škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

a7 octavia bagaj havuzu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de a7 kasa var alırken bagaj havuzu ile beraber gelmişti. Bir tarafı halı diğer tarafı kauçuk. Ama resimdeki extra bir ürün.

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;601399
Bugün aracımdaki zıngırtıları kesmek için bagajda epey vakit harcadım ve şans eseri araçta bazı parçalar keşfettim. Bunlardan birisi de bagaj havuzu :D

Satın alırken havuz yok galiba diye sormuştum, yok yanıtını aldım. Çünkü kauçuk paspas da yoktu. Neyse dedim. Bugün halı şeklindeki parçayı kaldınca arka yüzeyinin havuz olduğunu farkettim. Sanırım orj olan havuz dedikleri bu parça!? Başlığı pek fazla kişi incelememiş o yüzden emin değilim yani. Bence ilk başlıkta yer alanfotoğraftaki extra bir aparat. Bu arada fark ettiğim bişey daha var onu da yeni konuda paylaşacağım.

Alıntı yapılan: muratladikli;601403
Bende de a7 kasa var alırken bagaj havuzu ile beraber gelmişti. Bir tarafı halı diğer tarafı kauçuk. Ama resimdeki extra bir ürün.

Halı ve kauçuk dediğiniz havuz bu ürün mü  [MENTION=10116]muratladikli[/MENTION] bey?

Çevrimdışı Mustaf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu daha çok bagaj paspasına benziyor. Sıvı döküldüğü zaman fazla tutmaz diye düşünüyorum. Kenarlarından taşar, akar diye düşünüyorum. Benim gördüklerim, bildiğim bagaj havuzlarının kenarları yüksek oluyor.
Resimler için ve açıklamalar için ayrıca teşekkür ediyorum.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kenarları yüksek olan orijinal ürünü bayiilerden ayrıca sipariş etmeniz gerekecek. Çift taraflı olan standart. Bayilerden bulamazsanız yurtdışı sitelerinde bulabilirsiniz.
http://www.eskoda-shop.cz/?page=hledat&hledat=5E5061162

Ben bu siteden bayağı bir parça aldım. Gümrüğe takılmaması için de yardımcı oldular.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;601407
Halı ve kauçuk dediğiniz havuz bu ürün mü  [MENTION=10116]muratladikli[/MENTION] bey?

Evet aynen budur efendim.:)

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;601419
Kenarları yüksek olan orijinal ürünü bayiilerden ayrıca sipariş etmeniz gerekecek. Çift taraflı olan standart. Bayilerden bulamazsanız yurtdışı sitelerinde bulabilirsiniz.
http://www.eskoda-shop.cz/?page=hledat&hledat=5E5061162

Ben bu siteden bayağı bir parça aldım. Gümrüğe takılmaması için de yardımcı oldular.

Hayran kalmamak elde değil. Serviste bagaj havuzu için 300 küsür bi fiyat çekmişlerdi. Eğer bu ekstra ürün içinse zaten arada pek bişey kalmıyor sitedekiyle. Ancak orj çıkan çift taraflı olan ise bayaa fark vardır.