalde.:blm:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İmkan olsada sipariş ettirsem.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyaz çok tatlı gerçekten :) Aynı janta sahip benzer alçaklıkta bizim burada vardı kırmızısı. Favorit'in alçağı her daim hoş durur. Lakin bizim yollara gelmez, karteri yere çok yakın kalır, muhafaza olsada mermer gibi asfaltta gitmek lazım, can sıkar çok.
Maslak sanayide F2'ler den çıkma helezon vardı, lakin tablaları büyütmek lazımdı birde bu karterden dolayı hiç yanaşmadım fazla. Onun dışında dükkanda falan bulunmaz, imkansız buralarda ama yurt dışında bulunur tek tük markada.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;99295
Beyaz çok tatlı gerçekten :) Aynı janta sahip benzer alçaklıkta bizim burada vardı kırmızısı. Favorit'in alçağı her daim hoş durur. Lakin bizim yollara gelmez, karteri yere çok yakın kalır, muhafaza olsada mermer gibi asfaltta gitmek lazım, can sıkar çok.
Maslak sanayide F2'ler den çıkma helezon vardı, lakin tablaları büyütmek lazımdı birde bu karterden dolayı hiç yanaşmadım fazla. Onun dışında dükkanda falan bulunmaz, imkansız buralarda ama yurt dışında bulunur tek tük markada.
Söylesene zamanında nan!:rm::hanz:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;99968
Söylesene zamanında nan!:rm::hanz:

Zamanında paragraf paragraf yazılarım vardı bu konuda Uğurum haşmetlim, söylemek ne demek elimde pankartla dolaşıyordum artık :hanz::hanz::hanz::hanz::hanz: Daha bende Favorit vardı düşün ne zaman :hanz::hanz::hanz: Arabayı değiştirmeyi kafaya koymasaydık belki dolaşıyorduk şimdi tıs tıs :hanz::hanz::hanz:
Sen iste yeter ki ben bulurum sana :hanz: daha olmadı hand made coilover çakarız arabaya tıs indir tıs kaldır :hanz:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;99988
Zamanında paragraf paragraf yazılarım vardı bu konuda Uğurum haşmetlim, söylemek ne demek elimde pankartla dolaşıyordum artık :hanz::hanz::hanz::hanz::hanz: Daha bende Favorit vardı düşün ne zaman :hanz::hanz::hanz: Arabayı değiştirmeyi kafaya koymasaydık belki dolaşıyorduk şimdi tıs tıs :hanz::hanz::hanz:
Hiç hatırlamıyom yav!:uuu:
Alıntı yapılan: FF;99988
Sen iste yeter ki ben bulurum sana :hanz: daha olmadı hand made coilover çakarız arabaya tıs indir tıs kaldır :hanz:
Otomatik havalı kapı da yaptırak.:rm::adm:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;100019
Hiç hatırlamıyom yav!:uuu:

Otomatik havalı kapı da yaptırak.:rm::adm:

Aboo deme be :hanz::hanz::hanz: nasıl hatırlamıyon yaf :hanz: gerçi 5 seneyi geçti nerden baksanda unutulacak gibi değildi :hanz: Ankara'dan gelme planları yapanlar bile vardı :hanz::dede::dede::dede: Bayağı bir konuşulmuştu üzerinde.

Sana lambo stil yapacağız :adm::adm::adm::adm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;100043
Aboo deme be :hanz::hanz::hanz: nasıl hatırlamıyon yaf :hanz: gerçi 5 seneyi geçti nerden baksanda unutulacak gibi değildi :hanz: Ankara'dan gelme planları yapanlar bile vardı :hanz::dede::dede::dede: Bayağı bir konuşulmuştu üzerinde.

Sana lambo stil yapacağız :adm::adm::adm::adm:
İyi bişi mi ki o?:blm:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;100078
İyi bişi mi ki o?:blm:

Bunlardan alacağız sonra böyle olacak :adm::adm::adm:

C5'e takılma, Favorit olarak düşün sen onu :hanz: