škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mirrorlink ile bağlanma. TV ve Youtube seyretme. Android Auto ile Bağlanma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nuri şahbazlar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende uzun uğraşlar sonucu çözdüm olayı hemde sıfır maliyetle size yaptıklarımı sırasıyla aşağıda madde madde anlatıcam.
1.Öncelikle android telefonumuza APDOIDE programını indirip kuruyoruz playstorede yoksa googledan arattırıp apk olarak indirin.
2.Bu programı kurduktan sonra FLOATİNG APPS FOR AUTO programını (playstorede 39 tl olan pragram) ücretsiz bir şekilde telefonunuza indiriyorsunuz.
3.Son olarak ROCKSCOUT programını play storeden indiriyorsunuz.
Hepsini yaptıktan sonra orjinal telefon kablonuz ile aracınıza bağlandıktan sonra mirrorlink seçeneğinden bağlanıyorsunuz.
Araç Ekranından ROCKSCOUT a tıklayın
Sol üstte mavi simge çıkacak istediğiniz ne varsa artık yapabilirsiniz video oynatmadan tutun web sitelerine giriş herşeyi yapabilirsiniz.
Kazasız belasız sürüşler dilerim.

En yakın zamanda videolu gösterimide buraya link olarak bırakıcam arkadaşlar
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2019, 18:33:08 Gönderen: nuri şahbazlar »

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nuri şahbazlar;647433
Arkadaşlar bende uzun uğraşlar sonucu çözdüm olayı hemde sıfır maliyetle size yaptıklarımı sırasıyla aşağıda madde madde anlatıcam.
1.Öncelikle android telefonumuza APDOIDE programını indirip kuruyoruz playstorede yoksa googledan arattırıp apk olarak indirin.
2.Bu programı kurduktan sonra FLOATİNG APPS FOR AUTO programını (playstorede 39 tl olan pragram) ücretsiz bir şekilde telefonunuza indiriyorsunuz.
3.Son olarak ROCKSCOUT programını play storeden indiriyorsunuz.
Hepsini yaptıktan sonra orjinal telefon kablonuz ile aracınıza bağlandıktan sonra mirrorlink seçeneğinden bağlanıyorsunuz.
Araç Ekranından ROCKSCOUT a tıklayın
Sol üstte mavi simge çıkacak istediğiniz ne varsa artık yapabilirsiniz video oynatmadan tutun web sitelerine giriş herşeyi yapabilirsiniz.
Kazasız belasız sürüşler dilerim.

En yakın zamanda videolu gösterimide buraya link olarak bırakıcam arkadaşlar

Azminiz tebrik değer. Videomuzu merakla bekliyoruz.

Çevrimdışı nuri şahbazlar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar mirrorlink üzerinden ekran yansıtmayı videolu olarak amatörce anlattım iyi seyirler
https://youtu.be/N6L5zPnqXPY

Çevrimdışı iwolf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Paylaşımınız için çok teşekkürler. En yakın zamanda programları indirip deneyeceğim. Ellerinize sağlık.

Çevrimdışı kartal1903

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben telefonumu, 6.9 inch telefonla değiştireceğim. Cep telefonu bolerodan sadece 1 inch küçük. Bluetooth ile araca otomatik bağlanıp  her şeyi telefondan izleyeceğim sesde zaten aracın hoparlörlerinden gelecek. Çünkü yapmadığım işlem kalmadı oraya bağlan buraya bağlan şunu indir bunu indir çok can sıkıcı. Bir türlü araçla telefonu mirror veya android auto ile bağlayamadım. Yeni telefonu orta havalandırmaya manyetik tutucu ile yatay olarak takacağım. Hem bolero hem cep telefonu üst üste çok rahat olacak. Bu şekilde telefon üstte olduğu için izlemek daha kolay ve riski daha az.
« Son Düzenleme: 06 Mart 2019, 21:11:09 Gönderen: kartal1903 »

Çevrimdışı eng81

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba, bende de 2018 superb style var. telefonum samsung j7 pro. bir türlü smartlink ile ekrana telefonumu yansıtamadım. J7 pro ile bağlanan varsa hangi programları yüklememiz gerektiği konusunda yardımcı olabilir mi?

Çevrimdışı Sefer KAPANŞAHİN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracım 2017 superb prestige şarj kablom orjinal değil. Araca bu kabloyla bağlanamıyorum. Nuri Şahbazlar arkadaşımızın videosundaki talimatları yerine getirip denedim. Ama note 5 telefonumla ttec şarj kablosu ile smartlinke bağlanamadım. Ekranda hiç birşey çıkmıyor. Bağlantıyı algılamıyor.
Sorun kablodan olabilir mi.

Çevrimdışı tgg78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar ben söylenilenleri yaparak mirrorlink ten bağlantı kurdum ama mutluluğum çok uzun sürmüyo.Tv izlerken kısa bir süre sonra bağlantı kopuyo ve başa dönmek zorunda kalıyorum. Sizce neden olabilir bilen varsa çok mutlu olcam.

Çevrimdışı tgg78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sorunumun nedeni kabloymuş, yeni kabloyla denedim kopma olmadan sıkıntısız cepteki bütün uygulamaları kullandım. Orijinal kablo diye çok ihtimal vermiyodum ama kablonun birkez daha çok ama çok önemli olduğunu anlamış olduk.

Çevrimdışı Murtado

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Aracım 2017 Rapid, telefonum Samsung A50. Aracımda Mirrorlinki çalıştırdığımda Lg mirrordrive hata veriyor (bildirimler kapalı). Ne kadar denesemde 1:1 ikonu hep boş kalıyor. Ancak 2-3 defa telefonumun ekranı göründükten sonra hataya geçti. Görünüp, kaybolan ekran süper, keşke hep kalsa. Bağlantı kablomun kaliteli olduğunu düşünüyordum. Burada okuduklarımdan sonra orjinal kablo ile de denemeye karar verdim. Sonucu paylaşırım. Ama bu sorunu düzeltmek için fikri olan paylaşabilirse sevinirim. Doğal olarak 22 sayfanın hepsini okuyamadım. Şimdiden teşekkür ederim...

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar samsung note 5 samsung a7 sony z3 telefonların hepsini denedim. herşeyi harfi harfine uyguladım. Ekrana hiçbişey yansımadı. Orijinal kabloları kullandım ama sürekli bağlantı kurulamadı diyor. ekrana hiç yansıtamadım.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rache;648936
Arkadaşlar samsung note 5 samsung a7 sony z3 telefonların hepsini denedim. herşeyi harfi harfine uyguladım. Ekrana hiç birşey yansımadı. Orijinal kabloları kullandım ama sürekli bağlantı kurulamadı diyor. ekrana hiç yansıtamadım.

Kardeşim bende note 5 cihazımla aynı sorunu yaşamıştım. Kablom orijinal değildi. Kabloyu orijinal ile değiştirdim sorun çözüldü. bence farklı bir kablo ile dene sorun kablodandır diye düşünüyorum.