škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara and oto saçmalığı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;601336
Amacım sizin tecrübelerinizi yargılamak değil yanlış anlaşıldıysam defaaten özür dilerim.

Saddce su ile temas sonrası ön kapılarda arac otta hatta doğru au tahliyesi olur tahliye edilen bölgenin tam eğimli olmaması nediyle bazen aracın hareketsiz olması nedenıyle o bolgede su birikir ancak biriken bolge arac kapısı kapanması sonrası aracta kalan kısımdaki koruyucu fitildrn dışarıda oldugu için buharlaşma ile gecer ya da hareket ile akıntı olur. Anladığım kadarıyla sizşn sorununu suyun arac altında birikip akmaması. Belki sadece fitil ayarlaması ile bile cozulebileck bir aıkıntı vardır foto koyarsanız net cevap ve cozumler üretebiliriz

Özür dileyecek birşey yok dostum. Resim ya da video olmadığı için bende pek anlatamadım. Suyun oradan tahliye olmsdığı bir gerçek. İnşallah bu yüzden aracın baßına birşey gelmez.

Çevrimdışı gbektas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
And otodaki bir anımı anlatayım. Bakım sırasında işlem yaptırırken bir müşteri birkaç aylık aracı ile ilgili olarak ustabaşına Ankara - Eskişehir arası gidip dönerken araç sağa çekiyor deyince ustamız o yol yağmur suyu tahliyesi için sağa eğimli yapıldı, ondan size öyle geliyor demişti. Akşamüstü yine aynı adamla karşılaştım, usta diğer sıkıntıları çözdük ama aracınıza rot lazım ama rotçumuz bugün izinli olduğundan yapılamadı başka zaman gelin diye izahat veriyordu. Anlayacağınız servislerde bahane çok iş yok.
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2016, 22:31:56 Gönderen: gbektas »

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
and oto ile ilgili çok şikayet geliyor bence birlik olup şikayet edelim en uygun yere.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece and değil ki efe de aynı. Hepimiz yüce otoya şikayet maili atalım servislerle ilgili belki biraz düzeltirler kendilerini

Çevrimdışı utopya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
and otodan uzak durun.Onlar beni iyi bilir yüceye şikayet edip komple park sensörü almışlığım vardır onlardan...