škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

950 km

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar izmir-Bursa arasi uzun yol yaptim. 800 km yol yaptim ve150km kalan benzin gosteriyor. Ve bu yolu ortalama 125km hiz olarak gosteriyor. Birazda bursanin merkezde gezmistik... 250/950=0,26  KURUS YAKMISIM :)  ve inanin cok bastim... :)

Degerler bence sahane :)))

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
trafik cezası gelmesin peşinden , o yollada çok radar var ...

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;450138
trafik cezası gelmesin peşinden , o yollada çok radar var ...

Burada sanki tecrübe komuşmuş :)
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Her yıl 2 kere geçerim, yolu bilen biri radarların yerini bilir, hep aynı yere atarlar  :)

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;450141
Burada sanki tecrübe komuşmuş :)

yok brader o yolda hiç radara girmedim :)

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Emrah Ozan;450126
Arkadaslar izmir-Bursa arasi uzun yol yaptim. 800 km yol yaptim ve150km kalan benzin gosteriyor. Ve bu yolu ortalama 125km hiz olarak gosteriyor. Birazda bursanin merkezde gezmistik... 250/950=0,26  KURUS YAKMISIM :)  ve inanin cok bastim... :)

Aracın motoru neydi? TSI-TDI-HTP??? Hatırlayamadım ben.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;450163
Aracın motoru neydi? TSI-TDI-HTP??? Hatırlayamadım ben.

TSİ+DSG+LPG'idi abi yanlış hatırlamıyorsam...

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu abi 1.2 TSI siyah diye hatirliyorum bende :) TSI+DSG+LPG li abimizde erzurumda ama o cok takilmiyor forumda son zamanlarda

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.2tsi arkadaslar. Sabah gittim aksam dondum, giderken ortalana sanirim 90lardaydi ama donerken 140-150... bas bas geldim... aksam oldugu icin radar korkum yoktu :)))

Ben Erzurumdan aldim arabami ama artik izmirdeyim ;)

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emrah Ozan;450126
Arkadaslar izmir-Bursa arasi uzun yol yaptim. 800 km yol yaptim ve150km kalan benzin gosteriyor. Ve bu yolu ortalama 125km hiz olarak gosteriyor. Birazda bursanin merkezde gezmistik... 250/950=0,26 KURUS YAKMISIM :) ve inanin cok bastim... :)

Ben konunuza döneyim, KOCA BİR MAŞALLAH diyelim Rapid e bu değer ve araca ulaşamayanlar düşünsün gerisini artık ne diyelim, kazasız sürüşler..
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: westwint;450214
Ben konunuza döneyim, KOCA BİR MAŞALLAH diyelim Rapid e bu değer ve araca ulaşamayanlar düşünsün gerisini artık ne diyelim, kazasız sürüşler..

Yaa gercekten inanilmaz.. . Biraz duzgun kullanabilsem 0,2bile gorurum saniyorum. Manisa izmir arasini bilenler icin ozellikle dik ve keskin virajlari 100, 120 aradi gectim. Ve oldukca uzun bir dag yolu geciyoruz. Buna ragmen bu dwgerleri gordum. Masallah vallahi... birde henuz 6500 kmde! 15bin ve ilk yag degisiminde 0.2yi gormeyi planliyorum :)))) abartiyor muyum? :D:wsh2:

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emrah kardeşim gözünü seveyim sabuncuda hız yapma malum orası dünya teknolojisine aykırı kural tanımayan virajlardır. ha abi sen orda hiç mi basmadın dersen bastım her aracımla bir kere bastım, oda viraj boş iken aracımı tanımak ve denemek üzere
mşllh değerlerin çok iyi doğrusu
bu arada ben manisa'dayım nerdeyse İzmir yolunu haftada 1*2 kere kullanırım.
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emrah Ozan;450217
Yaa gercekten inanilmaz.. . Biraz duzgun kullanabilsem 0,2bile gorurum saniyorum. Manisa izmir arasini bilenler icin ozellikle dik ve keskin virajlari 100, 120 aradi gectim. Ve oldukca uzun bir dag yolu geciyoruz. Buna ragmen bu dwgerleri gordum. Masallah vallahi... birde henuz 6500 kmde! 15bin ve ilk yag degisiminde 0.2yi gormeyi planliyorum :)))) abartiyor muyum? :D:wsh2:
MAŞALLAH
Geçmiş olduğumuz kurban bayramında Rapid ' imle 150 TL lik mazot alışımla beraber 300 km si uzun yol, diğer 322 km' yide şehir içi, ışıklı dur-kalklar la dolu toplamda 622 km yol katettim, daha ne olsun :) 150,000/622=241.15 krş km'de helalinden yakmış, helaloş olsun canavarıma..
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium